فهرست
محرمی از دینامو پیشنهاد ندارد؟
محرمی از دینامو پیشنهاد ندارد؟

محرمی از دینامو پیشنهاد ندارد؟

آی اسپورت - از مدتها قبل شایعه علاقه باشگاه دیناموزاگرب به جذب صادق محرمی در رسانه ها منتشر شده و حتی گفته شد که نمایندگان این باشگاه کروات، هفته گذشته به تهران آمده اند تا بازی پرسپولیس و السد را از نزدیک ببینند. در شرایطی که مدیر برنامه های بازیکن جوان قرمزها احتمال لژیونر شدن او در پایان فصل را بالا می داند، سرپرست پرسپولیس مدعی است که برای صادق هیچ پیشنهادی نیامده. گرشاسبی به تسنیم گفته:" تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه دیناموزاگرب برای صادق محرمی نیامده و خودش هم در این مورد صحبتی با ما نکرده است. البته باید بگویم ما به زور بازیکنی را که قراردادش تمام شده باشد، نگه نمی‌داریم. به محرمی هم گفته‌ام که خودش فکر کند و ببیند که در پرسپولیس بیشتر رشد می‌کند یا باشگاهی دیگر و هر تصمیمی را که به نفعش است، اتخاذ کند."

 

 

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-04-20 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
دیروز هم گفتم محرمی رو رفته حساب کنید حتی قرارداد بسته زیرزیرکی. ولی مطمئنم پشیمون میشه
۴
serezo
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۱۵
بازیکنی که اخر فصل آزاده اصلا لزومی نداره پیشنهاد به باشگاه داده بشه مستقیم با مدیر برنامش مذاکره میکنن ، چیزی که همین الان هم اتفاق افتاده و احتمال زیاد جدا میشه اخر فصل
۵
امیر
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
نابغه جان بازیکنی که قرداد نداره که پیشنهادش رو به باشگاه نمی دن که :))))))
۴
ميلاد
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۸
فوتبال كرواسي به شدت درگير مافياي اقايان ماميچ هست و رقابت سالم شايد معنايي نداشته باشه. توصيه ميكنم اگر ايشون قصد رفتن داره به به هلند و بلژيك و يا پرتغال بره. فضا در ليگهاي اروپاي غربي خيلي مناسبتر هست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر