فهرست
موضع جدید برانکو: مشکلی ندارم که به تیم ملی گره بزنم
موضع جدید برانکو: مشکلی ندارم که به تیم ملی گره بزنم

موضع جدید برانکو: مشکلی ندارم که به تیم ملی گره بزنم

آی اسپورت - فکر می‌کردیم همه چیز با بازگشت ۷ ملی‌پوش پرسپولیس تمام شده باشد اما دیروز همه تصورات ما به هم ریخت. سرمربی پرسپولیس با یکی از سایت‌های خبری مصاحبه کرد تا ما با او تماس بگیریم و... مصاحبه او با روزنامه خبر ورزشی را بخوانید:

شنیدیم قرار است تا مدت‌ها مصاحبه نکنید اما حرف زدید؟
کی گفته؟ چرا حرف نزنم؟ مگر حرف نامربوط زدم؟!

به هر حال صحبت‌های شما در برنامه ۹۰ به چالش بزرگی تبدیل شد. فکرش را می‌کردید کی‌روش ۷ بازیکن ملی‌پوش شما را به تهران بازگرداند؟
بهترین حرف را علی کریمی زد. به قول علی کار کارلوس کی‌روش و برگرداندن ۷ ملی‌پوش توهین به مردم، هواداران پرسپولیس و حتی بالاتر از آن فوتبال ایران بود.

منظورتان دیپورت کردن بیرانوند، سیدجلال، رضاییان، انصاری، کمال، طارمی و وحید امیری است؟
یک خواهش هم از شما رسانه‌ها دارم؛ لطفاً اسم این ملی‌پوشان را دیپورتی نگذارید!

به هر حال چون از امارات دیپورت شدند...
نه، درست نیست. این ۷ ملی‌پوش زحمت کشیدند و خود را تا به اینجا بالا کشیدند. این بازیکنان ستاره‌های فوتبال ایران هستند. درست نیست از لفظ دیپورتی استفاده کرد. دیپورتی در مورد کسانی به کار برده می‌شود که از یک کشور اخراج شوند و من وظیفه خودم می‌دانم از این بچه‌ها حمایت کنم. متأسفانه این حرکت اخیر، آن‌ها را خیلی تحت فشار قرار داد.

چه حرفی در اولین برخورد به آن‌ها زدید؟
گفتم قوی، قوی و قوی‌تر باشند (۳ مرتبه تکرار می‌کند) اگر قوی باشند به طور حتم در ادامه لیگ موفق خواهند شد. موفقیت پرسپولیس یعنی موفقیت آن‌ها و این حرف‌ها را زدم البته همه این بچه‌ها حرفه‌ای هستند.

اخیراً محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی فوتبال گفته که برانکو نباید مشکلات خود در پرسپولیس را به تیم ملی گره بزند!
کدام مشکل؟ من که همراه بازیکنان و تیم پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شدم. با مدیران باشگاه و هواداران هم که رابطه خوبی دارم. چه مشکلی دارم که بخواهم به تیم ملی گره بزنم؟! من آن روزی که به قشقایی باختم هم این کار را نکردم. خودم یک تصمیم اشتباه گرفتم و با آن شرایط بازی کردیم و حذف شدیم. آیا آمدم اسم تیم ملی را وسط بکشم؟ به نظرم آقایان وقتی می‌خواهند از کسی حمایت کنند تا به او نزدیک‌تر شوند بهتر است خوب تحقیق کنند.

شاید منظورشان این بوده که گفتید اگر نتیجه نگرفتید کی‌روش مقصر است؟
این مشکل از جانب چه کسی به وجود آمده؟ من با کسی دعوا نداشته و ندارم. همه می‌دانند اصولاً آدم آرامی هستم و سرم توی کار خودم است.

فکر نمی‌کنید این ۷ ملی‌پوش علیه شما شوند؟
(با ناراحتی) این چه حرفی است؟ این‌ها بازیکنان حرفه‌ای هستند و شرایط را خوب درک می‌کنند. خودشان هم می‌دانند باید قوی باشند و پرسپولیس نتیجه بگیرد تا آن‌ها هم دیده شوند. این ۷ بازیکن که تأکید می‌کنم افتخار پرسپولیس و تیم ملی ایران هستند با تمام قدرت در پرسپولیس بازی خواهند کرد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-08 09:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آنزان
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
در این بین رسانه ها از همه متهم تر و کثیف تر کار کردن..کسی از خودش پرسید که چرا براتکو اون مصاحبه ی آتشین رو کرده،دلیلش پرسش یه خبرنگار مبنی بر اینکه شما نمی ترسید کی روش عدم موفقیت تیم ملی رو گردن شما بنداره؟! رسانه ها دارن بازی کثیفی رو با اهداف خاصی دنبال میکنن..وقتی یه نفر مثل مسعود شجاعی میگه رسانه های ما کثیف و آلوده هستن بهشون برمیخوره
آنزان
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
چی شد تیتر رو عوض کردید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر