فهرست
بیرانوند همچنان در ترکیب اصلی آنتورپ
بیرانوند همچنان در ترکیب اصلی آنتورپ

بیرانوند همچنان در ترکیب اصلی آنتورپ

آی اسپورت - در یکی از بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ بلژیک فردا یکشنبه تیم آنتورپ به مصاف خنت می‌رود. این مسابقه برای علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی آنتورپ حساسیت بالایی دارد.

بیرانوند در بازی گذشته آنتورپ مقابل مشلن عملکرد سئوال برانگیزی داشت و سه گل دریافت کرد. همین مسئله باعث شده است تا ابهاماتی درباره آینده بیرانوند و بازی کردن او ایجاد شود. در آن مسابقه فرانک فرکائوترن به تازگی کارش را در آنتورپ شروع کرده بود و شناخت چندانی از تیم نداشت. او بعد از چند روز تمرین با آنتورپ، این تیم را آماده بازی با خنت کرده است.

فرکائوترن در نخستین مصاحبه‌اش خود با مطبوعات بلژیک درباره اینکه ارزیابی‌اش از تیم آنتورپ چیست، گفت: هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

وی به صورت غیر مستقیم ایجاد تغییرات گسترده در آنتورپ را رد کرد و گفت: به طور کلی به چیزی که در آنتورپ وجود داشت ادامه می‌دهیم ولی می‌خواهیم چند مورد را تغییر بدهیم. این مسئله می‌تواند باعث ایجاد تردید یا سردرگمی شود.

سایت «gva» بلژیک بعد از انعکاس صحبت‌های سرمربی آنتورپ نوشت: «با این حال سردرگمی و تردید در یک مورد وجود ندارد و آن هم انتخاب دروازه بان برای بازی روز یکشنبه است. دروازه‌بان آنتورپ در بازی بعد علیرضا بیرانوند است. علیرغم عملکرد نامطمئن، دروازه‌بان ایرانی همچنان درون دروازه خواهد بود چون ژان بوته مصدوم است و فرصتی برای بازی دادن یکباره به داوُر ماتیاس (دروازه‌بان سوم آنتورپ) نیست. این یک بازی مهم برای بیرانوند خواهد بود زیرا او می‌داند که هنوز نتوانسته عملکرد قانع کننده‌ای داشته باشد و می‌داند که آنتورپ به زودی اقدام به جذب یک دروازه‌بان بلژیکی می‌کند. بیرانوند فقط با یک عملکرد درخشان مقابل خنت می‌تواند جلوی این اتفاق را بگیرد.»

۶    
آی اسپورت
2021-01-16 15:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر