فهرست
طعنه به طارمی؛ رادوی باتعصب!
طعنه به طارمی؛ رادوی باتعصب!

طعنه به طارمی؛ رادوی باتعصب!

آی اسپورت – بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات پرسپولیس به دلیل اخلاق خوبش و البته تعصبی که به تیم پرسپولیس نشان داده در میان هواداران این تیم به شدت محبوب است. او با وجود نیمکت‌نشینی‌های مداوم هرگز حاشیه‌ای برای تیمش ایجاد نکرده و همواره موفقیت تیمش را در اولویت قرار داده است. او امروز هم با خوشحالی زایدالوصف و عجیبش یک بار دیگر تعصبش را به پرسپولیس نشان داد. خوشحالی عجیبی که باعث واکنش داور و گرفتن کارت زرد هم شد و البته جمله عجیب پیمان یوسفی گزارشگر بازی را هم به دنبال داشت. یوسفی بعد از اخطار گرفتن رادو، در توضیح این صحنه از عبارت «کاتولیک‎تر از پاپ» استفاده کرد!

همین شادی‌ها و البته حضور بی‌‎حاشیه در پرسپولیس باعث شده تا هواداران تیم او را با مهدی طارمی مقایسه کنند و تعصب این دروازه‎بان کروات را به تیمی ایرانی بیشتر از مهاجم تازه جدا شده پرسپولیس بدانند.

۱۰۸ ۶  
آی اسپورت
2018-01-18 18:58:00
نظر دهید

۶ نظر
سعید از خوزستان
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
متاسفانه شرف و تعصب و غیرت رادو از تمام ما تاجیای احمق و کودن و بی شرف بیشتره
تورک اوغلی
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
خوشم میاد هم پرسپولیسی ها هم استقلالی ها به حماقت و بی شرفی دارید اعتراف میکنید
۲
مهدی1
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
من ک پرسپولیسی ام ولی تو تاجی نیستی ادم به تیم محبوبش توهین نمیکنه....بعنوان ی پرسپولیسی ازت میخام هیچوخ بخاطر حمایت از پرسپولیس به تیم رقیب توهین نکن اصل رقابت تو زمینه.خجالت بکش ک بخاطر ی فوتبال به هموطنت احمق وکودن و بی شرف میگی....شرف هرکس تو ذاتشه ک متاسفانه تو تو نیس.استقلالی ها هم براما قابل احترامن بهترین دوستای زندگیم استقلالی ان .خجالت بکش
علی
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۳
تورک اوغلی بدون که ما هوادارهای پرسپولیس و استقلال هر چقدر با هم بد باشیم اما روبروی شما ترکها متحدیم. من پرسپولیسی هستم و دوست دارم استقلال بازیهاش با تیمهای دیگه رو ببازه. اما دو هفته پیش روبروی شما دوست داشتم 10 تا گل بهتون بزنه.
مصطفی
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
تعصب و محبوبیت رادو بدجوری به محبوبیت ایمون زائد طعنع میزنه. واقعا دوست داشتنیه این آدم.
سوراخ سرخ اسیا
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۲
اما تعصب اپارتمان داوری یه چیز دیگست!! اکبری و اصغری هم نداره. قانونه. شانس اوردیم لنگمون گل زد وگرنه سحری مهمون فدراسیون و وزیر بودیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر