فهرست
سوال: بالاخره هرایر و جابر کی می‌رسند؟
سوال: بالاخره هرایر و جابر کی می‌رسند؟

سوال: بالاخره هرایر و جابر کی می‌رسند؟

آی اسپورت – مصدومیت‌های طولانی مدت و البته پرتعداد بازیکنان استقلال تبدیل به یکی از دردرسرهای اصلی منصوریان در این فصل شده است. همین مصدومیت‌ها یکی از دلایلی بود که باعث شد منصوریان نتواند به یک ترکیب ثابت و هماهنگ برای تیمش دست پیدا کند. او هنوز هم با این مشکل دست به گریبان است و به نظر می‌رسد قرار نیست این مصدومیت‌‎ها دست از سر منصوریان و تیمش بردارد و تا آخر فصل او را آزار خواهد داد.

جابر انصاری، هرایر مکویان و یعقوب کریمی مصدومان فعلی استقلال هستند. البته مشکل یعقوب حل شده اما دیگران هنوز شرایط بازی پیدا نکرده‌اند. عجیب اینکه هر هفته از بهبود مصدومیت انصاری و مکویان خبر می‌رسد اما باز هم خبری از حضور آنها در تمرینات نیست و بهبودی آنها هر هفته به تعویق می‌افتد! امروز هم خبر رسید که انصاری و مکویان به بازی مقابل ماشین‌سازی هم نمی‌رسند! بد نیست بدانیم آخرین بازی آنها برای استقلال در لیگ برتر به بازی پایانی نیم‌فصل اول مقابل سپاهان برمی‌گردد و این دو بازیکن در نیم‌فصل دوم هنوز به میدان نرفته‌اند!

اما مشکل استقلال فقط این دو سه نفر نیست. بیشتر بازیکنان استقلال در این فصل دچار مصدومیت‌های مقطعی شده‌اند! خسرو حیدری، وریا غفوری، علی قربانی، رابسون جانواریو و محسن کریمی هم در این فصل دچار مصدومیت‌هایی شده‌اند و البته نباید نام محمدحسین کنعانی‌زادگان را هم فراموش کرد. بازگشت روزبه چشمی به میادین هم بیشتر از آنچه که پیش‌بینی می‌شد طول کشیده است و جمع‌بندی همه این اتفاقات نشان از مشکل بدنی و تمرینات بدنسازی استقلالی‌ها دارد. نکته‌ای که بارها در طول فصل به آن اشاره شد اما کسی پاسخگو نبود.

ماجراهای آقای جونز بدنساز استقلال در این فصل هم می‌تواند در این اتفاق دخیل باشد. او دیر به استقلال اضافه شد و البته به دلیل مشکلات مالی باشگاه، نتوانست کاملا در خدمت تیم باشد. او بیشتر از این که به فکر تمرینات باشد، به دنبال گرفتن مرخصی و البته دریافت مطالباتش بود و شاید ریشه همه مشکلات بدنی استقلالی ها و مصدومیت های متواالی آنها در همین قضایا نهفته باشد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-01-30 15:05:00
نظر دهید

۲ نظر
#من-یک-داچعلیسمیم
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
داچعلی هنوز نتونسته تیم رو فرش کنه و داره مشکلات فنی رو پردازش میکنه خخخخخخخخخخخ
واقع بين
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
به نظرم مشكل يعقوب كريمي حل نميشد و مصدوم ميموند بهتر بود !!!!! .... بدبختانه احتمالا اين داش علي اون رو دوباره ميفرسته دفاع چپ جاي زكي پور !!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر