فهرست
به جا مانده از پلی‌آف؛ خودزنی
به جا مانده از پلی‌آف؛ خودزنی

به جا مانده از پلی‌آف؛ خودزنی

آی اسپورت - استقلال بدون حتی یک جلسه تمرین کامل بازی را با برد تمام کرد. اگر ما به خودمان نبازیم و خودزنی نکنیم در مملکت خودمان حالا حالا با فاصله ازکویت والکویت و امثالهم جلو هستیم.

سرمربی

آرامش فرهاد مجیدی در مقام سرمربی استقلال و لب خط دیدنی است، به نظر می رسد لباس رسمی و کت شلوارچه کارها که نمی کند هرچند اصلا به هیبت مجیدی همان گرمکن ورزشی بیشتر می آید.

سه گل در کشور سوم

سه گل تاوان آنها که کم خرج نکردند تا ما را به کشور سوم و به نظر خودشان بی طرف بکشانند و به ریش ما به خیال خودشان بخندند، زهی خیال باطل، سه گل درجواب ای اف سی و عربستان رفقایش.

هیولا

بیخود نبود کالدرون گزینه اول خود را دیاباته می دانست ولی چرا از شیخ به جونیور رسیده بود خدا می داند؟! بعد تیام و پاتوسی حالا در خط جلو استقلال یک هیولا یکه تازی می کند گل می زند، هت تریک می کند، دبل می کند، داخلی و خارجی ندارد. لیگ برتر و آسیا فرقی نمی کند. نقطه قوت او کنترل توپهای بلند و مستقیم در زمین حریف و نگه داشتن توپ تا اضافه شدن تیم به فاز حمله هست حالا اوفعلا که خوب می نوازد و هواداران استقال هم صفا می کنند. امید و دلخوشی هواداران آبی این روزها اوست.

سید حسین حسینی

حالا استقلالی ها اورا عقاب می دانند! انصافا سیوهای او بخصوص دراین شرایط بغرنج باشگاه و حاشیه هایش که کمرشکن شده تیم را در بازی سرپا نگه می دارد حضور او اگر دوباره افت نکند برای استقلال غنیمت بزرگی است.

داوری

توهم یا تصورداوری کلا در فوتبال ما بخصوص در مواجه با تیم های عربی قابل درمان نیست البته ریشه در ناملایمات جامعه و عملکرد ضعیف کنفدراسیون آسیا در سالهای قبل هم دارد اما داور بازی به غیر از یکی دو صحنه خوب سوت زد و مشکلی نداشت.

هواداران

ما که حس نکردیم در کشور ثالث بازی می کنیم حالا شاید شبیه به جهنم آزادی نبوده باشد اما اصلا غریبه نبودیم هواداران یار دوازدهم تیم های پایتخت هستند و حضورشان در ورزشگاه نعمت، دبی و شارجه و قطر ندارد آنها در هر صورت هستند.

خط و نشان

با وجود سیلی از مشکلات خودساخته و کلی اگر و اما و استرس سه بر هیچ پیروز شدیم حالا که از بعد روانی و ذهنی هم ریکاوری شدیم برای برد به قطر خواهیم رفت از خجالت خیلی ها در خواهیم آمد.

هنر کادر فنی

عاقلانه ترین کار مجیدی و بزرگترین هنر او و همکارانش دست نزدن به سیستم تیمی استقلال بود که از زمان استرا به ارث رسیده بود، فوتبال بازی سختی نیست به شرطی که ساده و آسان بازی کنی.

۱۳    
آی اسپورت
2020-01-26 00:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر