فهرست
مواضع تند برانکو؛ کار به فیفا می کشد؟
مواضع تند برانکو؛ کار به فیفا می کشد؟

مواضع تند برانکو؛ کار به فیفا می کشد؟

آی اسپورت- ساعاتی بعد از مذاکرات نافرجام نمایندگان باشگاه پرسپولیس و وکیل برانکو و تاکید پرسپولیس بر اینکه به خاطر قرارداد فصل بعد طلبت را نمی‌دهیم شاهد مصاحبه و مواضع صریح و تند او علیه مدیران پرسپولیس بودیم. برانکو با استناد به بند قراردادش و عدم دریافت سه ماه حقوق اقدام به فسخ قرارداد سال آتی کرده و برگ برنده پرسپولیس در این مجادله حقوقی این است که وکیل برانکو در نامه سوم مهلت پرداخت داده و باشگاه هم طبق قول و قرارهای مکتوب قرار بود یک روز قبل از اتمام مهلت مطالبات یک میلیون را نقدا به وکیل به او پرداخت کند.

در حال حاضر برانکو خواهان دریافت طلب حدود هفتصد هزار یورویی خود است و باشگاه هم مدعی اینکه چون به قرارداد سال بعد پایبند نبوده ای بخشی عمد از مطالبات را دریافت نکنی و البته برانکو مدعی شده نمایندگان پرسپولیس که اکنون در استانبول هستند گفته اند ما قصدی برای پرداخت طلبت نداریم .

حال رفته رفته کار طرفین به فیفا و مجادله ای حقوقی کشیده شود که اصلا و ابدا خوب نیست. برانکو که برای آرام شدن جو ملهتب در تهران گفته بود مشکلی با مدیریت نداشته حالا که می بینید باشگاه قصد پرداخت طلبش را ندارد برآشفته شده و در مصاحبه ای آنها را متهم به دروغگوئی و فیب اذهان عمومی کرده است. برانکو شدیدا شاکی است و حق هم دارد مطالباتش را بخواهد و باشگاه هم حق خود می بیند که بابت نادیده گرفتن قرارداد سال آتی ادعای غرامت کند و به برانکو بگوید به جای طلب خود بخشی یا کل طلب خود را دریافت نکن.

در این مجادله برانکو خوب می داند که چون ممکن است بخاطر فسخ قرارداد محکوم به پرداخت غرامت شود هنوز عقد قرارداد با الاهلی را منکر می شود و رسما هم معارفه نشده است. برانکو امیدوار است فیفا بپذیرد که چون ماهها حق و حقوق خود را طیف قرارداد نگرفته پرسپولیس محکوم شود و آن نامه سوم وکیلش و مهلتی که تعیین کرده بوده مانع از بی اعتبار شدن فسخ قرارداد بخاطر عدم دریافت سه ماه حقوق نشود. برانکو امیدوار است فیفا خلف وعده های باشگاه پرسپولیس و در مقطعی یازده ماه عدم دریافت حقوق و ارسال سه نامه مکتوب را ملاک قرار دهد نه اینکه باشگاه پرسپولیس یک روز قبل از آخرین مهلت تعیین شده از سوی وکیل برانکو آمادگی پرداخت همه مطالبات را اعلام داشته.

در مجموع چیزی که حالا مشخص است این است که کار طرفین در مذاکرات استانبول به جای توافق و مصالحه به اعلان جنگ از سوی برانکو تبدیل شده چرا که او وقتی از وکیل خود می شنود که باشگاه قصدی برای پرداخت مطالبات ندارد فورا مصاحبه ای با خبرنگار تسنیم کرده و مواضع خود را اعلان داشته. طوری که حتی می گوید به کالدرون پیشنهاد می کنم از حالا دنبال شکایت باشد چرا که حق و حقوقش داده نخواهد شد.

او همه ابراز مهربانی های مدیران پرسپولیس را فریب اذهان می‌داند و در چنین شرایطی ایا امکان مصالحه وجود دارد یا اینکه همین الان طرفین در حال تنظیم نامه برای طرح شکایت در فیفا هستند؟

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-07-08 13:17:00
نظر دهید

۳ نظر
...
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴
وزارت ورزش با دستور وزیرپرسپولیسی همونی که مدتهاست داره به کیسه باج میده خیلی هدفمند برانکو رو فراری دادن الان هم پولی نیست بدن به برانکو چون کیسه مشغول ریخت و پاشه
پدرام
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۲
قشنگ معلومه میخوان کاری کنن که در آینده هم حاضر نشه بیاد ایران کار کنه...برای اینکه پای یه مشت دلال و مفت خور رو چیده بود و تیمی ساخته بود که داور هم نمیتونست بازی رو برای حریف در بیاره...دلال ها + وزارت ورزش + سایت های شرطبندی + یه سری تیم هایی که چندین ساله رنگ قهرمانی ندیدن...همه دست به دست هم دادن البته یه سری پیشکسوت های خود باشگاه بدشون نمیومد...این وسط فقط حق هوادارا ضایع شده تا یه سری نفع کنن...
۵
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۴
غلط میکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر