فهرست
تاوان یک تصمیم اشتباه: چرا منصوریان بختیار را تعویض کرد؟
تاوان یک تصمیم اشتباه: چرا منصوریان بختیار را تعویض کرد؟

تاوان یک تصمیم اشتباه: چرا منصوریان بختیار را تعویض کرد؟

آی اسپورت- اعتراض تند بختیار به تعویضش توسط منصوریان، دردسرهای زیادی برای او درست کرد. کمتر کسی، توجیه‌های متناقض بختیار و منصوریان درباره زانو درد و مشکلات خانوادگی را پذیرفت و رفتار شماره 7 استقلال، با انتقادهای زیادی همراه شد. همزمان، علیرضا منصوریان هم زیر تیغ انتقادات بود که چرا بهترین بازیکنش مقابل سیاه جامگان را بعد از یک ساعت بیرون کشیده و بعد از اعتراض هم با او برخورد نکرده.

در 60 دقیقه ابتدایی بازی استقلال و سیاه جامگان، تیم منصوریان 5 بار توانست دروازه حریف را تهدید کند که روز 3 موقعیت بختیار رحمانی نقش مستقیم داشت. او دقیقه 8 خودش تلاش کرد دروازه حریف را باز کند، دقیقه 38 کاوه رضایی را با دروازه‌بان تک به تک کرد و دقیقه 45، نوبت جابر انصاری بود که با پاس رحمانی تک به تک شود. تنها موقعیت‌های استقلال بدون تاثیر مستقیم بختیار، ضربه آزاد کاوه رضایی و موقعیتی که حقدوست برای جابر انصاری ساخت بودند.

در شرایطی که جابر انصاری مقابل استقلال نمایش ضعیفی داشت، رضایی موقعیت‌های زیادی از دست داد و فرشید اسماعیلی نتوانست موقعیتی برای استقلال بسازد، علیرضا منصوریان تاثیرگذارترین بازیکن تیمش را بیرون کشید و فرشید باقری نه چندان آماده را به زمین فرستاد. تصمیمی که استقلال را در دقایق پایانی حسابی تحت فشار گذاشت. سرمربی استقلال، نه درباره تعویض تصمیم درستی گرفت و نه توانست برخورد قاطعی با رفتار بازیکن خاطی تیمش داشته باشد.

 

 

کد خبر: 9406

۵ ۴  
آی اسپورت
2016-10-19 16:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
عليمنصور خواسته حفظ نتيجه كنه و واسه همين بختيار رو با يه بازيكن تدافعي تر تعويض كرده. در مورد اعتراض بختيار هم سرمربي مختاره. ظاهراً در طي يكي از تمرين ها عليمنصور به بختيار گفته سعي كن واسه خودت و استقلال حاشيه درست نكني. شما انتظار داري عليمنصور چه برخوردي با بختيار بكنه؟ از تمرين يا بازي محرومش كنه؟ خب اگه اينكارو بكنه كه خود استقلال بيشتر متضرر ميشه. ميتونن قراردادشو كسر كنند كه البته اين كارم باعث بي اعتمادي و بي انگيزگي و حتي كم كاري بازيكن طي بازي هاي آتي خواهد شد. من حيث المجموع دفه اول تذكر ميدن دفه دوم تنبيه. بختيار قبلنم رو نيمكت نشست و اعتراضي نكرد و اين بار دفه اولش بود كه البته به خاطر ناراحتي رفت تو رختكن شايد اگه رو نيمكت مينشست از واكنش هايي كه انجام ميداد خبرنگاران بيشتر حاشيه درمياوردند!
۵ ۱
سعید
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۴
من از نظر شما صمیمانه سپاسگزارم
۳
44444
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
نظرتون در مورد برخورد با بختيار رو قبول ندارم ..برخورد درست و اصولي بوده .... ..ولي به نظر ميرسه در مورد تعويضها از اين مدل اشتباهات علي منصور زياد داشته... نمونه بارزش در بازي با صنعت نفت سه بازيكن موثر تيم رو بيرون كشيد در ده دقيقه آخر دو گل خورد و سه امتياز مفت و مجاني پريد ... با تمام علاقه اي كه به منصوريان دارم ولي به نظر مياد منصوريان هنوز در حال كسب تجربه است ...
۴ ۱
قشقايي و الغرافه 4و9
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
همين عليمنصورِ بي تجربه حسرتتونو 9 ساله كرد. اينو هميشه يادت باشه لُنگى
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر