فهرست
مایلی‌کهن در راه کی‌روش: رحمتی عذرخواهی کند
مایلی‌کهن در راه کی‌روش: رحمتی عذرخواهی کند

مایلی‌کهن در راه کی‌روش: رحمتی عذرخواهی کند

آی اسپورت- کاملا مشخص بود که منصوریان درمورد بحث نیمکت‌نشین کردن رحمتی از چند نفر مشورت گرفته‌است. چند نفری که قلعه‌نویی در میان آنها بسیار رسانه‌ای و حاشیه‌ساز شد. یکی دیگر از این افراد هم محمدمایلی‌کهن بوده. که منصوریان در برنامه 90 هم مشورت کردن با او را تایید کرد. مایلی‌کهن امروز در مصاحبه‌ای در مورد حرفها و مشورت‌هایی که به منصوریان زده گفت: «من گفتم که محکم پای اصول خود بایستد. درباره مهدی رحمتی هم صحبت کردیم. به نظر من رحمتی بازیکن بزرگی بوده و هست  برای فوتبال ما زحمات زیادی کشیده و فوتبال ایران هم برای او زحمات زیادی کشیده است. آقای رحمتی هم نه از شخص خاصی بلکه از مجموعه بزرگ استقلال عذرخواهی کند. این توصیه من به رحمتی است. خودش می‌داند که من چقدر دوستش دارم.»

توصیه مایلی‌کهن به مهدی رحمتی بسیار شبیه همان درخواستی است که کی‌روش آن زمان از دروازه‌بان تیمش داشت. آن زمان اما محمدمایلی‌کهن در مصاحبه‌های متعدد علیه سرمربی تیم‌ملی این درخواست او را زیرسوال برد. او اعتقاد داشت که این قضیه باید پدرانه حل می‌شد و حتی از خودش هم مثالی زد:« من در مقطعی علی دایی را به تیم ملی دعوت نکردم. سه ماه  او را به تیم ملی دعوت نکردم و وقتی او را دوباره به تیم ملی آوردم وقتی قصد عذرخواهی داشت به او اجازه این کار را هم ندادم. رفتار مربی و بازیکن باید این گونه باشد.»

مایلی‌کهن اما بعد از گذشت چند سال از آن اتفاقات شاید کمی با کی‌روش در مورد رحمتی هم‌عقیده شده باشد. حتی اگر نخواهد به این قضیه اعتراف کند راه‌حل مشترکش این را نشان می‌دهد که مربی پرتغالی اشتباه نکرده بود.

۱ ۵  
آی اسپورت
2016-12-27 15:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محمد
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
اون زمان که مایلی کهن با بازیکن سالاری مبارزه میکرد،کیروش جون شما خاله بازی میکرد، هر کی تو این فوتبال یه کار مثبت میکنه ربطش میدین به کیروش
رضا
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
اون موقع که مایلی به خاطر تخته بازی کردن بازیکن خط میزد کیروش فوق ستاره پرورش میداد. یعنی واقعا مایلی رو با کیروش مقایسه میکنی؟
مهدی
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۲۲
نه عزیزم اون موقع کیروش داشت یه فاجعه عظیم برای رئال مادرید رقم میزد با چهارم کردن رئال تو لالیگا و اوت کردن از لیگ اروپا !
سید محسن
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۴۱
یه دروازه‌بان پُر حاشیه و بیشخصیت، پول پرست و باند باز که فکر میکنه استقلال مال باباشه. حیف ازون بازوبند که رو بازوی تو بسته بشه. لطفا برو سید!
۱
علی
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
مگه بنده خدا چیکار کرده که بخواد عذرخواهی کنه؟! حاجی مایلی انگار با عذرخواهی خیلی حال می کنه اصلا فکر نمی کنه چی شده که نیاز به عذرخواهی هست یا نه :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر