فهرست
ژنرال مثل برانکو و نمازی؛ مسلمان را نمی‌خواهد؟
ژنرال مثل برانکو و نمازی؛ مسلمان را نمی‌خواهد؟

ژنرال مثل برانکو و نمازی؛ مسلمان را نمی‌خواهد؟

آی اسپورت - محسن مسلمان که پس از جدایی از پرسپولیس یک نیم‌فصل ناموفق را در تیم ذوب‌آهن سپری کرد برای نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم راهی تیم سپاهان شد. در این میان یکی از نکات جالب توجه در انتقال مسلمان به سپاهان قرارداد ۶ ماه این بازیکن با طلایی‌پوشان اصفهانی است که در پایان لیگ هجدهم به پایان می‌رسد. با این شرایط احتمال جدایی هافبک سابق پرسپولیس از جمع شاگردان قلعه‌نویی برای فصل آینده زیاد است.

در این میان در صورتی که مسلمان پیشنهاد قابل توجهی برای فصل آینده نداشته باشد و سپاهان با او تمدیدقرارداد نکند وی فصل آینده بدون تیم می‌ماند هرچند که احتمال بدون تیم ماندن او کم است ولی برای جلوگیری از این مسئله مسلمان نیاز به تلاش بیشتر و درخشش در ترکیب تیم قلعه‌نویی دارد.

روزی که برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس آرام آرام محسن مسلمان را ابتدا از ترکیب اصلی و بعد از فهرست تیم بیرون گذاشت خیلی‌ها به این مربی ایراد گرفتند و برخی هواداران نسبت به این موضوع معترض شدند. پس از این موضوع همه منتظر درخشش مسلمان در ذوب‌آهن و سپس پشیمانی برانکو بودند که در نهایت این بازیکن نتوانست درخشش خاصی در این تیم داشته باشد و در نیم فصل از این تیم جدا شد.

پس از این موضوع حالا درست در اواسط نیم‌فصل دوم شنیده می‌شود مسلمان در یک‌قدمی جدایی از سپاهان در تابستان قرار گرفته و این موضوع بار دیگر ثابت می‌کند برانکو بی‌گدار به آب نمی‌زند و تصمیماتش در چنین مواردی در اکثر مواقع درست است. سرمربی کروات سرخپوشان پیش از این برای بازیکنانی مثل پیام صادقیان، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده و... هم چنین روش را اتخاذ کرد و این بازیکنان هیچ‌گاه بعد از ترک پرسپولیس نتوانستند موفقیت خود را در تیم‌های جدیدشان مثل زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردند کسب کنند.

۹ ۴  
آی اسپورت
2019-03-12 16:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
متخصص
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
حیف محسن.قدر خودشو نمی دونه
۱
اشکان۴
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
برانکو خرابشون کرد
زمانی که آقای پاس گل لیگ رو مدت های مدید نیمکت نشین کرد
۱
رضا
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴
مسلمان پاداش خیانتهای خودرا می گیرد
فرهاد
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
الکی حرف نزن این ای سپورت هنوز داره می سوزه که مسلمان از پرسپولیس رفته در هر تیمی می رود مرتب مطلب می زند ضد مسلمان. اتفاقا این هفته فیکس بود و یکی از بهترین بازیکنان زمین بود به کوری چشم ای اسپورت زیر نظر ژنرال و در پر افتخارترین تیم ایران ستاره می شود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر