فهرست
فریم خاص: ضربه ناجوانمردانه خسوس به امیری
فریم خاص: ضربه ناجوانمردانه خسوس به امیری

فریم خاص: ضربه ناجوانمردانه خسوس به امیری

آی اسپورت - بعد از بازی پرسپولیس و گسترش فولاد بحث‌های حاشیه‌ی زیادی درباره این بازی به راه افتاد. بحث‌هایی مربوط به اشتباهات داوری و حرکات سید جلال حسینی که به عقیده خیلی‌ها تحریک آمیز بود و سزاوار محرومیت. اما در این میان یک اتفاق بود که نادیده ماند و کسی درباره آن حرف نزد. در دقایق پایانی بازی وحید امیری با سرعت به سمت توپی دوید که بین او و فرناندو دخسوس بود اما خسوس زودتر به توپ رسید.

ضربه دخسوس به امیری
ضربه دخسوس به امیری

در این لحظه برخورد کوچکی بین امیری و خسوس صورت گرفت. اما دروازه‌بان برزیلی گسترش بزرگ نمایی کرد و بلافاصله در اقدامی ناجوانمردانه دردصدد تنبیه امیری برآمد. او با پاشنه پا و کفشش ضربه بسیار محکمی به ساق پای امیری زد. به طوریکه فریاد امیری به آسمان بلند شد. اما از آنجا که امیری بازیکن محجوب و بااخلاقی است نه تلافی کرد و نه اعتراضی به داور. بدون شک اگر هر بازیکنی جز امیری بود این اتفاق پایان متفاوتی داشت. داور هم طبق معمول اغلب دقایق بازی این صحنه را ندید و از آن گذشت.

۱۸ ۱۳  
آی اسپورت
2017-01-26 12:31:00
نظر دهید

۱۳ نظر
م.ر
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
وقتی گل با دست رو نمیبینن! (آرش افشین) توپ به سر و سینه بازیکن های پرسپولیس ( 2تا پنالتی و یه اخراج ) رو هند و پنالتی یا اخراج میگیرن... این چیزها که دیگه عادیه!!
پرسپولیس
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
عادت خر لگد پرانیه،کسی که کمتراز یک ساله رفته تو طویله معلومه مثل خر لگد میاندازه
ياشار تبريزلي
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۹
خوب كرد زد.حقش بود لر خر
۱ ۸
Mehr
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
چرا باید چنین کامنتی تایید بشه؟
آزادی بیان همون آزادی توهینه؟
امید
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۱
خر خاندان خودت هست ابله
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
آدم افغان باشه ، لر باشه ، اصلا خر باشه ، ولی نژاد پرست نباشه...جای نژاد پرست در زباله دان هم نه ، در ته چاه مستراح است...
ع ع ب
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
بعید می دونم تو واقعا آذری باشی ، آذری شرف داره ، غیرت داره و شخصیت داره ولی دوست عزیز اگر بیشتر دقت کنی می بینی که پسوند خر رو به لرها نمی گن ... پسوند خر رو ماله .... !!!!
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
آی اسپورت
چه لزومز داره بدترین حرفها را هم نشر دهی
مگر اینکه خودت هم موافق باشی
لرها شریف و نجیبند
مثل کردها و ترکها و شمالیها و بلوچ ها و امه و همه
اهل خانه و خانواده و بسیار زحمتکش و متکی به نفس
حمید
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
خودتی
۷
shahab.ir
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۲
به گمان من این آیدی دست یک مریض روانی وقتی قرص هرو میخونه مغزش سالم مثل یک انسان با شعور حرف میزنه ولی در اکثر مواقع قرص هاش رو نمیخوره همون بیشعور بالفطره میشه
۶
یاشارلی زنازاده
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
تقصیر آی اسپورت است!
۱
احسان
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
تو همین بازی جدا از بازیکنی که 2 کارته شد و اخراج نشد خسوس برای پنالتی اولی که روی طارمی کرد و در کمال ناباوری گرفته نشد اگه نگیم باید مستقیم اخراج میشد در بهترین حالت واسش باید یه کارت زرد می گرفت روی این ضربه هم اگه بازم دارو بهش لطف می کرد و قرمز مستقیم نمی داد باید حداقل زرد رو میداد و اخراج می شد!ولی مشکل اینکه داور اصلا به این ضربه اهمیت نداد و بر خلاف همه جای دنیا که این جور حرکات غیر ورزشی رو که داور ندیده رو کمیته انضباطی بررسی می کنه و بازکن رو محروم میکنه تو ایران چون از بالا دستور دارن که داوری باید بر علیه پرسپولیس باشه احتمالا تشویقش هم می کنند.
ياشار تبريزلي
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۵
لطفاً كاسه داغتر از آش نشيد.من تورك هستم و افتخار ميكنم كه توركم و بازم ميگم كه تورك ها از بقيه نژادها پاك تر و بالاترند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر