فهرست
نقد روز؛ باز هم اعتراض به داور؟
نقد روز؛ باز هم اعتراض به داور؟

نقد روز؛ باز هم اعتراض به داور؟

آی اسپورت – اتفاقاتی که در اهواز رقم خورد را باید چطور قضاوت کنیم؟ از دیالوگ عجیب فتاحی با هواداران پرسپولیس و اعلام اینکه «من خودم برنامه‌ها را با برانکو هماهنگ می‌کنم»ش بگیرید، تا میزبانی فاجعه‌بار اهوازی‌ها و قضاوت نامتعادل کرمانشاهی و حاشیه‌های بعد از بازی؛ از مصاحبه‌های بازیکنان پرسپولیس علیه دست‌های پشت پرده بگیرید تا همه حاشیه‌هایی که بعد از بازی منتشر شد.   چه کسی به خودش اجازه داده به دروازه‌بان پرسپولیس زنگ بزند و بگوید بازی به‌خاطر مسائل امنیتی لغو شده؟ و اینکه اصلا چرا دروازه‌بان پرسپولیس باید داخل ورزشگاه موبایل روشن داشته باشد؟ چرا باید برق ورزشگاه قبل از بازی قطع شود؟ چرا باید پرسپولیس در رختکن با نور موبایل لباس عوض کند؟ چرا برای برگزار شدن یا نشدن بازی باید صدبار حاشیه‌سازی شود و خبرهای مختلف بیاید و بعد بازی را برگزار کنند؟ آیا استفاده از امتیاز میزبانی شامل قطع کردن برق رختکن تیم میهمان هم هست؟ آیا استفاده از امتیاز میزبانی شامل برهم زدن امنیت روانی تیم هم می‌شود؟

چرا تا پرسپولیس می‌بازد، بازیکنانش طوری مصاحبه می‌کنند که انگار تمام قوای مملکت را ریخته‌اند روی هم تا با این تیم مقابله کنند؟ میزبانی بد اهواز جای خودش، چرا باید سراغ مظلوم‌نمایی بروند؟ چرا تا هر تیمی نتیجه نمی‌گیرد، می‌رود سراغ حربه قدیمی ما دیگر ادامه  نمی‌دهیم؟  پست اینستاگرامی بازیکنان علیه مسئولان تیم را کجای دل‌مان بگذاریم؟ یعنی چه که بازیکن به خودش اجازه بدهد در اینستاگرام پست بگذارد؛ «چون مسئولان ما بلد نیستند از این به بعد خودمان از تیم دفاع می‌کنیم»؟! اگر بلدید از تیم دفاع کنید، کارتان را در زمین انجام بدهید.

چطور می‌شود که بازیکن‌های تیم همزمان هم علیه یک مافیای خیالی مصاحبه کنند هم علیه مسئولان خودی؟ در چند جبهه می‌خواهند همزمان بجنگند؟ و بحث آخر؛ در جام ملت‌ها مقابل ژاپن، بازی را به اعتراض بیهوده به داور باختیم. همان روز هم تمام مربیان و پیشکسوتان این روند را تقبیح کردند و آن را حاصل کارهای غلط کی‌روش دانستند. با لیگ خودمان چه کنیم که از صبح تا شب همه مشغول اعتراض به داور زمین و زمانند؟ با لیگ خودمان چه کنیم که در تمام بازی‌هایش شاهد اعتراض‌های بازیکن و مربی به داور هستیم؟ درس نمی‌گیریم؟ 

 

فرهیختگان 

۲۲ ۴  
آی اسپورت
2019-02-12 10:36:00
نظر دهید

۴ نظر
سامان
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
در مورد تیم های مورد علاقتون قطعا صدق میکنه این مطلب اما در مورد پرسپولیس نه ، سه اشتباه تا ثیرگزار داور در نود دیشب گفته شد به ضرر پرسپولیس ، دیگه چیکار باید میکرد داور؟ پیراهن فولاد میپوشید؟
۴
...
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۳۸
بازیکنان علیه مافیای خیالی حرف زدن؟ چرا از مافیای خیالی که ماه هاست تمام عقده ای ها دارن ازش حرف میزنن چیزی نگفتی؟ تیم بدون گرم کردن فقط فرصت داشت لباس بپوشه و بره تو زمین
KEAN
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۴۹
هیچ نشانه ای فوتبالیست حرفه ای در بین بازیکنان ایرانی وجود نداره،بازیکن به هیچ وجه نباید خودشو قاطی بازیای رسانه ای کنه،سر همین جوگیر بودن بازیکنا از جام ملتها حذف شدیم،کی میخوان بفهمن،البته بیشتر بازیکنها برای خودشیرینی و لقب متعصب گرفتن بین هوادارا این کارا رو میکنن،یه سری پیشکسوت هم هستن از وحشت فراموش نشدن و برای همیشه رو بورس بودن ااینکارارو میکنن،یکیش میگه فلان تیم دار و ندار منه ،یکیش میگه زندگی منه :) به طرز وحشتناکی مضحک و مسخره است این رفتارا
۱
حمید
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۳۱
آقا می دونی مشکل از کجاست؟

بر خلاف بقیه هوادرامون اصلا به داوری کاری ندارم. آقا من یکی صد درصد از قضاوت کرمانشاهی راضیم!!!
ولی آخه این رفتارا رو چه جوری هضم کنم؟ لطفا یک نفر برام توضیح بده چرا باید بازیکنامون رو حبس کنن. چرا باید تمرکزشون رو بهم بریزن؟ مدیرعامل تیم دوبار سعی می منه خبر جعلی لغو بازی رو به تیم منتقل نکنه بعدش آقایون میرن با یه شماره ناشناس به بیرانوند زنگ می زنن و خبر میدن تا تیمو بهم بریزن؟ اینا هم کافی نیست براشون، بازیکنامون رو نمی زارن وارد رخت کن بشن؟ میگن تو زمین لباس عوض کنید. برق ورزشگاه رو قطع می کنن.

والله اینجوری که پیش میره می ترسم تا چند بازی دیگه بازیکنامون رو گروگان بگیرن. یا مثلا چند تاشون رو بکشن .
اگه اینجوریه لازمه بهتون بگم. خودتن رو اذیت نکنید. ما قول می دیم قهرمان نشیم. قول میدیم با تمام توان نجنگیم تا یه مشت مریض روانی شفا پیدا کنن. والله ما راضی نیستیم این اتفاقا بیافته. به خدا یه قهرمانی ارزششو نداره مثلا یه بازیکنمون رو به کشتن بدیم. قهرمانی مال شما در مقابل فقط بزارین تا اخر لیگ بازکنامون جون سالم بدر ببرن .حتی راضی هستیم تمام بازی هامون رو کرمامشاهی قضاوت کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر