فهرست
آندو می خواهد برگردد/ کسی تماس نگرفته!
آندو می خواهد برگردد/ کسی تماس نگرفته!

آندو می خواهد برگردد/ کسی تماس نگرفته!

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان، جدیدترین گزینه استقلال برای نقل و انتقالات نیم فصل است بعد از قطعی شدن عدم حضور رحیم زهیوی (او به الشحانیه در لیگ ستارگان قطر پیوست)، ایمان مبعلی (نفتی ها و علی دایی حاضر نشدند او را به استقلال قرض بدهند)، سجاد شهباززاده (کوچکترین تمایلی برای برگشتن نشان نداد) و پژمان منتظری (که قراردادش با الاهلی فسخ نشد که هیچ، بلکه او حتی به ترکیب اصلی هم برگشت).

تیموریان، استقلال را پل برگشتن به تیم ملی و بورس می داند. او به واسطه حضور در ماشین سازی، قهرنشین محض لیگ، تیم ملی را از دست داد ولی اصلا دوست ندارد این فراغ دایمی باشد. آندو می خواهد به تیم ملی برگردد و در جام جهانی حضور داشته باشد و استقلال قطعا به او در این مسیر کمک می کند چون باعث می شود او دیده شود. تیموریان می گوید:«حقیقت این است که دوست دارم به استقلال برگردم و هیچ شرطی هم ندارم».

اما در راه این انتقال، چند مشکل وجود دارد. اول اینکه، ماشین سازی اصلا راضی به این جدایی نیست و فرهاد کاظمی روی آندو در مرکز زمین تیمش حساب ویژه ای باز کرده است. دوم اینکه، تیموریان و برادرش همچنان پیگیر مطالبات قبلی شان از استقلال هستند و بعید است به این راحتی، خام وعده وعیدها بشوند. و مشکل سوم و از همه مهمتر اینکه هنوز کسی از باشگاه استقلال نه با آندو حرف زده و نه با برادرش که مدیربرنامه هایش هم هست. آندو می گوید:«باشگاه استقلال اگر من را می‌ خواهد باید با ماشین سازی مذاکره کند. بعد حتما آنها من را می ‌خواهند و در این باره حرف می ‌زنند و درنهایت تصمیم می ‌گیریم. در حال حاضر موافقت باشگاه ماشین ‌سازی برایم از همه چیز مهمتر است. فعلا که از طرف باشگاه استقلال، هیچ صحبتی با من نشده است. مدیربرنامه‌ های من، سرژیک، برادرم است. شاید با او صحبتی شده که من اطلاعی ندارم».

در صورت قطعی شدن حضور تیموریان در استقلال، فرشید باقری این تیم را ترک می کند و احتمالا به پدیده قرض داده می شود هرچند خودش دوست دارد در تهران بماند و برای سایپا بازی کند.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-01-04 19:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میثم
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
فعلا با باند و دارو دسته رحمتی مشکل دارند، آندو هم بیاد خودش میشه یه باند دیگه. برای همینه هیچکدومشون دوست ندارن بیاد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر