فهرست
کنفرانس ال‌کلاسیکو: سوپرجذاب
کنفرانس ال‌کلاسیکو: سوپرجذاب

کنفرانس ال‌کلاسیکو: سوپرجذاب

آی‌اسپورت- رئال مادرید و بارسلونا یکشنبه شب دیدار رفت سوپرجام اسپانیا را برگزار می‌کنند. نشست خبری پیش از بازی مربیان دو تیم را می‌خوانید:

زیدان، سرمربی رئال: تنها تفاوت این بازی با سوپرجام اروپا این است که باید دو بازی داشته باشیم نه یک بازی. سعی می‌کنیم در هر دو بازی برای قهرمانی به میدان برویم. البته ترجیح می‌دادم که این دیدار به عنوان فینال به صورت تک بازی برگزار شود. سوپرجام اسپانیا هم به اندازه کافی ارزشمند است چرا که برنده آن صاحب جام می‌شود. مسلما این که مقابل بارسا بازی کنیم قهرمانی را ارزشمندتر می‌کند. باید مقابل بهترین حریف ممکن قرار گیریم اما چیزی برای من عوض نمی‌شود. سعی می‌کنیم که به بهترین شکل در بارسلون و مادرید بازی کنیم.

والورده، سرمربی بارسا: بازی دوستانه‌ای که در آمریکا برگزار شد یک مرجع است؛ اما همه چیز نیست. باید در دو بازی به خوبی کار کنیم. این بازی‌ها با هم متفاوت هستند و باید بهترین خودمان را ارائه کنیم. ما پتانسیل آن‌ها را می‌دانیم. نمی‌گویم ترجیح می‌دهم رئال مادرید با چه سیستمی بازی کند؛ اما آن‌ها پشتوانه خوبی دارند و برنده سوپرکاپ اروپا هم شده‌اند. چیزی که بیشتر از دیگر چیزها در نظر می‌گیرم، این است که چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. می‌خواهیم تیمی باشیم که هواداران را هیجان زده می‌کند؛ همانطور که سال‌های گذشته هم این کار انجام شده است.

۲    
آی اسپورت
2017-08-13 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر