فهرست
امتیاز ویژه ساوتگیت از جدال بریتانیایی
امتیاز ویژه ساوتگیت از جدال بریتانیایی

امتیاز ویژه ساوتگیت از جدال بریتانیایی

آی اسپورت- به لطف گل دیرهنگام هری کین در دیدار مقابل اسکاتلند که بازی را به تساوی کشاند انگلیس در مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه شکست ناپذیر باقی ماند. ساوتگیت صحنه آن گل را لحظه‌ای حساس برای تیم جوانش دانست. من مطمئنا او کاملا خوشحال است. درکنفرانس مطبوعاتی درباره این موضوع صحبت کرد که تیمش مطمئنا در بهترین شرایط نبوده است. اما وقتی به انگلیس بازگردند و بازی را آنالیز کنند بهتر متوجه می‌شوند که این بازی برایشان اصلا بازی آسانی نبوده است. موقعیت زمانی‌اش هم مناسب نبوده.

بازیکنان 10 روز استراحت داشتند و این که بعد از این مدت آن‌ها را به این روحیه برسانی که دوباره در اوج باشند همیشه کار مشکلی است. بازی کردن در اسکاتلند هم همیشه سخت است و به نظر من هم ساوتگیت باید در مجموع خوشحال باشد که با یک امتیاز از آنجا بیرون آمد. البته که من هم با او موافقم که تیم اصلا خوب بازی نکرد و در بیشترین دقایق بازی در اوجش نبود. اما با این حال کسب یک امتیاز دستاورد خیلی بدی نیست.

چمبرلین در دقیقه 70 گل اول انگلیس را زد و بعد در ادامه لی گریفیتس در 3 دقیقه پایانی دو گل برای اسکاتلند زد. من در جایگاه گزارشگران بودم و قبل همان‌طور که قبل از گل هری کین هم گفتم جو ورزشگاه واقعا وحشتناک بود. در پایان بازی فوق‌العاده شد. برای حدود 2 یا 3 دقیقه شرایطی بود که با راحتی می‌توانم بگویم مدت‌ها بود چنین جوی در ورزشگاه‌‎های فوتبال هیچ جای دنیا ندیده بودم. واقعا باورنکردنی بود و هواداران جو بی‌نظیری ایجاد کرده بودند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-06-11 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر