فهرست
والورده، مربی محبوب رئالی‎ها
والورده، مربی محبوب رئالی‎ها

والورده، مربی محبوب رئالی‎ها

آی اسپورت- یکی دیگر از فصل‎های فوتبال اسپانیا قرار است آغاز شود، آن هم با ال‎کلاسیکویی در نیوکمپ، دیداری که اولین شروع رسمی ارنستو والورده روی نیمکت بارسلونا هم هست، مربی‏ای که برای هواداران رئال هم قابل احترام است.

نحوه مدیریت کردن موضوع جدایی نیمار از این تیم نشان می‎دهد که او چه شخصیتی دارد. همین شخصیت باعث شد که چندین بار زمانی که رئال به دنبال سرمربی بود، نام او هم به عنوان یکی از گزینه‎ها مطرح شود، آخرین بار هم زمانی که کارلو آنچلوتی از سمتش برکنار شد نام او مطرح شد. حتی مذاکراتی بین مدیر برنامه‎های او و سران رئال صورت گرفت، اما همین آخر راه بود و هیچ وقت نشد او سرمربی رئال شود.

او مربی‎ای است که فهم و درک مناسبی از فوتبال دارد، رابطه‏اش با بازیکنان همیشه خوب است و وقتی روی نیمکت نشسته ایده دارد. این‎ها دیگر خصوصیاتی بود که رئال مادرید را جذب این سرمربی کرده بود. هرچند که هرگز نشد او هدایت سفیدها را به عهده گیرد. بعد از آنچلوتی رافا بنیتس سرمربی شد، عملمکرد ضعیف او باعث شد جایش را به زیدان بدهد و مربی فرانسوی هم از زمان روی کار آمدن در رئال موفقیت‎هایی کسب کرده که باعث شده حداقل در حال حاضر کسی به نیمکت رئال مادرید فکر نکند.

 

     
آی اسپورت
2017-08-13 17:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر