فهرست
خاطرات تلخ پرسپولیس از کمالوند
خاطرات تلخ پرسپولیس از کمالوند

خاطرات تلخ پرسپولیس از کمالوند

آی اسپورت – با وجود این که در 12 تقابل فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم های مخالف برابر پرسپولیس 8 شکست در کارنامه او ثبت شده اما پرسپولیسی ها هم خاطرات تلخی را از فراز کمالوند در ذهن خود دارند.

این مربی یک بار هم با پرسپولیس در جام حذفی جدال داشته است، دیداری که در واقع آخرین تقابل او مقابل پرسپولیس محسوب می شود. در حدود یک سال قبل فراز کمالوند با هدایت نفت آبادان  توانست سرخپوشان را در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مغلوب کند. در این بازی تیم پرسپولیس ابتدا توسط فرشاد احمدزاده به گل رسید اما شاگردان کمالوند بازی را به تساوی کشاندند و با بسته نگه داشتن دروازه خود در وقت اضافه توانستند در ضربات پنالتی، پرسپولیس را حذف کنند.

این در حالی است که کمالوند بیش از 4 سال است که نتوانسته پرسپولیس را در لیگ شکست دهد. آخرین برد این مربی  به 20  ارديبهشت 94 باز می گردد که این مربی توانست با گسترش فولاد در تبریز به برتری 2 بر یک مقابل پرسپولیس دست پیدا کند تا پرسپولیسی ها این 2 خاطره تلخ را از سرمربی حریف اول شان در لیگ نوزدهم در خاطر داشته باشند.

  ۲  
آی اسپورت
2019-08-22 11:52:00
نظر دهید

۲ نظر
خوارکیسه
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۵
بازی با نفت پنالتی پرسپولیس گرفته نشد و در لیگ کمالوند مث خوارومارتون همیشه جلوی پرسپولیس زانو زده:)))))
۲
عارف
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۸
حرفهای کالدرون یک واقعیت تلخ رو به هواداران پرسپولیس نشون میده اینکه چرا بازیکنای مدنظر مربی تیم قهرمان جذب نشدن آیا واقعن دستور از وزارت به مدیرعامل پرسپولیس داده شده که این تیمو ضعیف کنه و چرا مربی استقلال هر بازیکنی که خواست زود جذب شد مگه پرسپولیس و استقلال هردوشون زیر مجموعه وزارت ورزش نیستن حرفهای کالدرون از تبعیض میان این ۲ باشگاه رو نشون میداد اینکه یه تیم سوگلی دولته و تیم دیگه با اینکه پرهوادارترین تیم ایرانه به خواسته هاش توجه نمیشه پرسپولیس فقط خدا و هواداراشو داره و به لطف خدا و حمایت هواداران بیشترین قهرمانی رو در تمام ادوار لیگ سراسری ایرانو
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر