فهرست
بارسلونا، بازنده همیشگی خرید مدافع
بارسلونا، بازنده همیشگی خرید مدافع

بارسلونا، بازنده همیشگی خرید مدافع

آی اسپورت- نلسون سمدو برای تقویت خط دفاعی بارسلونا برای رقابت‎های فصل‌ آینده به این تیم ملحق شد. اما او فاصله زیادی با بازیکنانی که اخیرا وارد نیوکمپ شده‌اند‏‌، دارد. از سال 2014 هشت مدافع با باشگاه کاتالانی قرارداد امضا کردند که هزینه انتقالشان برای بارسلونا در مجموع 139 میلیون یورو بوده است.

اولین بازیکنان ژرمی متیو، توماس فرمالن و داگلاس بودند که همه در تابستان 2014 به بارسلونا ملحق شدند. قیمت‎هایشان هم به ترتیب 20 میلیون یورو، 29 میلیون یوروو 4 میلیون یورو بود.

تنها 3 سال از آن زمان گذشته و حالا هیچ یک از این بازیکنان در تیم ارنستو والورده برای فصل 18-2017 نیستند. از میان این 3 بازیکن ژرمی متیو کارش را در اسپورتینگ لیسبون دنبال می‎کند و دو بازیکن دیگر شرایط خوبی ندارد و به دنبال تیم هستند.

با وجود محرومیت از فعالیت در فصل نقل و انتقالات در سال 2015، در آن سال یک مدافع دیگر جذب شد، زمانی که الکس ویدال از سویا در ازای 19میلیون یورو خریداری شد.

سال گذشته هم خریدهای تازه‌‎ای صورت گرفت. بارسا در آن فصل ساموئل اومتیتی و لوکاس دینیه را در ازای 25 و 16 میلیون یورو به خدمت گرفت. از میان این دو بازیکن اومتیتی توانست جایگاهش در ترکیب اصلی را پیدا کند و بازیکن ترکیب اصلی شود. اما دینیه هم مانند دیگر خریدهای قبلی نتوانست آن طور که انتظار می‎رفت بدرخشد.

یکی دیگر از بازیکنانی که برای خط دفاعی بارسلونا به این تیم اضافه شده بود (به طور قرضی) و شاید کمتر کسی نام او را بداند مارلون سانتوس بود که در ابتدای فصل 17-2016 از فلومیننسه جذب شد و 22 بازی در بارسلونای B و 2 بازی در بارسلونا انجام داد. بعد از آن در سال 2017 بارسا انتقال این بازیکن را دائمی کرد و او را رسما خرید. اما هنوز بازی‎ای برای تیم بزرگسالان بارسلونا انجام نداده است.

 

۴    
آی اسپورت
2017-07-15 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر