فهرست
حیرت کی‌روش: هنوز متوجه دستاورد نیستند
حیرت کی‌روش: هنوز متوجه دستاورد نیستند

حیرت کی‌روش: هنوز متوجه دستاورد نیستند

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در شبکه خبر حاضر شد و درباره صعود تیم ملی به جام جهانی و اتفاقات پیرامونی آن مصاحبه‌ای کوتاه انجام داد. مصاحبه‌ای که در آن کی‌روش بعد از تقدیر و تشکرها از کسانی گفت که به قصد اخراج او به فدراسیون آمده بودند و حالا به صلاح است اخراج شوند. صحبت‌های سرمربی تیم ملی فوتبال را در ادامه می‌خوانید:

در درجه اول انعکاس جهانی این اتفاق یک پرستیژ جهانی برای ایران ایجاد کرد و در داخل هم موجب شور و نشاط شد. وظیفه ما نیز خوشحال کردن مردم است و وقتی انها خوشحال هستند می‌توانیم با آرامش بخوابیم. کلام اول من تحسین بازیکنان فوق‌العاده‌ای است که در اختیار داریم. تمامی تحسین من به عنوان یک مربی به بازیکنان برمیگردد که فوق‌العاده و سراسر انگیز بودند و فداکاری‌های انها اندازه نداشت و هیچگاه این اندازه علاقه را در هیچ تیم ملی دیگری ندیده بودم. هیچوقت ندیدم این همه تلاش اما در ازای آن توقعات بازیکنان نیز تا این اندازه پایین باشد. در درجه دوم از کادر تیم ملی تشکر می‌کنم. برایم سفید و سیاه‌پوست و مسلمان و غیرمسلمان و ایرانی و خارجی ندارد و همه کسانی که زحمت کشیدند.  من مربی آسانی نیستم و کادر من در روز 14 تا 15 ساعت عاشقانه کار میکنند. به هواداران نیز میگویم بدون انها که با عشق تیم را همراهی کردند امروز اینجا نبودیم و همچنین تقدیر میکنم از مسئولان فدراسیون که تلاش خود را می‌کنند البته با منابع محدودی که در اختیار انهاست. هرچند که خیلی‌ها در ایران متوجه دستاورد بزرگی که به وجود آمده نیستند. همچنین باشگاه‌ها؛ که انها نیز جزو این موفقیت هستند. البته گاها آنها در صفحه اول روزنامه‌ها نیستند اما زحمات انها زیاد بوده و از انها تشکر می‌کنم.

گاهی اوقات مسائلی بوده که بر سر انها توافق نشده اما به نظرات مختلف احتیاج داریم. از همین سوتفاهم‌ها نور واقعی و مسیر درست مشخص می‌شود. گاها شاهد بی‌احترامی بودیم که برخی خطوط را رد کردند. امیدوارم فوتبال ایران این درس را گرفته باشد و بتوانند پشت کسانی که موفقیت فوتبال ایران را میخواهند بایستند. زمان آن است اگر گسی با تیم ملی نیست مدیران او را کنار بگذارند. بیایید درباره آینده صحبت کنیم. همه می‌دانند چه کسانی را می گویم. به فدراسیون آمدند که مربی را اخراج کنند و دیگر دبیرکل وجود نداشت. الان باید درباره افرادی صحبت کنیم که استحقاق توجه را دارند یعنی کسانی که همیشه به تیم ملی لبخند زدند.

۱۳ ۸  
آی اسپورت
2017-06-18 23:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۵
در حد نیستی که در مورد مدیران فدراسیون نظر بدی. تو یک مربی هستی نه بیشتر نه کمتر و مدیریت کلان ورزش و وفدراسیون به شما ارتباطی نداره. سرت به کار خودت باشه
۶ ۳
کاوه 6 & 4
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
مدیریت کلان ورزش!؟؟ خدایی دوست عزیز، خودت خنده ات نمی گیره از این اصطلاح؟ کدوم یکی از این منصوبین ( با ذکر نام ) مدیر هستند، میشه بنده رو هم در جریان بگذارید!؟؟؟
مثلث
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۵
با حرف جفتتون موافقم...
نه مدیر داریم و نه ایشون در حدیه که بخواد حرفی بزنه
۷
محسن هوادار فوتبال
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
اولا ایشون نظر نده کی باید نظر بده
حتما مدرس فیفا از تفت؟؟؟؟
شما خودت کی هستی در مورد کیروش صحبت می کنی؟؟؟والا من که نمی دونم تفت واسه کدوم استانه چه برسه این تیم فو تبالی تو دسته ۳ داشته باشه
پیشنهاد من اینه کیسه تهران به روش محموتی انتقال پیدا کنه به تفت...تو تهران که طرفدار نداره...لاقل مردم این شهر یک پنگوئن از نزدیک ببینن
۳
شش تایی شدن تخصص ماست
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
باز اینو جو گرفت.
۲
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۱
بنده ی خدا تیم را بعنوان تیم دوم برده جام جهانی ، اونوقت حرفی نباید بزنه.
دوست دارم رسانه های ورزشی بیایند ودلایل عدم صعود ایران در دوره های گذشته را مفصل شرح دهند ، منظورم از کی بردیم و به کی باختیم نیست.
منظورم شرایط کامل آن دوره هارا شرح دهند مثلا چرا تیم رویایی بلاژویچ از صعود بازماند.
دقیقا افرادی بودند که در قالب رسانه ولی با خط گرفتن از جاهای دیگر تمام توان سرمربی زحمتکش آن دوران ، بلاژویچ مهربان را صرف بحثها و حرفها و مسائل بیهوده ای کردند و در حالی که بلیط دستمان بود اوکی نشد و جا ماندیم.
برانکو موفق شده بود چون او طی دستیاری بلاژ و همچنین در تیم امید فرصت پیدا کرد که کاملا با روحیات و جو همان اهالی ظاهرا فوتبالدست ولی خائن به فوتبال آشنا شود و بداند در این فضا چگونه باید پیش برود.
علی دایی البته اول از همه مغلوب بی تجربگی و در عین حال غرور وحشتناک خود و دست کم گرفتن رقبا شد و بعد هم بازیهای کثیف غیر فوتبالی اورا از صحنه دور کرد تا کوچکتر نشود.
خود کی روش ای بار قاطع تر از دور قبل موفق به صعود تیم ما شد چون شناختش از ارکان ورزش و خصوص فوتبال این مملکت بیشتر شده است.
یکبار خداداد عزیزی گفت : کاش بیاییم و واقع بین باشیم و یکبار مدیر از خارج وارد کنیم مدیر کارآمد و چقدر درست گفته بود چون ما به اندازه ی کافی پول در ورزش و فوتبال جابجا می کنیم ولی اصول و قواعد واقعی را بلد نیستیم.
۸
نا امید از تفت
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۳۹
بکپ عمو، این حرفا به تو نیومده
۳
به نام خدا
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
فوتبال ایران کاملا سیاسی دنبال میشود،واگر این موفقیت ها نیز بدست امده بخاطر این است که دولت فعلی و شخص رئیس جمهور علاقه ای به دخالت خصوصا در زمینه فنی!!ندارند،اصولا هر چیزی که
مردم دوست داشته باشند یاید تحت کنترل آقایان باشد...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر