فهرست
ژانویه طلایی برای بارسلونا
ژانویه طلایی برای بارسلونا

ژانویه طلایی برای بارسلونا

آی اسپورت- در ژانویه دوباره پنجره نقل و انتقالات باز می‎شود. این فصل فصلی بسیار مهم است چون قرار است در اولین تابستان پیش رو بازی‌‎های جام جهانی برگزار شود؛ پس بدون شک تیم‌‎های زیادی برای تقویت ترکیب و موفقیت در این فصل مهم اقدام به خرید بازیکن در ماه ژانویه خواهند کرد.

درباره بارسا هم می‌توان حدس‌هایی زد. این تیم در تابستان هم به دنبال جذب ستاره بود و در بازار نقل و انتقالاتی زمستانی هم فقط در صورتی خرید می‌کند که امکان خرید یک بازیکن ستاره وجود داشته باشد.

اما این مربوط به خریدها است و درباره فروش  بازیکن هم بازیکنانی هستند که مطمئنا فروخته خواهند شد. مشهورترین آن هم آردا توران است که همه می‌دانند در اولین فرصت باشگاه او را خواهد فروخت. این بازیکن در برنامه‌های والورده هیچ جایی ندارد. اما بازیکنان دیگری هم هستند که شاید در ژانویه فروخته شوند. این بازیکنان الکس ویدال، پاکو آلکاسر، توماس فرمالن و جرار دلوفئو هستند.

تا به امروز این طور به نظر رسیده که این‌ها همه باید به کارشان ادامه دهند، اما اگر این بازیکنان به همین شکل به کارشان ادامه دهند این طور به نظر می‎رسد که برخی نظرها در باشگاه تغییر کند.

پائولینیو توانسته اعتماد والورده را جلب کند و یری مینا هم در صف رسیدن به تیم و منتظر فرصت مناسب است. با این حال شاید شاهد تغییرات دیگری در ترکیب تیم باشیم. تغییر با هدف کسب همه جام‌ها، با هدف داشتن ترکیبی آینده‌دار و ویژه. مطمئنا هم بارسلونا می‌تواند با خرید بازیکن پیشرفت کند.

این باشگاه در تابستان هم می‌‎دانست نیاز به تقویت ترکیب دارد و این طور نبود که فقط به خاطر راضی کردن هوادارانی که از جدایی نیمار گله داشتند، به دنبال خرید بازیکن باشند. می‌دانستند حتی در صورتی که نیمار از تیم جدا نشود هم این تیم نیاز به تغییراتی دارد و باید در بخش‌هایی تقویت شود.

به هر حال برای بارسا فرصت خوبی برای پیشرفت و رشد است و مطمئنا همه مسئولان باشگاه کاتالانی هم به خوبی این موضوع را می‌دانند.

 

۹    
آی اسپورت
2017-10-08 19:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر