فهرست
یعنی عادل این قدر ترسناک است؟
یعنی عادل این قدر ترسناک است؟

یعنی عادل این قدر ترسناک است؟

آی اسپورت - ماجرای رابطه عادل فردوسی‌پور و صدا و سیما پیچیده و عجیب و غریب شده است. او بعد از تعطیلی برنامه نود، هیچ فوتبالی را گزارش هم نکرده است و صدایش فقط گاهی به عنوان نریتور آیتم‌هایی خاص، در برنامه فوتبال ۱۲۰ شنیده می‌شود. از تصویرش هم مدت‌هاست خبری نیست. دوستان در صدا وسیما جوری عادل را تحریم کرده‌اند که آدم شک می‌کند نکند بخشنامه‌ای، دستورالعملی چیزی صادر شده که باعث شده تا کوچک‌ترین تصویر و فیلمی از فردوسی‌پور پخش نشود. تا اینجایش البته خیلی هم عجیب نیست و بالاخره سیاست‌های صدا و سیما را در این سال‌ها دیده‌ایم و می‌دانیم که این جور رفتارها از آنها بعید نیست.

اما دوشنبه‌شب، دوستان در شبکه ۳ یک چشمه دیگر آمدند و عالم و آدم را متحیر کردند. در آیتمی که به گل‌های علی علیپور اختصاص داشت و به مناسبت حضور او در صدر جدول گلزنان پرسپولیس در لیگ برتر تهیه شده بود، تعدادی از گل‌های او با صدای گزارشگران بازی‌ها پخش شد اما روی دو گل او هیچ صدایی پخش نشد و بعدا مشخص شد که گزارشگر این بازی‌ها و گل‌ها عادل فردوسی‌پور بوده است! باورتان می‌شود؟ صدای مجری پربیننده‌ترین برنامه تاریخ صدا وسیما را از گزارش‌ها حذف می‌کنند تا خدای ناکرده حتی برای چند ثانیه هم مردم صدایش را نشنوند و به یادش نیفتند!

سوال این است که واقعا فکر می‌کنید با این کار عادل فراموش می‎شود؟‌ اصلا گیرم که با پخش صدای عادل، چند نفر هم او را به یاد بیاورند، خب آخرش چه؟ چه اتفاقی می‌افتد؟

خیلی مشتاقیم ببینیم حذف صدای عادل از این آیتم پیشنهاد چه کسی بوده و طرف چه فکری کرده که چنین پیشنهادی داده است؟ یعنی شنیده شدن صدای عادل این قدر برای‌تان سنگین است؟‌ خب این صدا که تقریبا هر هفته در فوتبال ۱۲۰  پخش و شنیده می‌شود. اصلا معلوم است با خودتان چندچند هستید؟ نمی‌خواهید کمی بیشتر فکر کنید؟‌ بابا به خدا عادل این قدرها هم ترسناک نیست. او تا همین چند ماه پیش از خودتان بود. زشت است به خدا!

۱۶۹ ۳  
آی اسپورت
2019-11-01 00:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
گلی
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۸:۲۹
واقعا زشته این کاراشون عادل حذف شدنی نیست
امیرکلانترازکرمان
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۴۸
مدیریت فرعون گونه علی فروغی درصداوسیما و مشکلات ایجادشده باحذف بناحق فردوسی پور ،بهانه ایی شده جهت پاسخ ملت ایران با انتقادهای معناداروبیجاازبندخداحداد عادل!!!درحالی که اصل این انتقادات بخاطر مدرسه و فرهنگ و آموزش و اینطورچیزها نیست بلکه برمیگردد به مسائل ومدیریت خطی وپشت پرده علی فروغی خواهرزاده حداد عادل!،!وعادل فردوسی پور!!!
افسون
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۳۸
فقط می‌شود گفت لیاقت عادل فردوسی پور را نداشتند و هرگز عادل ازذهن و قلبمان پاک نخواهدشد با این کارها تنفر از مدیریت صدا و سیما بیشتر می‌شود و بس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر