فهرست
تیم منتخب هفته 24/ ترکیب استاندارد
تیم منتخب هفته 24/ ترکیب استاندارد

تیم منتخب هفته 24/ ترکیب استاندارد

آی اسپورت- با وجود اینکه 7 تیم دروازه شان را بسته نگه داشتند ولی این هفته فاقد مدافعان خوب بود چون اصلی ترین دلیل این کلین شیت ها یا واکنش دروازه بانان بود یا قدرت پایین هجومی رقبا. ترکیب تیم منتخب این هفته، استاندارد است با حضور 3 مدافع، 5 هافبک و دو مهاجم. محسن یوسفی هم می توانست در این تیم حضور داشته باشد ولی رفتارش بعد از تعویض شدن، باعث شد از ترکیب خارج شود.

 

مجتبی روشنگر

یک نمایش بی نقص درون دروازه پدیده جلوی چشمان شهاب گردان. روشنگر به ادعای مسئولان پیکان، دو واکنش خیره کننده داشت که هنوز هم کسی نمی داند چگونه موفق به انجامش شد. او هفته قبل هم یک سوپرواکنش داشت. سالاری درون دروازه صنعت نفت هم یک دبل سیو عالی داشت.

 

حسن جعفری

جناح چپ پیکان، تبدیل به محل رفت و آمد و تاخت و تاز او شده بود و کسی نمی توانست جلویش را بگیرد. جعفری پاس گل دوم تیمش را داد ولی این کمترین کاری بود که برابر پیکان انجام داد. جعفری ستاره این هفته های پر از برد پدیده بوده است.

 

حنیف عمران زاده

بازگشت باشکوهی به لیگ برتر داشته و گویا نیم فصل حضور در لیگ یک برای شارژ شدن باتری های خالی شده اش کفایت می کرد. عمران زاده برابر گسترش همه ضربات سر را زد و در معدود صحنه هایی که از فروزان هم کاری برنمی آمد، او بود که نگذاشت دروازه باز نشود.

 

احسان حاج صفی

بعد از محرومیت در دربی و پیش از آن نمایش نه چندان خوبی که برابر پرسپولیس شد، در مشهد دوباره ستاره تیمش بود و پاس تک گل سپاهان را داد. حاج صفی در سمت چپ، هرگز اجازه خودنمایی به بازیکنان سیاه جامگان را نداد درحالیکه در هجوم ها هم حضوری فعال داشت.

 

اکبر صادقی

گل فوق العاده زیبایی زد. شلوغی محوطه جریمه پیش رویش بود ولی صادقی با دقت خاصی توپ را از بین پای همه بازیکنان عبور داد و اجازه کوچکترین واکنشی به مظاهری نداد. صادقی قبل از دقیقه یک هم یک شوت خوب زد. صادقی ستاره مرکز زمین نفت در فولادشهر بود.

 

فرشید باقری

حضورش در تیم منتخب عجیب تر از رسیدنش به ترکیب استقلال و قرار گرفتن جلوتر از نورافکن نبود. باقری این حضور و گلزنی و اعاده حیثیت را مدیون زمانی و مصاحبه هایش است. یک گل زد و البته نمایش استانداردی هم در تمام دقایق بازی داشت. کرنر منجر به گل برتری هم از پاس او به غفوری استارت خورد.

 

امین قاسمی نژاد

یک ستاره تمام عیار است و بی تردید فصل بعد را در یک تیم میانه جدولی و حتی رو به بالا سپری خواهد کرد. با یک پاس دیدنی، تک گل تیمش را ساخت و سپس با توپگیری های تمام نشدنی اش اجازه تمرکز لازم در مرکز زمین را از آبادانی ها گرفت. بدشانس بود که هر دو ضربه اش را سالاری مهار کرد.

 

احسان پهلوان

کنترل او توسط رقبا را می توان اصلی ترین عامل کشیده شدن ترمز ذوب آهن در هفته های اخیر و سپری شدن مدتی طولانی بدون برد دانست. آزاد شدن او اما برابر نفت، باعث شد ذوب آهن بهترین بازی چند وقت اخیرش را انجام دهد. پهلوان پاس گل تیمش را داد.

 

فرشاد احمدزاده

از بهترین فرصتش برای نشان دادن عیار بالایش در هجوم و اثبات این نکته که نباید در دفاع چپ بازی کند به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. احمدزاده پاس گل 3 امتیازی تیمش را داد آنهم با پای غیرتخصصی. در دقایق دیگر هم احمدزاده یک خطر دایمی بود فراتر و بهتر از رفیعی و مسلمان.

 

مهدی طارمی

اینکه تک گل تیمش را زد تا دوباره یک گل 3 امتیازی دیگر به نامش نوشته شود، یک طرف قضیه است و نمایشش در طول بازی، روی دیگر سکه. باعث اخراج بازیکن حریف شد که داور بی دقت از انجام صحیح کارش امتناع کرد. دو ضربه خوب دیگر هم به سمت چارچوب داشت که مهار شد.

 

گوران یرکوویچ

برابر سپاهان روی این فرضیه که فقط بازیکنی است برای داخل محوطه 5/5 متر خط بطلان کشید. از یک موقعیت بی خطر و در مصافی یک به 3، گل تیمش را ساخت. گوران با یک کنترل خوب، خلیل زاده را از جریان بازی خارج کرد و با یک پاس بهتر به بادامکی، کولیبالی را هم خط زد و گل تیمش را ساخت.

 

سرمربی: رضا مهاجری

برتری یک بر صفر برابر استقلال خوزستان روی فرم، کار سختی بود که برانکو انجام داد ولی عنوان بهترین مربی هفته به رضا مهاجری می رسد که بیرون خانه موفق به شکست دادن پیکانی شد که قبل از این تنها یک بار به عنوان میزبان باخته بود.

۸    
آی اسپورت
2017-03-11 19:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر