فهرست
ضربه نهایی کی‌روش: حاشیه در اردوی پرسپولیس
ضربه نهایی کی‌روش: حاشیه در اردوی پرسپولیس

ضربه نهایی کی‌روش: حاشیه در اردوی پرسپولیس

آی اسپورت- پیروزی پرسپولیس در فینال لیگ برتر مقابل تراکتورسازی، می‌تواند تکلیف قهرمانی لیگ را چند ماه مانده به پایان مسابقات مشخص کند. پرسپولیس همین حالا، 6 امتیاز از تراکتورسازی جلوتر است و تراکتوری‌ها برای این بازی، بسیاری از بازیکنان اصلی‌شان را در اختیار ندارند. در شرایطی که اوضاع فنی و روانی پرسپولیس برای این بازی به مراتب بهتر به نظر می‌رسید، یک مصاحبه جنجالی از کی‌روش اردوی سرخپوشان تهران را بهم ریخته است.

کی‌روش رسما خبر داده از این به بعد، هیچ بازیکنی از پرسپولیس به تیم ملی دعوت نخواهد کرد. این حرف، یعنی حداقل 9 بازیکن پرسپولیس که اعضای ثابت یا چرخشی لیست تیم ملی بودند باید رویای پوشیدن پیراهن کشورشان را فراموش کنند. علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، حسین ماهینی، جلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی، بازیکنانی هستند که این فصل حداقل یک بار به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند. از بازیکنان ثابت سرخپوشان، فقط فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و محسن ربیع‌خواه این فصل جایی در لیست کی‌روش نداشته‌اند.

فشار روانی از دست دادن تیم ملی برای 9 بازیکن ثابت پرسپولیس مقابل تراکتورسازی، می‌تواند حسابی اوضاع را برای تیم برانکو بهم بریزد و به نفع تراکتورسازی تمام شود. فصل پیش و قبل از بازی حساس پرسپولیس و نفت هم شایعه شده بود کی‌روش بعضی دستیارانش را برای کمک به منصوریان و جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس، سراغ سرمربی نفت فرستاده است. فصل پیش، پروژه سرمربی تیم ملی موفق بود و به جای برانکو، یکی از دوستان نزدیکش یعنی عبدالله ویسی قهرمان لیگ برتر شد. این بار رقیب اصلی برانکو در لیگ هم جزو دشمنان سرسخت کی‌روش است اما احتمالا سرمربی تیم ملی، موفقیت دشمن سابق را به دشمن فعلی ترجیح می‌دهد.

۲۰ ۵۲  
آی اسپورت
2017-02-04 18:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵۲ نظر
Sorena
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
کیروش خیلی احمقه هیچ عددی نیستی در مقابل ارتش سرخ
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
ارتش لنگ
کیروش هم عدد نیس
شمام خیلی خوبی
بشین بابا
فرهاد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
جناب اقاى تاج - جسارتاً - خيلى تيزهوشى نياز نيست تا باور كنيم كه اقاى كيروش براى اينكه ثابت كنه عدم اجراى برنامه هاش و نيز اقدامات بزعم ايشان رقبا عامل حذف تيم ملى از راهيابى به جام جهانى گرديده عامدانه باعث حذف تيم ملى گردد ، اخر كدام عقل سليم مى پذيره از تيمى كه با اقتدار صدرنشين ليگ كشوره و تا كنون هشت بازيكن در تركيب تيم ملى داشته ديگر بازيكنى به تيم ملى دعوت نشود- جناب اقاى تاج - اينجانب شخصاً ترجيح ميدادم جناب برانكو از برخى تعابير در رابطه با تيم ملى استفاده نمى نمود اما شك نكنيد شخصيت بغايت ستيزه جوى اقاى كيروش هيچ نقد و نگاه غير همسو با خويش را تاب نياورده و با بدترين تعابير و مواضع با نقدكنندگان خويش مواجه شده و خواهد شد و قطعاً از اين منظر شخصيت ايشان غير قابل تحمل است اما در اين ميان چيزى كه شديداً حيرت انگيز، ناباورانه و باعث شگفتى است متاسفانه مواضع خلاف عزّت ملى ، قوياً ضعيف و انفعال دردناك جنابعالى و اركان فدراسيون فوتبال در برابر سخنان توهين اميز جناب كيروش است ...كه اخرين نمونه اش اظهارات بى مبناى ايشان مبنى بر عدم دعوت از بازيكنان پرسپوليس به تيم ملى است ( به كدامين گناه ) واقعاً در رابطه سرمربى و فدراسيون جاى رئيس و مرئوس تغيير كرده، جهت مزيد اطلاع جنابعالى اينجانب كاملاً دانش فنى اقاى كيروش را تأييد مى نمايم اما باور كنيد حضور در جام جهانى به هر قيمتى پذيرفته نيست.
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
دوست عزیز وقتی سرمربی پرسپولیس در آستانه جام جهانی می گه کیروش بره می خوام سرمربی تیم ملی بشم به نظرتون سرمربی تیم ملی باید چی کار کنه؟؟؟ حرمت امام زاده رو باید متولیش نگهداره!! احمق هم خودتی با اون سرمربی تون
رضا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
واقعا غم انگیزه، این همه فشار غیر قابل تحمله، از یه طرف فشار اقتصادی از یه طرف فشار خارجی از یه طرف فشار فرهنگی حالا هم این شده ورزش ما. مگه اینهمه نا عدالتی میتونه وجود داشته باشه؟!!! از یه طرف به تیم ملی دل خوش کنیم که بعد اینهمه سال جون گرفته از یه طرفم طرفداره تیممون باشیم؟ آقایونی که اینهمه حاشیه درست کردین شرم کنین، گرچه گستاخ تر از این هستین که شرم کنین. دریده شدین و با این کارا بیشتر ارضاع میشین. مگه میشه اینهمه فشار رسانه ای برای یه تیم، این همه نفرت توی وجودتون از کجا میاد؟ آقای تاج از روزی که اومدی یه روز خوش این فوتبال ندیده، آقای عابدینی برای خراب کردن پرسپولیس تیمو تو چشم همه خار میکنی، فکر میکنین کسی نفهمیده اون حرفای حاشیه ای برای زمین زدن پرسپولیس بوده؟ دیگه حرفی نمیمونه، یه روز گفتم اخر این فوتبال رو سر خودش خراب میشه متاسفانه خیلی زود رسید. توی همین سایت انواع و اقسام حرف های نژاد پرستانه زده شده که کسی نمیدونه اصلا چرا اینهمه فحش و فضاحت چرا چاپ میشه. برای یه قرون دو زار از هیچ کاری دریغ نکردین. دیگه کار به جایی رسیده که آه و نفرینم نمیترسونتتون. یه دوستی گفت فوتبال هر کشور نمونه اوضاع همون کشوره. اگه اینطوره که بتازید، بتازید که دارین نون تو روح و روان مردم میزنین.
Ali
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
خیلی خوب جواب دلال کروات رو دادی ....جالبه کسانی که میگفتند مگه برانکو چی گفته ؛ کی روش توهم زده و حسوده ؛ و ادعایدپرسپولیسی بودن داشتن و یک شبه تمام زحمات سرمربی محترم تیم ملی را منکر شدند ساکت ماندند.
فکر کنم تو شوک هستند.از همون اول گودرزی اينو برای جانشينی کروش آورد. اين شارلاتان هم
که ديد تنها برگ برندهٔ کروش محبوبيتشه تا تونست پرسپوليسيها رو عليه
تيم ملی تحريک کرد و به زودی به آرزوش هم ميرسه. اتفاقا من اميدوارم
همينطور هم بشه. اين ملت نمک نشناس بی منطق مربی در حد کروش بهش
نيومده. همون بهتر که بره و "پروفسور ايوانکوويچ" که خارج از ايران و کرواسی
هيچکس نميشناسدش به هدفش برسه، اونوقت پرسپوليسيها بمونن و تيمشون
و يکی مثل استيلی يا فوقش دايی. لياقت بيشتر از اين نيست.
الف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۱
آقا فرهاد
وقتی برانکو گفت ملی پوشانش با اضافه وزن بر میردند در مثلا یک اردوی ده روزه ؛
تو چای کی روش ، چکار میکردی ؛ چرا از برانکو بازخواست نکردی که مربی حرفه ای ، این چه حرفی است که می زنی.
تو خودت کسی تهمت بزند یا کارت را با دلیل واهی زیر سوال ببرد تشکر میکنی ،.
چرا همه مسبب این ماجراها را از یاد بردند.
برانکو مثلا مربی اس خوزستان بود هم پشتش گرم بود.
خر از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
مال ِ اینه حرفها نیستید
جام مال ماست
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
منتظر جشن بزرگ ما بعد از باخت به قطر باش ، کی روش احمق با اون تبم ملی اشغالت
قشقایی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
دمش گرم کارلوس کی روش زد به هر چی لنگیه . اینا الان هم با مافیا گری صدرنشین جدول شدن.
۱
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۵
شما چطور فهمیدید اردوی پرسپولیس بهم ریخته!!!؟؟ خخخخ ما ایمان داریم در نبرد با کیروش پیروز خواهیم شد. با این حرفها ذره ای تزلزل در پرسپولیسی ها ایجاد نخواهد شد. باش تا ضربه نهایی را ببینی
تراختورچی از تهران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
آفرین پسر با ایمان
تقوا و عمل صالح هم داشته باشی حله !
ذره ای تزلزل نیس ، خروار خروار به خودشون .....
بی طرف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
وقتی که یک دلال بشه سرمربی تیم ملی و به جای تمرکز روی کارش به دنبال باج گیری از مجموعه فوتبال اون کشور باشه باید انتظار این اتفاقات رو داشت.
سایت حاشیه
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
الان از کجات دقیقا دراوردی که پارسال دسیار فرستاد برا منصوریان؟ قشنگ معلومه نشستین دور هم در حال سبزی پاک کردن چنتا پست هم میزنین
هرمز
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
ترکیب تیم ملی

اخباری - ایرانپوریان-منتظری-پورعلی گنجی-میلاد محمدی - عزت اللهی - دژاگه - حاجی صفی - شجاعی - آزمون - گوچی

با ذخیره هایی مثل مظاهری ، غفوری ، امید ابراهیمی ، انصاریفرد ، ساسان انصاری ......

تیم ملی مشکلی نخواهد داشت

سعید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
پرسپولیسی جماعت عقده تیم ملی نداره. تیم ملی مال همون سوراختور و کیسه. همون بهتر که یک بیمار روانی به بازیکنهای ما کاری نداره. حالا ببینیم کی میخواد از تیم ملی حمایت کنه. پرسپولیس سی خودش تیم ملی سی خودش. تیم ملی برای ما دیگه معنی نداره تا وقتیکه این دیوانه سرمربی هست
No One
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
غفوری، ابراهیمی،...از جمع مردان کلیدی استاد خسرو حیدری رو جا انداختی !
Majid
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۰
اره دقیقا بقیه تیمهای آسیایی هم هویج.اینجوری حتما جزوه 4 تیم جهانی
۸
باند کثیف اصفهانی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
خاک بر سر کیروش
عوضی و عقده ای
امیدوارم از امروز امنیت نداشته باشه
افشين
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
اين مردك اجنبي تو كشور خودمون داره زور ميگه همه هوادارهاي تو استاديوم تو بازي تراكتور بايد شعار بديم واعتراضمون را اعلام كنيم تا بفهمه با كي طرفه
عشق فقط پرسپولیس
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
واقعا واقعا متاسفم برای این همه کینه و پلیدی تنها نتیجه ایی که میشه از حرف های این فرد به اصطلاح جنتلمن میشه گرفت اینه که فقط میخواد پرسپولیس نتیجه نگیره و بازیکناش بر علیه مربیش بشن...مستر پرتغالی یادت باشه اگه پرسپولیس بره تو حاشیه حرفای کثیف و بی منطق تو باعث اون شده و خدایی که اون بالا نشسته نمیزاره اینقد راحت تو یه اتحاد فاتحه بخونیو فرار کنی...منتظر باش ارتش سرخ پاشو رو گلوت بزاره با این چرندیاتی که دقیقا شب قبل از حساس ترین بازی تیم گفتی.
عشق فقط پرسپولیس
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
واقعا واقعا متاسفم برای این همه کینه و پلیدی تنها نتیجه ایی که میشه از حرف های این فرد به اصطلاح جنتلمن میشه گرفت اینه که فقط میخواد پرسپولیس نتیجه نگیره و بازیکناش بر علیه مربیش بشن...مستر پرتغالی یادت باشه اگه پرسپولیس بره تو حاشیه حرفای کثیف و بی منطق تو باعث اون شده و خدایی که اون بالا نشسته نمیزاره اینقد راحت تو یه اتحاد فاتحه بخونیو فرار کنی...منتظر باش ارتش سرخ پاشو رو گلوت بزاره با این چرندیاتی که دقیقا شب قبل از حساس ترین بازی تیم گفتی.
خراب مورينيو
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
يك خدا يك ديگو مارادونا يك مورينيو يك كيروش يك ايران
۹ ۱
خر مورینیو
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۰
بیشتر بهت میاد :))))
افشين
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
كيروش حيا كن تيم ملي را رها كن فردا در استاديوم همه با هم
امید از تفت
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
توی بازیهای پرسپولیس نه چون حاشیه واسه تیم خودمون میشه. ولی اگه حرف مفتی که زده عملی شد توی بازی با چین باهاش تسویه می کنیم.
۲
الف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۶
اگر ایرانی باشی و این حرف رازده باشی امید آقا
واویلا
تو بازی پرسپولیس شعار ندی که تیم به حاشیه نره ولی تو بازی چین شعار بدی ؛ تیم ملی ارزش ندارد.
چو ایران نباشد؛
پرسپولیس و استقلال و سپاهان و صنعت و سپیدرود و ملوان و تراکتور و
تن من مباد مباد مباد
محسن
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
و در راهپیمایی دشمن شکن بیست و چندم بهمن هم شعار میدیم همه با هم!!!
الف
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
دوستانی که از کی روش ناراحتند ؛ چرا یکبار به برانکو نگفتند : جناب سرمربی غیر مسئولانه حرف نزن . وقتی میگوید پرسپولیسی ها با اضافه وزن بر می گردن باشگاه ؛ باید این فکر را میکرد که طبعات حرف نسنجیده اش دامن ملی پوشان را می گیرد.
هیچ کس آن موقع به شیوه ی اعتراض برانکو یا دلایل اعتراضش ؛ ایراد نگرفت.
خداییش حرف برانکو اول توهین به ملی پوشان خودش بود که در واقع انها را غیر حرفه ای خواند وگرنه بازیکن حرفه ای حتی در دوران مصدومیت هم اجازه ی اضافه وزن ندارد.
حبیب
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
ای ول کروش !
Like eeeeeeeeeee
نشون دادی خیلی با هوشی و خدای جنگ روانی
حامد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
مشخصا كيروش ديگه دلش با تيم ايران نيست
رسما مواضعي اتخاذ ميكنه كه فدراسيون رو به اين نتيجه برسونه كه از خير همكاري با اون بگذرند
پيشنهادات وسوسه انگيز كشورهاي ديگر اينقدر چشمگير بوده كه حاضر شده استعفا بده و غرامت پرداخت كنه
اين مواضع هم آخرين حربه هاي اونه كه در اين روزهاي پاياني كارش ضربه خودش رو به برانكو و پرسپوليس بزنه
ناصر
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
البته این مصاحبه رو در جواب مصاحبه صبح برانکو داده که گفته مردم ایران دوست دارند من سرمربی ایران بشم
Sirous
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
واقعا متاسفم واسه کی روش. من یکی از طرفداران پرو با قرص کی روش بودم. ولی با این مصاحبه کی روش نشون داد چزی که نداره، شخصیت بزرگه. کی روش با این مصاحبه واسه من دیگه مرد. متاسفانه رفتار فدراسیون در این سالها این جسارت را به کی روش داد که هر کاری دلش خواست بکنه، فراتر از وظایفش. من پرسپولیسی ام ، اما بخدا اگر این حرفها را هم درمورد بازیکنای استقلال میزد همینقدر ناراحت میشدم. این جناب تنگ نظر در نهایت حقارت و درماندگی داره سعی میکنه با قرار دادن بازیکنان پرسپولیس روبروی برانکو ، به شخص برانکو ضربه بزنه، حالا به هر قیمتی هم که شده. اون روز اولی که گفت برانکو بازنده نهایی انتقاداتش هست معلوم شد که قصد کی روش ضربه زدن به برانکوست. خیلی باید بی شخصیت و کوچک باشه که اعصاب و روان یه عده بازیکن بی گناه که وسط دعوای خودش و یک مربی دیگه قرار گرفتند به هم بریزه و به چشم ابزار برای رسیدن به هدف حقیرش بهشون نگاه کنه. متاسفم واست جناب کیروش که نمک نشناسی کردی، متاسفم واست جناب جنتلمن که از اون صلابت شخصیت چیز زیادی واست نمونده دیگه. کسانی که مشاوره به کیروش می دهند قصد بر نابودی کیروش را دارند. کیروش هنوز درک نکرده که استقلال و پرسپولیس هر کدومشون یه تیم ملی هستند و قصد ایستادن جلوی هوادار هر کدوم از این تیمها امضای سند نابودی خودشه. از امروز آقای جنتلمن واسه من مرد و جاش را به یک آدم حقیر و عقده ئی داد.
abbas
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
قشنگ سوار فدراسیون شده .این فکر میکنه کیه ؟؟ اگه هر کشور دیگه بود تا حالا اخراجش کرده بود که هیچ نصف قراردادشم جریمه کرده بودنش
اسمان
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۸
تمام این بدبخنی ها از رییس فدراسیون است وبس.اقای تاج استعفاوالسلام.
۵
وحید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
فدایی داری دادا کیروش.انصافا نشون دادی که اسم ها واست مهم نیس.البته قبلا اثبات کرده بودی.
محمد
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۱
فدایی داری کارلوس جون...
۶
sia
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
حرف درست و منطقی رو کیروش گفت و تمام : برانکو حسود و ناامید است ؛؛ برانکو حد اعلای سوادش حضور در بین 4 تیم بالای لیگ ایرانه و بس ... درافتادن با کیروش نشان از شعور کم ایشون داره
بابک
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۲
باشگاهی که هوادارش تيمشونو به وطن ترجيح ميدن و مثل آب خوردن عليه
تيم ملی جبهه ميگيرن لياقت داشتن نماينده در تيم ملی نداره. مگه نميگفتين کروش
بی دليل بازيکناتونو ميگيره؟ مگه پرفسورتون نميگفت هر دفعه چاق از اردو برميگردن؟
پس ديگه چرا مينالين؟ اين شما و اين ليگ عظيم الشان آسيا که خارج از قاره هيچ کس
اسم قهرمانشو نميدونه. شر کم.
حمید
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۵
اگر انتخاب بین حق و وطن باشه چی؟ خودت کدومو انتخاب می کنی؟
۱
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۷
خیلی جالبه این استفلالیای خائن که افتادن دوره که پرسپولیس محروم شه الانم شدن عاشق کیروش همونایی هستن که بخاطر دعوت نشدن مهدی رحمتی به تیم ملی علیه کیروش کمپین راه انداخته بودن او تراختوریا هم که کسی ازشون توقعی نداره دوپینگیای خلیج عربی
مهدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۷
خیلی جالبه این استفلالیای خائن که افتادن دوره که پرسپولیس محروم شه الانم شدن عاشق کیروش همونایی هستن که بخاطر دعوت نشدن مهدی رحمتی به تیم ملی علیه کیروش کمپین راه انداخته بودن او تراختوریا هم که کسی ازشون توقعی نداره دوپینگیای خلیج عربی
اکسل ویتسل
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
چیزی که عوض داره گله نداره انشا الله که تیمتون میره تو حاشیه و قهرمانیش هم میپره کلی میخندیم
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
ما هواداران پرسپولیسی تیم ملی کیروشی را برای همیشه تحریم میکنیم.
مروت جعفرپور
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۱
نظرات سوراختورچی و کیسه کشا که توسط فیفا نقره داغ و قهوه ایی شدن نشان از سوزش تمام نشدنی حکایت داره
توصیه میکنم برن داروخانه سر کوچه و پماد جدید که برای این قشر ساخته شده تهیه کنن. خخخخخخخخخ
۱
آنتی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
این بنده خدا چشه؟؟ برانکو 2 ماه پیش در مورد اضافه وزن بعد اردوی تیم ملی حرف زده بود، آقای کیروش روز قبل از بازی با تراکتور یادش افتاده عصبانی باشه؟ من تو فاز تئوری توطئه نیستم، ولی قبول کنید قضیه مشکوکه.
خوب عزیزان فدراسیونی میبینن این استاد دلش نمیخواد بمونه بذارن بره تا وقت بیش تر از این تلف نشه و به جای کل کل با کیروش دنبال یه مربی سطح بالای دیگه بگردن برای تیم ملی. این جور که داره پیش میره قطعن کیروش به جام جهانی نمیرسه و تا اون موقع یا اخراج میشه یا استعفاش رو قبول میکنن، پس خودشونو سر کار نذارن
davod
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
بزارید این عوضی موزامبیکی بره گم بشه.فردا تو استادیوم حسابی از خجالتش در میایم.تا بفهمه با طرفدارای پرسپولیس در نیوفته
تاج+ساکت+اسلامیان: باند کثیف اصفهانی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
برای یک عقده ای:
Emami:
در مملکت چو غُرّش شیران گذشت و رفت
این عوعو سگان شما نیز بگذرد
آن کس که اسب داشت، غُبارش فرونشست
گرد سُم خران شما نیز بگذرد.
امير
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
اين سايت تبديل شده به كمپين تبليغات سوء بر عليه پرسپوليس. رسمي ترين رسانه ي ورزشي كشور يعني سايت ورزش سه نوشته خيلي حرفه اي و آرام هست جو اردوي تيم پرسپوليس.
http://www.varzesh3.com/news/1393197/بعدازظهر-آرام-در-اردوی%E2%80%8Cپرسپولیس(گزارش-تصویری)
اين سايت صاحب نداره؟ نشر اكاذيب شاخ و دم داره؟
۲
علی یزدی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۴
چه خوب گفت مهدوی کیا مردم سیاه باز میشناسن
۳
حبیب
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۴
فردا توی استادیوم همه تراکتوریها و استفلالیها یکصدا با هم : کی روش حمایتت می کنیم
سامي
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
امروز استاديوم رو براي كيروش جهنم ميكنيم ،،،، كه تا آخر عمرش يادش بمونه كه با طرفداراي ارتش سرخ در نيفته ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر