فهرست
دیسلایک روز؛ توجیهات باورنکردنی مبعلی
دیسلایک روز؛ توجیهات باورنکردنی مبعلی

دیسلایک روز؛ توجیهات باورنکردنی مبعلی

آی اسپورت – توجیهات ایمان مبعلی درباره واکنشش به تعویض و لگد زدن به ساک باورنکردنی است. او مدعی است به عنوان یک فوتبالیست باتجربه، خودش می‎فهمد که مقابل پرسپولیس خوب بازی کرده و انتظار نداشته تعویض شود! شنیدن این حرف‌ها اما از سوی بازیکنی که در سال‎های آخر دوران بازی خود به سر می‌برد و بازیکنی باتجربه و حرفه‎ای به شمار می‌رود غیرمنتظره است.

اول اینکه اعتراض مبعلی به تعویض برای اولین بار رخ نداده است. او در نفت، صبا و استقلال خوزستان هم چندبار نسبت به تعویض‎هایش معترض شده و جنجال ایجاد کرده بود. مبعلی البته مدعی است که فصل گذشته بعد از تعویض شدن در دقیقه 5 بازی نفت و پرسپولیس هم به دایی اعتراض نکرد! این در حالی است که طبق شواهد او بعد از تعویض شدن در این بازی بلافاصله راهی رختکن شده بود.

متاسفانه مبعلی در این مصاحبه فقط و فقط به خودش توجه می‌کند و مشخص است که خود را فراتر از تیم فولاد می‌داند. حتی اگر ادعای او مبنی بر خوب بازی کردنش صحیح باشد، نباید به تعویض شدنش اینگونه اعتراض کند. گاهی وقت‌ها مربیان، بازیکنی را که خوب بازی می‌کند تعویض می‌کند تا روند یا تاکتیک تیم را تغییر دهد. درباره این بازی هم می‌بینیم که تعویض پورموسوی جواب داده و فولاد در آخرین دقیقه بازی از یک شکست خانگی فرار کرده است.

۵    
آی اسپورت
2017-12-26 16:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر