فهرست
بازگشت به تیم ملی؛ پاداش بازگشت کمال
بازگشت به تیم ملی؛ پاداش بازگشت کمال

بازگشت به تیم ملی؛ پاداش بازگشت کمال

آی اسپورت – کمال کامیابی نیا تغییر سبک داده و مانند روزهای خوب فصل گذشته اوج گرفته است. او این فصل در مقاطعی افت شدیدی کرده بود اما دوباره تبدیل به هافبک مرکزی مورد نظر برانکو شده است. عملکرد خوب کامیابی نیا و تغییر سبک بازی او باعث شده کارلوس کی‌روش نیز یک بار دیگر او را به تیم ملی دعوت کند بازیکنی که مدت‌هاست در کنار تیم ملی است اما هنوز مورد اعتماد کی‌روش برای حضور در ترکیب اصلی قرار نگرفته است.

میل و اشتیاق کامیابی نیا به گلزنی باعث شده در هر بازی پرسپولیس خود را صاحب موقعیت گل کند. کامیابی نیا این روزها مانند یک مهاجم خود را در فضاهای خوب برای گلزنی قرار می دهد و اگر گل نزند پاس گل می دهد. مانند دیدار مقابل پارس جنوبی که کامیابی نیا به عنوان یک هافبک مرکزی در نقطه ای مناسب در محوطه جریمه قرار گرفت و پایه گذار گل سه امتیازی پرسپولیس در ثانیه های پایانی بازی شد. این گرایش هجومی در کنار ساختار دفاعی محکم پرسپولیس در میانه میدان باعث شده او یک بار دیگر مورد توجه سرمربی تیم ملی قرار بگیرد.

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-01-06 16:01:00
نظر دهید

۵ نظر
خشایار
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۴
با بودن عزت الهی و چشمی و ابراهیمی و ایمانی و عبدالله زاده جایی برای سوسول ها نیست
خشایار بچه سال
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸

سوسول اون ترلانه(سعید عزت الهی) نه کمال .
سوسول اون ایمانیه نه کمال.
ابراهیمی رو قبول دارم خوبه.
چشمی هم به عنوان مدافع میره
00
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
چشمی خخخخخخخخخ
از خشایار بچه میخوای گلم؟
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
خواهید دید کی خط میخوره. نشکنه النگو های کمال جونتون
ميلاد
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
كمال خشن بازي ميكنه و با ريسك بالا كارتهاي زرد و قرمز زيادي هم ميگيره. فعلا زوج سعيد و كريمي و يا حاج صفي بيشتر به واقعيت نزديكه. كمال در مرز دعوت و يا عدم دعوت قرار داره. ابراهيمي و چشمي هم در فعلا جلوتر هستند. كمال و نورافكن هم با هم رقابت ميكنن. البته نبود سعيد خيلي بده. اميدوارم بخشيده بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر