فهرست
شریک کودتا یا رفیق ناخوشی؟
شریک کودتا یا رفیق ناخوشی؟

شریک کودتا یا رفیق ناخوشی؟

آی اسپورت - پرسپولیس از نظر فنی شایسته بردن داربی نبود، اما استقلال را برد. به همین نسبت هم آنها سزاوار شکست در مقابل تراکتور، سپاهان و شهر خودرو نبودند، اما هر سه را باختند. فوتبال همین است؛ روی خوش و ناخوش دارد، اما انگار فرشته شانس فعلا با مهمان آرژانتینی فوتبال ایران لج کرده است. پارسال در دقیقه اول بازی مشهد علی علیپور باید اخراج می‌شد، اما نشد و خودش چند دقیقه بعد پنالتی بادآورده را گل کرد. بعد از آن پدیده نود دقیقه با تمام قوا کوبید و به جایی نرسید. در عوض امسال پرسپولیس در خیلی از دقایق بازی سرتر از میزبانش بود، اما فرشاد فرجی که به خاطر خطا روی نادری باید اخطار دوم را می‌گرفت و اخراج می‌شد، در زمین ماند و ثانیه آخر گل برتری تیم یحیی را زد. پارسال شجاع خلیل‌زاده تخلف می‌کرد و محروم نمی‌شد، امسال اما بدون تخلف محرومش کردند تا پرسپولیس با وجود ارایه یکی از بهترین نمایش‌های این سالیانش در مشهد، دست خالی به تهران برگردد. پارسال علی علیپور تک موقعیت‌ها را به تور می‌چسباند، امسال اما پانصدوچهل دقیقه است عالم و آدم را معطل یک ضربه داخل چارچوب گذاشته. پارسال پرسپولیس هفته‌ها نمی‌برد و رقبایش هم رنگ پیروزی را نمی‌دیدند، امسال اما اگر پرسپولیس یک هفته برنده نباشد، رقبا هلهله‌کن از روی نعش‌اش رد می‌شوند.

با همه اینها اما بدون توجه به اعداد و ارقام جدول و اسکوربرد، رشد فنی و مستمر تیم کالدرون غیرقابل انکار است. این تیم بازی به بازی در حال بهتر شدن است و مربی دارد تاکتیکش را جا می‌اندازد، البته گر عمرش به چیدن این میوه قد بدهد. فعلا که عمال کودتا، نفس‌اش را بریده‌اند؛ از خبرچین‌هایی که واو به واو، همه اخبار رختکن را بیرون می‌دهند و کار آنالیز تیم را برای مربیان حریف آسان می‌کنند تا کاپیتان و ستون تیم که رسما مربی شصت‌ساله را «بچه» فرض کرده و بعد از آگاهی از نیمکت‌نشینی، خودش را به مصدومیت می‌زند. حالا انتخاب با هوادار است؛ اینکه شریک کودتا باشد و مرد آرژانتینی را در فضای مجازی سلاخی کند، یا رفیق ناخوشی‌ها باشد و پشت مربی تیم بایستد، حتی اگر این اصول‌گرایی، به قیمت خیلی چیزها تمام شود. فقط یادتان باشد هزار سال همراهی روزهای شادی، هم‌سنگ یک ثانیه همدلی در روزگار دشواری‌ها نیست.

۲۳ ۲  
آی اسپورت
2019-10-06 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بهروش مادرقهبه
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۱۹
این بیشرف بهروش همش دنبال حاشیه سازی برا پرسپولیسه. چیزم تو زنت
شهریار
يكشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۱
کالدرون مربی بسیار خوبیه. اگرچه سه باخت داشتیم اما انصافا هم بازی سپاهان و هم پدیده با بد شانسی باختیم و تیم خوب بازی کرد. باید تا آخرفصل کالدرون حمایت بشه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر