فهرست
السدی‌ها خرافاتی شدند؛ توسل به پیراهن زرد
السدی‌ها خرافاتی شدند؛ توسل به پیراهن زرد

السدی‌ها خرافاتی شدند؛ توسل به پیراهن زرد

آی اسپورت – با اینکه السد قطر در دیدار رفت با پیراهن سفید مقابل پرسپولیس بازی کرد و این پیراهن، هیچ تداخلی با رنگ سرخ پیراهن پرسپولیس نداشت، اما برای بازی برگشت، آن‌ها پیراهن زرد رنگ را انتخاب کردند و امروز با رنگ زرد وارد میدان خواهند شد. شاید این موضوع در نگاه اول، یک اتفاق عادی جلوه داده شود، اما بد نیست بدانید انتخاب پیراهن زرد رنگ برای بازی امروز در واقع یک خرافات بزرگ از سوی قطری هاست. ماجرا به امروز ربطی ندارد و به روز ۵ شهریور ماه ارتباط دارد. آن روز، السد در ورزشگاه آزادی موفق شد با حساب ۳ بر یک، استقلال را در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست بدهد.

در آن روز، السدی‌ها پیراهن زرد رنگ را انتخاب کردند و اعتقاد داشتند عبور از پیراهن سفید می‌تواند برای شان خوش یمن باشد. اتفاقا همین طور هم بود و در روزی که کمتر کسی فکرش را می‌کرد اتفاق بدی برای استقلال رخ بدهد، السد توانست با استفاده از اشتباهات مدافعان استقلال با حساب ۳ بر یک به برد برسد. حالا السدی‌ها برای بازی با پرسپولیس نیز سراغ خرافات خود رفته اند و با پیراهن زرد می‌خواهند برابر این تیم تهرانی ظاهر شوند!

 

خبر ورزشی 

  ۴  
آی اسپورت
2018-10-23 12:14:00
نظر دهید

۴ نظر
لنگ حقیر آسیا
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱
به نظر من با توجه به اینکه قراره امروز لنگیا قهوه ای بشن بهتر بود السد پیراهن قهوه ای میپوشید تا آخر بازی که بازیکنا پیراهناشونو با هم عوض میکنن لنگیا لباسشون با صورتشون ست بشه خخخخ
۳ ۲
ایرانی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
پماد سوختگی مصرف شود لطفا
666
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
به نظر من با توجه به اینکه قراره امروز .... « نوزدهمین قالب یخ را شیاف میکند»
۵
.
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر