فهرست
آنچه جلال دارد و دیگران ندارند
آنچه جلال دارد و دیگران ندارند

آنچه جلال دارد و دیگران ندارند

آی‌اسپورت- بدون ترديد يكي از چهره‌هاي درخشان بازي دوستانه تيم ملي كشورمان برابر ونزوئلا، جلال حسيني بود؛ كاپيتان پرسپوليس كه حضور و غيبتش در تركيب سرخپوشان و نيز تيم ملي دو شرايط كاملا متفاوت را به وجود مي‌آورد. جلال در بازي اول ما با پاناما در ميدان نبود و ساختار دفاعي ايران صلابت لازم را نشان نداد. همچنين از زماني كه او در نيمه دوم بازي با ونزوئلا هم از زمين بيرون رفت، بار ديگر انگار هارموني خط دفاعي ما به هم ريخت و دروازه ايران از آن به بعد بارها توسط مهاجمان حريف تهديد شد. اوج كار جلال در اين بازي توپي بود كه او از روي خط دروازه بيرون كشيد و به خوبي خروج اشتباه بيرانوند و جاي خالي او را پوشش داد. جلال همين حجم از اثرگذاري را در پرسپوليس هم نشان داده؛ جايي كه غيبت او در مقطع ابتداي فصل به شدت براي سرخپوشان گران تمام شد و آنها در بخش دفاعي واقعا آسيب‌پذير شدند، اما با بازگشت حسيني دوباره استحكام به اين خط بازگشت و سرخپوشان توانستند به روزهاي آرام برگردند.

كارلوس كي‌روش در طول دو، سه سال اخير به شكل جدي اقدام به جوانگرايي تيمش كرده و ستاره‌هاي پا به سن گذاشته را يك به يك از اين تيم كنار گذاشته است. او كه به راحتي هر چه تمام‌تر روي نام بازيكناني مثل آندرانيك تيموريان و خسرو حيدري قلم قرمز كشيده بود، اخيرا مسعود شجاعي را هم حذف كرده. گرچه در مور كنار رفتن اين بازيكن شايعات زيادي وجود دارد، اما به هر حال ماحصل حذف او جوان‌تر شدن تيم ملي بوده است. با همه اين اوصاف اما، به نظر مي‌رسد جلال حسيني تنها بازيكن پا به سن گذاشته تيم ملي است كه كي‌روش قادر به كنار گذاشتن او نيست. شايد خيلي‌ها فكر مي‌كردند جلال جام‌جهاني را نخواهد ديد، اما او حالا در فاصله شش ماه تا مسابقات روسيه در مسيري حركت مي‌كند كه احتمالا منجر به فيكس شدنش در جام‌جهاني خواهد شد.

جلال حسيني متولد بهمن60 است و به زودي 36ساله مي‌شود. او در حال حاضر با فاصله مسن‌ترين بازيكن تيم ملي محسوب مي‌شود. بدون احتساب پژمان منتظري  34ساله كه معلوم نيست بعد از بهبود مصدوميتش دوباره در رادار كي‌روش قرار مي‌گيرد يا نه، در حال حاضر جلال حسيني و اشكان دژاگه تنها بازيكنان بالاي سي سال تيم ملي هستند. اشكان 31ساله است و او هم از نظر كيفي آنقدر مورد اعتماد كي‌روش هست كه حتي بدون باشگاه هم به تيم ملي دعوت مي‌شود. ما همچنين چند بازيكن 30ساله هم داريم كه وريا غفوري، اميد ابراهيمي و رضا قوچان‌نژاد از اين گروه هستند.

همشهری ورزشی

۱۱ ۱۱  
آی اسپورت
2017-11-18 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
.... ام جیگرم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶
قدرت ابلیس لعین ، مافیا ، سحر و جادو و فساد و انواع و اقسام رانت ها ، تمام چیزی است که جماعت شیطان پرست....دارند و به آن می نازند . راستی کسی سوال می کند چرا ۴۶ میلیون دلار از پول بیت‌المال از گلوی این مردم مظلوم و مستضعف بریدند و به شیخ سلمان و afc رشوه دادند تا دوپینگ این پیرمرد فاسد رو نشود؟
شش تایی شدن تخصص ماست
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۳۷
خدا شفات نده
۷
shl
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۵۰
ساقیت كیه معرفی كن ما هم فیض ببریم
۶
نقد به آی اسپورت
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۱۳
واقعا کدوم آدم .... ای نظر این بیمار روانی رو تایید کرده؟ اگه هر نظری رو تایید میکنید پس چرا بررسی میکنید؟
Hasan
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۱۸
خدایی چی میزنی انقدر تویی فضا هستی
۶
علیرضا
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
46 میلیون دلار؟!! میدونی چقدر میشه؟
۶
ارمان
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
بسوز بیچاره بسوز.
ای جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااان.
چه لذتی داره سوختنت رو در همه ی پستا میبینم.
خدا رو صد هزار مرتبه شکر.
۲
.... ام جیگرم
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
ای دشمنان الله متعال ، ای سرسپردگان شیطان رجیم ، فقط لایک ها رو ببینید و بسوزید . بله اما مسلمان و خدا پرست آگاهند و خود را از شما اقلیت دو میلیونی شیطان پرست نحس جدا می دانند
امین
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۴
فاسد اونی هست که بهت یاد نداد چطور صحبت کنی....
۲
ارش
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۴
طبیعی هست دیگه .
یکی میشه دکتر و مهندس .
یکی هم میشه تو انگل جامعه.
ههههههه.
۳
سرخ
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
جنست چيه عمويي؟ توهم فضائي ميزنيا!!! راستي برهاني در مورد جادوگري كه با مظلومي و قلعه نويي كار مي كرد چي گفت؟ ميگن عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد داستان شما جماعت كيسه كشه و البته تاج و دوستان ديگه همچنان در حال ماله كشي گندهاي استقلال( لجن هاي آبي) هستن ولي خدا خودش جاي حق نشسته و نميزاره آب خوش از گلوتون پايين بره
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر