فهرست
رسمی: سیلوینیو از لیون اخراج شد
رسمی: سیلوینیو از لیون اخراج شد

رسمی: سیلوینیو از لیون اخراج شد

آی اسپورت - باشگاه لیون اعلام کرد که سیلوینیو، سرمربی برزیل این باشگاه، به دلیل کسب نتایج ضعیف اخراج شد. سیلوینیو که در تابستان هدایت لیون را برعهده گرفت، فصل را با دو پیروزی درخشان 3-0 و 6-0 مقابل موناکو و آنژه آغاز کرد. اما پس از آن لیون در 7 دیدار در لوشامپیونا، حتی یک برد هم نداشت و تنها پیروزی این تیم در این مدت، برد 2-0 چهارشنبه گذشته برابر لایپزیش در لیگ قهرمانان بود.

این تیم روز گذشته در خانه سن اتین 1-0 شکست خورد و سرانجام مدیران لیون تصمیم به اخراج او گرفتند. البته تنها نتایج ضعیف لیون نبود که باعث نارضایتی هواداران شده بود؛ بلکه نمایش های کسل کننده این تیم، علی رغم در اختیار داشتن ستاره های هجومی درخشانی مانند ممفیس دیپای، حسام اوآر، موسی دمبله و جف راینه آدلاید، هم اعتراض های زیادی را به همراه داشت.

باشگاه لیون تایید کرد که جرالد باتیکل، کمک سیلوینیو، به طور موقت و تا زمان معرفی سرمربی جدید، هدایت لیون را برعهده خواهد داشت. لیون با شکست این هفته مقابل سنت اتین به رتبه چهاردهم جدول لیگ 1 سقوط کرد و تنها به دلیل تفاضل گل بهتر، در  منطقه سقوط قرار نگرفته است. آنها تنها یک امتیاز با تیم انتهای جدولی متز فاصله دارند.

 

 

۱    
آی اسپورت
2019-10-08 08:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر