فهرست
محمدخانی: روی هیچ‌ زنی دست بلند نکردم!
محمدخانی: روی هیچ‌ زنی دست بلند نکردم!

محمدخانی: روی هیچ‌ زنی دست بلند نکردم!

آی اسپورت- ناصر محمدخانی قطعا یکی از پرحاشیه‌ترین پیشکسوتان فوتبال ایران است. ازموضوع شهلا جاهد تا این دفعه که او را گروگان گرفتند. به همین بهانه آخرین صحبت‌های محمدخانی را می‌خوانیم.

  • در قضیه ای که برایم پیش آمد قضاوت های نادرستی پیرامونم شکل گرفت.همه می نوشتند و من آنها را به خدا واگذار کردم.امیدوارم برای قضاوت شناخت مان را بالا ببریم.من نمی خواستم موضوع رسانه ای شود و به همین دلیل کمتر مصاحبه می کردم.من در زمان بازی ام حاشیه نداشتم و کارت زرد نگرفتم.دوست نداشتم وارد حاشیه شوم و همیشه دنبال فوتبالم بودم.
  • من دست روی خانم خدابیامرزم بلند نکردم.چه لاله و چه این خانم موقتم؛هرگز دنبال رفتارهایی نبودم که حاشیه باشد.
  •  من فیلم خشم و هیایو را دیدم. وکیلم به من گفت که در این فیلم می خواسته تو را مقصر اول و آخر این اتفاق تلخ بداند.یعنی من با دادگاه هماهنگ کرده ام و به شهلا گفته ام که تو قتل را گردن بگیر و من رضایت می گیرم.این درست نیست.من در روز دادگاه گفتم که شهلا باید قصاص شود.

  • شهلا عاشق من بود؟ این چه عشقی است؟من دو بچه داشتم.زن داشتم.او آمد و زن من را کشت.من به او می گفتم زن و بچه ام را دوست دارم.از اول همین حرف را به او زده بودم.
  • موضوع گروگان‌گیری واقعیت داشت. وقتی از فرودگاه من را تعقیب کردند،در میدان تره بار دو ماشین و دو موتور جلویم پیچیدند.تعداشان زیاد بود و من را به ماشین انداختند.من را به خانه ای در غرب تهران بردند.دوستی که با من بود موضوع را به پسرم گفت و پسرم هم به کلانتری اطلاع داد.اول بخشیدم اما دوباره الان پیگیر شدم.چند نفر در این باره بازداشت شده اند و برای شان قرار هم صادر شده است.
۲ ۳  
آی اسپورت
2017-02-20 14:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
میثم
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
سایتتون هر روز داره زردتر میشه!
۹
ختاختن
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۱
این بابا هم باحاله، همه حرکتا رو این میزنه هی بقیه گیر میفتن، کشته میشن، اعدام میشن
۱
سهام
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
اخبار زردتون در مورد استقلال و پرسپولیس بس نبود. حالا هی سیخ تو زندگی شخصی مردم هم میکنید!!! آخه به چه قیمتی؟؟ واقعاً چندتا کلیک بیشتر واسه سایتتون ارزش داره که اینقدر حقیر و زرد بشید؟؟ زندگی شخصی اون بنده خدا رو هر چی بیشتر هم بزنید بیشتر بوی ... بالا میاد. بعضی وقایع رو باید دفن کرد. هر کدوم از ملت اون درسی رو که باید میگرفتن از زندگی ایشون، گرفتن. کسایی هم که درس نگرفتن به زور که نمیشه بهشون دیپلم خانواده دوستی داد!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر