فهرست
تدوام جوان‌گرایی: توقف روی معدل سنی 24
تدوام جوان‌گرایی: توقف روی معدل سنی 24

تدوام جوان‌گرایی: توقف روی معدل سنی 24

آی اسپورت- یک بار دیگر منصوریان به جوان هایش اعتماد کرد و نتیجه گرفت. استقلال او با امثال افشین و حیدری و رحمانی و کریمی در 3 هفته اول فصل فقط یک امتیاز گرفت بدون کلین شیت ولی با حضور حسینی و نورافکن و زکی پور و برزای از همان 3 بازی در نیم فصل دوم، 6 امتیاز گرفته با دو کلین شیت.

معدل سنی تیمی که امروز برابر پیکان قرار می گیرد، حتی به 25 سال هم نرسید. مهدی رحمتی (35 سال)، رابسون جانواریو (22 سال)، مجید حسینی (20 سال)، وریا غفوری (29 سال)، میلاد زکی پور (21 سال)، امید نورافکن (19 سال)، امید ابراهیمی (29 سال)، مجتبی حق دوست (21 سال)، بهنام برزای (23 سال)، کاوه رضایی (24 سال) و علی قربانی (26 سال) 11 بازیکن منصوریان هستند.

استقلال بازی را با ترکیبی استارت می‌زند که معدل سنی‌اش 24/45 سال است. ترکیب جوان هایی که قبلا هم منصوریان را با نمایش شان برابر سپاهان از تیغ تیز اخراج رهانیده بودند، یک بار دیگر و در آبادان همان عملیات را دوباره با موفقیت انجام دادند. آیا بازی با پیکان هم جوانان استقلال به داد علیمنصور می رسند؟

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-01-27 14:38:00
نظر دهید

۲ نظر
K
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
این جوانگرایی هیچ سودی نداره .... حق دوست و جانواریو قرضی هستن و سال بعد بر می گردن تیم هاشون ...... نورافکن و مجید حسینی سال بعد سرباز هستن و باید برن تیم نظامی ..... برزای و کاوه رضایی هم قراردادشوت امسال تموم می شه و معلوم نیست بمونن
۵ ۱
احمد
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
اطلاعاتتون اشتباهه. مجید حسینی و نورافکن فعلا دانشجو هستن و حتی اگه سرباز هم بشن با توجه به قرارداد طولانی مدتشون بعد از دو فصل بدون هیچ هزینه ای برمیگردن دست مثل سید حسین حسینی. برزای هم تمایل به موندن داره و کاوه بعیده پیشنهاد جذابی برای جدایی داشته باشه. بعدشم استقلال هنوز جوونایی مثل عظیم گوگ و میعاد یزدانی و طاها شریعتی و ... داره که تا ده سال تامینش میکنن از لحاظ بازیکن. فقط باید بهشون اعتماد میشد که امسال خوشبختانه این اتفاق داره میفته
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر