فهرست
معماهای سرخابی/ جانشین کمال؛ قربانی جابر!
معماهای سرخابی/ جانشین کمال؛ قربانی جابر!

معماهای سرخابی/ جانشین کمال؛ قربانی جابر!

آی اسپورت – در فاصله 48 ساعت تا شروع دربی 84 اوضاع برای هر دو تیم خوب است. اما وجه مشترک آنها وجود یک علامت سوال در ترکیب اصلی است. پرسپولیس کمال کامیابی‌نیا را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و هنوز مشخص نیست برانکو کدام بازیکن را جایگزین او خواهد کرد. این تیم در هفته گذشته شهاب کرمی را جذب کرد اما بعید است سرمربی پرسپولیس او را در چنین بازی مهمی در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد. گفته می‌شود حسین ماهینی به جای کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی بازی خواهد کرد اما این احتمال هم وجود دارد که محسن مسلمان جانشین کامل شود.

معمای ترکیب اصلی استقلال اما بازیکنی است که در چند هفته اخیر مصدوم و غایب بوده است. جابر انصاری که به نظر می‌رسد مصدومیتش به طور کامل رفع شده و آماده حضور در میدان است. درخشش و گلزنی او در دو دربی رفت و برگشت فصل قبل باعث شده تا آبی‌ها به او به عنوان یک «دربی‌باز» نگاه کنند و فرصت بازی کردن او در مقابل پرسپولیس را از تیم خود نگیرند. اما مساله این جاست که با بازی کردن جابر در دربی باید یکی از نفرات ترکیب اصلی این تیم در 3 بازی قبل نیمکت‌نشین شود. قربانی این تصمیم هم احتمالا علی قربانی خواهد بود. البته با توجه به بازی‌های خوب قربانی در هفته‌های اخیر، ممکن است منصوریان از جابر انصاری به جای بازیکن دیگری مثل بهنام برزای در ترکیب تیمش استفاده کند.

هر چه هست، فعلا مهم‌ترین چالش برانکو و منصوریان همین دو نکته است. پرسپولیس درگیر انتخاب جانشین کامیابی‌نیاست و منصوریان به دنبال پیدا کردن جای مناسب برای جابر انصاری در ترکیب اصلی است.   

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-10 14:09:00
نظر دهید

۱ نظر
6 يا 4 گل من؟؟
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۰
دربي بازو خوب اومدي خداييي ، پارسال پرويزتونم ميگفت دربي بازه خخخخخخخخخخخخخ
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر