فهرست
ایتالیا 1 – اسپانیا 1 / شاهکار بوفون!
ایتالیا 1 – اسپانیا 1 / شاهکار بوفون!

ایتالیا 1 – اسپانیا 1 / شاهکار بوفون!

آی‌اسپورت- هفته دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در گروه   Gاروپا با برگزاری حساس‌ترین دیدار این مسابقات پیگیری شد. ایتالیا و اسپانیا در حالی در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس به دیدار هم رفتند که هر دو تیم با پیروزی در بازی اول پا به این میدان گذاشتند. نیمه نخست این بازی با وجود حملات پراکنده دو تیم بدون گل به پایان رسید اما با آغاز نیمه دوم روی یک پس در عمق و البته اشتباه عجیب بوفون اسپانیا توسط ویکتور ویتو به گل اول بازی دست پیدا کرد. در ادامه ایتالیا که میزبان این بازی بود فشار خود را بر اسپانیا افزایش داد تا در نهایت در دقیقه 82 دنیله ده‌روسی از روی نقطه پنالتی گل تساوی را وارد دروازه اسپانیا کرد. تا در نهایت دو تیم به یک امتیاز رضایت بدهند. بدین ترتیب سرنوشت صدرنشینی در این گروه به احتمال فراوان به بازی برگشت این دو تیم کشیده خواهد شد.

 

 

نتیجه بازی:

ایتالیا 1 – 1 اسپانیا

 

نتیجه نیمه اول:

ایتالیا 0 – 0 اسپانیا

 

گلزنان:

اسپانیا: ویکتور ویتو 55

ایتالیا: دنیله ده روسی پنالتی 82

 

ترکیب اسپانیا:دخیا، کارواخال، راموس، پیکه ، آلبا (ناچو 22)، بوسکتس، کوکه، اینیستا، ویتولو(تیاگو 84) ، کاستا( موراتا 67) و سیلوا

ترکیب ایتالیا:بوفون، بارزالی، بونوجی، رومانیولی، فلورنزی، پارولو ( بلوتی 75) ، ده روسی، مونتولیوو(بوناونتورا 30) ، دی سیلیو ، ادر و پله (ایموبیله 59)

 

کدخبر:9412

۱    
آی اسپورت
2016-10-07 00:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر