فهرست
مصاحبه تند حسن‌زاده؛ بیرانوند محروم می‌شود؟
مصاحبه تند حسن‌زاده؛ بیرانوند محروم می‌شود؟

مصاحبه تند حسن‌زاده؛ بیرانوند محروم می‌شود؟

آی اسپورت – تا دیروز احتمال اجرایی شدن محرومیت تعلیقی و 3 جلسه‌ای علیرضا بیرانوند به دلیل حرکاتی که در بازی با تراکتور انجام داده بود خیلی کم بود. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که عذرخواهی بهتر از تنبیه است و این به معنای تایید تلویحی محروم نشدن بیرو بود. اما امروز اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی مصاحبه‌‍ای کرد که با خواندن آن به نظر می‌رسد احتمال محرومیت بیرانوند خیلی زیاد است. او حتی مدعی شده که نیازی به شکایت تراکتور هم نیست و با فیلمی که از بیرانوند منتشر شده، به زودی در این باره تصمیم‌گیری خواهد شد. صحبت‌های حسن‌زاده را بخوانید:

نیازی به شکایت تراکتور نیست

رفتار را که مطلع شدیم نیازی به شکایت تراکتور نداشت. رفتارهایی که گزارش شود یا ارکان قضایی شکایت کنند را به طور جدی پیگیر می شویم. البته تا این لحظه هیچگونه شکایتی از باشگاه تراکتور درباره این موضوع به دست ما نرسیده است. آنها احتمال دارد شکایت خود را به سازمان لیگ برده باشند اما تا این لحظه نه شکایت خود را در اتوماسیون اداری ثبت کرده اند و نه حضوری آمده اند و آن را اعلام کرده اند.

عذرخواهی در رای تاثیر دارد

او هیچ توضیحی به کمیته انضباطی نداده است. صحبت های بیرانوند در رسانه ها، موضع باشگاه پرسپولیس و حتی صحبت های رئیس فدراسیون در جای خودش می تواند قابل تاثیر باشد اما وظایفی که در حیطه کمیته انضباطی است قطعا با دفاعیه ایشان همراه خواهد بود. فعلا هیچ موضعی از باشگاه پرسپولیس و بیرانوند در اختیار ما قرار نگرفته است. رکن قضایی برای رسیدگی آدابی دارد که باید رعایت شود. البته در قانون آمده است اگر کسی بعد از ارتکاب تخلف چنین موضعی بگیرد و اظهار ندامت کند در تصمیم گیری دخالت داده خواهد داشت.

تاج نظر خودش را گفته

آقای تاج نظر خودش را گفته است. آقای تاج یا آقای کفاشیان هیچ وقت در دوران ریاست خود در آرا دخالت نکردند و فقط دیدگاه خودشان را گفته اند. اصلا چنین سختی را در صدور رای نمی بینم. رفتار بیرانوند را نه داور گزارش کرده و نه ناظر بازی به آن پرداخته است. رفتار شکار شده ای را از بیرانوند در فضای مجازی دیدیم و این طبیعی است که پرونده ای را ایجاد کرده و به آن رسیدگی کنیم. اگر رفتار بیرانوند را ناظر مسابقه یا داور گزارش می کرد قطعا همان روز اول به آن رسیدگی می کردیم.

فرصت دفاع را به بیرانوند می دهیم

فرصت لازم را به بیرانوند می دهیم. ما نامه زمان حضور بیرانوند در کمیته انضباطی را نوشتیم. هیچ توجهی به اینکه صدور حکم، چه عواقبی دارد نداریم. تعصبات تیمی به قدری پررنگ شده است که هربار محکوم به طرفداری از یک تیم خاص می شویم. مثلا بیرانوند را در بازی افتتاحیه محروم کرده بودیم و به راحتی هم آن را اجرا کردیم. بارها تهدید شدیم اما کارساز نبوده است.

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-09-08 16:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۲۸
کمیته انضباطی در صورت سستی در برخورد با بیرانوند اعتبار کم خودرا هم از دست خواهدداد
۲
مهدی
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۱۷
یعنی باید باور کنيم یا جناب آقای قاضی فیلم درآورده؟ بیکار نشی آقای قاضی ؟؟ یکم صبر کن کاری به کار بيرانوند نداشته باش تا یه بهانه برای گیر دادن به دیگران و منحرف شدن اذهان براتون پیش بیاد.....
ایرانی
دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۳۶
اگر بیرانوند محروم نشود کمیته انضباطی شرف ندارد
بیرانوند علاوه بر این محرومیت سه جلسه هم محرومیت تعلیقی دارد که باید اجرا شود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر