فهرست
تبعات دعوت نشدن به تیم ملی؛ در غار تنهایی
تبعات دعوت نشدن به تیم ملی؛ در غار تنهایی

تبعات دعوت نشدن به تیم ملی؛ در غار تنهایی

آی اسپورت - از زمانی که لیست جدید تیم ملی فوتبال کشورمان برای رقابت با ترینیداد و توباگو و ونزوئلا مشخص شد، یکی از بازیکنان تیم سرشناس پایتخت که اتفاقا اسم و رسم خوبی در فصل گذشته برای خود ساخت و یکی از مهم‌ترین عناوین شخصی لیگ هفدهم را به خود اختصاص داد، وارد لاک تنهایی خود شده و رابطه اش را با همه دوستان و نزدیکانش کم کرده است.

این بازیکن انتظار داشت در لیست تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا حضور داشته باشد و برای این منظور هر کاری لازم بود، انجام داد. تعداد گل هایش را بالا برد و وضعیت بدنی اش را همیشه آماده نگه داشت، اما از ابتدای سال ۹۷ تا به حال تنها یک دوره کوتاه ۵ روزه در اردوی تیم ملی حاضر بود.

این بازیکن که به خاطر دعوت نشدن به اردو‌های جدید تیم ملی به شدت شاکی است حتی با خبرنگاران و دوستان نزدیک خود نیز صحبت نمی‌کند. این درحالی است که با توجه به حضور مهدی طارمی، سردار آزمون، سامان قدوس، کاوه رضایی و... که توانایی بازی در نوک پیکان خط حمله تیم ملی را دارند، بعید است این بازیکن راهی به اردو پیدا کرده و مسافر جام ملت های آسیا شود. او چندی پیش، جام جهانی را نیز از دست داده بود.

خبر ورزشی

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-11-18 01:43:00
نظر دهید

۲ نظر
عمله یاب
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۵۶
این الان خبره یا معماست؟ خب مرد حسابی یا زن حسابی وقتی معلوم نیست کیو داری میگی دیگه چه ارزش خبری داره؟ اینکه حالا تو و رفقات و چند تا فوتبالی میدونن که دلیل نمیشه اسمش رو کسی به زبون نیاره. گیری افتادیم ها
۳
عمرعبدالرحمن
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۳۸
#علی_علیپور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر