فهرست
فکری: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم
فکری: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم

فکری: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم

آی اسپورت – سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از اولین شکستش روی نیمکت آبی‌پوشان از هواداران عذرخواهی کرد. محمود فکری پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که با تمام وجودشان بازی کردند. به عنوان مسئول فنی از هواداران عذرخواهی می‌کنم و این شکست را گردن می‌گیرم.

وی افزود: بازی خوبی بود و بازیکنان ما با تمام توان و انرژی‌شان بازی کردند. آنها می‌خواستند با امتیاز برگردند و شانس داشتیم با برد از زمین خارج شویم، اما اتفاقاتی در زمین افتاد که زیبایی‌های فوتبال به این اتفاقات است. در دیداری که می‌توانستیم حداقل امتیاز را گرفته و حتی برنده باشیم، شکست خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: این باخت در زمان خوبی افتاد و ما را هوشیارتر خواهد کرد تا بتوانیم در بازی‌های بعدی امتیازات لازم را کسب کنیم.

فکری در مورد قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد تصریح کرد: در رابطه با داوری صحبت نکنم، بهتر است. کارشناسان درباره داوری صحبت کنند و نظر دهند. دیدار پربرخورد و پرحاشیه‌ای بود. شاید بیشتر مسائل روی نیمکت‌ها اتفاق افتاد. نمی‌خواهم وارد این مسائل شوم و داوری بازی را به عهده کارشناسان می‌گذاریم.

 وی در واکنش به این سؤال که چرا زودتر دست به تعویض نزد، گفت: این مسئله تشخیص ما بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه چرا به عنوان سرمربی از بیانیه باشگاه درباره داوری خبر نداشته است، گفت: این سؤال درباره بازی و فنی نیست.

۲ ۴  
آی اسپورت
2020-11-20 19:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۹:۴۱
پس نقش وزیر پرسپولیسی چی؟؟
کیسه کش سوزمانی
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۰:۲۰
از هفته دیگه شروع میشه
۷
افشین ایرانی
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۹:۵۷
عذرخواهی را می‌خواهیم چکار کنیم نه تاکتیک داری نه بازی خوانی بلدی نه جسارت اونهمه مربی و بازیکن هم نشوند ی رو نیمکت. عذرخواهی را که اسلاف تو هم انجام میدادند خجالت بکش. بچه ای که تو کوچه هم فوتبال بازی کرده از تو بیشتر فوتبال می فهمه باید وقتی فولاد وسطو می گرفت تعویض می کردی وسطو متعادل میکردی به تیم هم جون میدادی بجای رضاوند باید اسماعیلی یا باقری تعویض میشد نباید موقعی که جلویی تعویض دفاعی کنی باید اتفاقا حمله کنی بری برای گل دوم اینجو ی هم روحی روانی تیم مقابل داغون میکنی هم تیم خودتو شارژ میکنی اون بازیکنا هم که خریدی دکور نیستند میتونی ازشون استفاده کنی واقعا متاسفم
۸
فرهاد
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۰۵
تا اخر نیم فصل از این معذرت خواهی ها زیاد دارد بعدم که برکنار می شود
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر