فهرست
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل‌گهر
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل‌گهر

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل‌گهر

آی اسپورت – پرسپولیس با چهار برد متوالی مقابل ماشین سازی، تراکتور، مس رفسنجان و پیکان اکنون این شانس را دارد تا با کسب نتیجه مقابل گل گهر به عنوان قهرمانی نیم فصل دست یابد با این انگیزه وارد زمین خواهند شد. یحیی گل محمدی برای بازی امروز با همان ترکیب جدال با پیکان شاگردانش را برابر امیر قلعه‌نویی و تیمش قرار خواهد داد.

حامد لک که به دلیل محرومیت چهار کارته شدن، دیدار مقابل مس رفسنجان را از دست داده بود، بعد از حضور برابر پیکان و کلین شیت سخت مقابل این حریف، اکنون در شرایطی برابر گل‌گهر قرار خواهد گرفت که این شانس را خواهد داشت تا در چهاردهمین  بازی نیم فصل به هشتمین کلین شیت دست یافته و برترین گلر نیم فصل لقب گیرد.

خط دفاعی چهار نفره پرسپولیس همچنان بدون محمدحسین کنعانی‌زادگان و با حضور سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا در قلب دفاعی و مهدی شیری در سمت راست و سعید آقایی در سمت چپ در زمین حاضر خواهند شد  و امیدوار به کلین شیتی دیگر در این فصل هستند.

در خط میانی نیز احمد نوراللهی در کنار میلاد سرلک در فاز دفاعی‌تر حاضر هستند و سیامک نعمتی بار دیگر در یک خط جلوتر و در بعنوان وینگر راست به همکاری با شیری برای طراحی حملات از این جناح خواهد پرداخت و در سمت مقابل نیز احسان پهلوان امیدوار به پاس گل و رخنه به خط دفاعی حریف است و با سعید آقایی همکاری خواهد داشت.

وحید امیری همانند بازی قبلی امید عالیشاه را در خط حمله در کنار خود خواهد دید و باید دید دو مهاجم تکنیکی و انرژیک پرسپولیس قادر خواهد بود مقاومت دفاعی حریف را بشکنند و یحیی گل محمدی را به نتیجه لازم در این بازی نزدیک کنند یا خیر. عالیشاه در ۲ بازی قبلی که به عنوان مهاجم در ترکیب قرار گرفته بود، موفق شد در نقش گلساز تیمش ظاهر شود و موقعیت‌های خوبی نیز شکل داده بود.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، وحید امیری و امید عالیشاه

     
آی اسپورت
2021-02-19 11:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر