فهرست
کنفرانس یونایتد-لیورپول؛ جنگ واقعی
کنفرانس یونایتد-لیورپول؛ جنگ واقعی

کنفرانس یونایتد-لیورپول؛ جنگ واقعی

آی‌اسپورت- منچستر و لیورپول یکشنبه از هفته بیست و یکم لیگ جزیره برابر هم قرار خواهند گرفت. مربیان دو تیم در کنفرانس خبری از این بازی حساس حرف زدند.

مورینیو درباره بازی با لیورپول گفت: هر کسی سبک خود را دارد اما من و کلوپ احتمالا در نقاطی با هم اشتراک داریم. البته تفاوت‌هایی هم وجود دارد و همین موضوع شخصیت منحصر به فرد افراد را شکل می‌دهد. او هم به اندازه من به دنبال تلاش کردن برای بردن مسابقه است و هیجان زیادی دارد اما نمی‌دانم به اندازه من آرامش دارد یا خیر. رقابت بین تیم‌ها برای فوتبال مهم است اما این بازی در نهایت همان 3 امتیاز را دارد. بعضی‌ها با تساوی بدون گل موافق نیستند و من هم موافق این تفکر هستم اما در بعضی از بازی‌ها این نتیجه اتفاق می‌افتد. اما من معتقدم در بازی رفت در آنفیلد نتیجه خوبی گرفتیم.

یورگن کلوپ، سرمربی قرمزهای آنفیلد هم گفت: زمانی که امروز صبح از خواب بیدار شدم دیدم که هنوز 2 روز به شروع مسابقه باقی مانده. می‌دانم که سوالات زیادی در مورد آخرین بازی ما وجود دارد اما اینها بازیکنان من هستند و ما به خوبی یکدیگر را می‌شناسیم. هر کسی می‌خواهد یک جنگ واقعی ببیند، دیدار لیورپول و من یونایتد را تماشا کند چون ما کاملا آماده مبارزه هستیم. مورینیو سرمربی باتجربه‌ای بوده و انسان بسیار رقابت‌جویی است. پس باید سعی کنیم در مقابل او غافلگیر نشده و با بالاترین روحیه ممکن در بازی اولدترافورد حاضر شویم.

۱    
آی اسپورت
2017-01-14 01:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر