فهرست
اتفاق تکراری؛ انتقاد قلیچ از بیرانوند
اتفاق تکراری؛ انتقاد قلیچ از بیرانوند

اتفاق تکراری؛ انتقاد قلیچ از بیرانوند

آی اسپورت – وحید قلیچ به عنوان منتقد اصلی علیرضا بیرانوند در طول یکسال گذشته دوباره به گلر ملی‎پوش قرمزها گیر داده. این بار بازی کردن بیرانوند جلوی استقلال خوزستان و نیمکت نشینی بوژیدار رادوشوویچ دلیل انتقاد قلیچ است. خبرآنلاین از قول دروازه بان و مربی سابق گلرهای پرسپولیس نوشته: " نمی دانم چه کسی مشغول حمایت از بیرانوند است و چرا برانکو تا این حد، به این بازیکن بال و پر می دهد! دلم واقعا برای بوژیدار رادوشویچ سوخت. با بیرانوند پدرکشتگی ندارم! حرفم این است که وقتی یک دروازه بان اشتباهی مرتکب نشده، چرا باید نیمکت نشین شود؟ برانکو اگر می خواست به بیرانوند بازی بدهد، باید از اولین دیدار فصل این کار را می کرد چون یک ماه از جام جهانی گذشته بود و بیرانوند هم خستگی نداشت. اگر می خواست رادوشویچ را نیمکت نشین کند، باید منتظر می ماند تا این دروازه بان اشتباهی مرتکب شود. نه زمان بازی دادن به رادوشویچ مناسب بود و نه نیمکت نشین کردن این بازیکن."

قلیچ  سراغ انتقاد از سوژه اصلی! یعنی بیرانوند می‎رود:" بیرانوند زیاد از حد خودش را گم کرده است. من چند روز قبل مصاحبه ای از کریم باقری خواندم که او هم از رفتارهای بیرانوند ناراحت شده بود. مگر چه اتفاقی افتاده که این بازیکن خودش را برای دیگران می گیرد؟ یک روز ما هم دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس بودیم، کجا این همه ناز و ادا داشتیم!"

 

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-08-15 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سیروس
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
توکی دروازه بان تیم ملی بودی؟ تاآنجایی که یادمان است بادی گاردپروین بودی.
۵
مجید10
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۷
بابا تو دیگه چی میگی ؟؟؟؟؟ ساقیت رو هی تند تند عوض نکن ! بزار با یه متاع خو بگیری که بهت بسازه! همچین میگه ما این بودیم ما اون بودیم انگار کی بوده! زمان خودتم هیچی نبودی هیچی !
۵
:)
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
یه چیزی که تو همه ادمای دنیا مشترکه رابطه مستقیم اصالت و ریشه با طبقه اجتماعی که واردش میشن هست. من وقتی از یه سطح پایین فرهنگی، بدون طی کردن اموزش، تربیت و سواد لازم وارد یه طبقه دیگه ای از زندگی اجتماعی میشم قطعن هم باعث دردسر برای خودم و هم دیگرانم. بعضی ها مثل طارمی اولش با شوآف های مضحکی مثل بذل و بخشش های عجیب مالی سعی در مخفی کردن اون کمبودها دارن و خب چون اصالتی نیست اخرش میرسه به تغییر پوشش و ظاهر که بازم چون متعلق به اون طبقه نیستی حالت زننده و چندش اوری پیدا میکنه. همیشه در مورد طارمی منتظر اتفاقایی که بعدن افتاد بودم و الانم منتظر علیپور باشید که بدتر از طارمی نباشه بهترم نخواهد بود. بیرانوند که کلن شوته و تابلو :))
۴ ۱
نکشی مارو
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
تفکر شوونیستی شماها ته مانده ی روشنفکر بازی لمپن های کوچه بازاری س...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر