فهرست
تصویر جدید برانکو؛ عصبانی و معترض
تصویر جدید برانکو؛ عصبانی و معترض

تصویر جدید برانکو؛ عصبانی و معترض

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ از وقتی به‌عنوان سرمربی پرسپولیس کار خود را آغاز کرده همواره در مسائل فنی از بقیه مربیان لیگ عملکرد بهتری داشته است. وجه تمایز او علاوه بر مسائل فنی، اخلاق خوبی بود که هواداران و رسانه‌ها به آن عادت داشتند؛ رفتاری که دیگر از آن خبری نیست.

وقتی بازی پرسپولیس-ذوب‌آهن تمام شد، برانکو برخلاف همیشه رفتار گرمی با داوران نداشت و به سمت داوران حرکت کرد تا اعتراض خود را به آن‌ها نشان دهد. رفتاری که او کمتر از خود بروز داده و باعث شد قسمتی از شخصیت واقعی برانکو را بشناسیم. شخصیتی که دائما پشت نقاب یک مرد جنتلمن پنهان شده بود و رسانه‌ها و هواداران دائم از آن دم می‌زنند. البته رفتار برانکو فقط این بار مورد انتقاد نبود و در دعوای او و کارلوس کی‌روش او دائما نقش مرد ترسوی داستان را بازی می‌کرد و بعد از هر انتقاد از کی‌روش می‌گفت:« من کی درباره او صحبت کرده‌ام.» و همین فرار‌های او بود که مخاطب را آزار می‌داد.

برانکو اما یک‌بار در این جنگ‌های رسانه‌ای  اشتباه کرد و صراحتا اعلام کرد که  قصد دارد سرمربی تیم ملی شود. مقامی که به او به‌عنوان سرمربی پرسپولیس ارتباطی ندارد زیرا باید تمام تمرکزش بر روی کارش باشد حتی او در ادامه این رفتار‌ بد و زشت خود به کی‌روش توهین نژادپرستانه کرد و حرف‌های کی‌روش را به محل تولد او ربط که نشان داد این حرف‌هایش اصلا ریشه‌ در منطق ندارد. او نشان داد برانکو باتجربه مصاحبه‌ها حاضر نمی‌شود بلکه کودک خامی در مصاحبه‌ها حاضر می‌شود و به این و آن تهمت می‌زند.

برانکو در اظهار نظری مضحک و خنده‌دار چند هفته پیش اعلام کرد که داوران حتی یک اوت هم به نفع پرسپولیس نگرفته‌اند و داوری تا این‌جا کاملا به ضرر این تیم بوده است اما با بررسی دقیق‌ بازی‌ها پرسپولیس می‌فهمیم که این تیم حداقل در این فصل از مسابقات از داوری سود برده است. در بازی‌ ماشین‌سازی، تراکتورسازی و سایپا پرسپولیس با اشتباهات داوری از باخت گریخته است. جدای از مبحث داوری کمیته انضباطی در این فصل با پرسپولیسی‌ها خیلی با مهربانی رفتار کرده و انگار رفتار بد سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و رادوشوویچ را با داوران نمی‌بیند و حتی با درگیری‌ها و دعوا‌های بازیکنان این تیم در بازی با ساپیا خیلی با ملایمت برخورد کرد. همین رفتارها باعث شده که برانکو چنین اظهار نظر مضحکی داشته باشد.

این رفتار‌های تاسف‌برانگیز البته به شخص برانکو خلاصه نمی‌شود و بعضی از اعضای کادر فنی تیم یعنی ایگور پانادیچ و مارکو استیلینوویچ نیز به داوران حمله کنند و در هر بازی معترض باشند و پرسپولیس هم مثل سایر تیم‌های لیگ‌برتر یک فرد بر روی نیمکتش برای تحت‌فشار قراردادن داور داشته باشد؛ عملی که اصلا و ابدا در شان باشگاه پرسپولیس و دیگر باشگاه‌های لیگ برتر نیست.

شاید بهتر باشد برانکو با مشاوران و اطرافیانش یک‌بار دیگر صحبت‌ کند و بعد هدف‌گذاری‌های خود را برای آینده انجام دهد زیرا با این سخنان و رفتار حتی اگر عملکرد فنی خوبی داشته باشد نمی‌تواند زیاد در این جایگاه به لحاظ مقبولیت و محبوبیت  بایستد. همان‌طور الان هم دیگر حرف‌هایش مانند قبل بین مردم خریدار ندارد چون با تشبیه فوتبال ایران به سیرک یا جایی که نتایج در آن از پیش تعیین شده است، بیشتر اعتبار خود را از بین می‌برد و خود را کوچک جلوه می‌دهد.

 

 

۲۷ ۶۷  
آی اسپورت
2018-12-08 10:35:00
نظر دهید

۶۷ نظر
!!!
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
لنگی یعنی شل مغز
لنگی بودن یه نوع بیماریست
ساعت رولکس
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
ولی کیسه کش بودن قطعا عوقبت الهیه
آرش
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۲
اون کسی کوچیکه که با ماتحت آتیش گرفته بعد دوتا برد از غار میاد بیرون و سوزش چندساله ی خودشو فریاد میزنه .
بعد جام ملتها دلال موزامبیکی رو هم پرتش میکنیم بیرون تا امثال تو یتیم بشن و فوتبالمون نفس راحت بکشه
.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
این لنگیها از همون اول پررو و وقیح بودن الانم که به لطف حکومت و لطف داوران و شانس چند ساله نتیجه گرفتن وقیح تر شدن
...
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
با ده تا دیگه اسم بیا کامنت بذار کیسه کش ولی ماتحتت خنک نمیشه که نمیشه
aliReza
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
علیرضا جوادی بهتره خفه شی و راجب برانکو دهنتو ببندی ... چیزی که تو این سایت زیاد میبینم نویسنده های قلم فروش و غلام کیروشن...وای به حال رسانه های ما به خاطر تعصب های رنگی حاضرن قلم خودشون رو بفروشن و به برانکو توهین کنن
عارف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
کیسه کش منفعت های تیم مفتخورتون هم بگو
عارف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
کیسه کش منفعت های تیم مفتخورتون هم بگو
حسین آبی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
بخدا داوری واس همه تیمهای دنیا هم همینه
این معلوم نیس چشه باهمه جنگ داره با کیروش داور و...
...
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
اصلا ادم لذت میبره از این همه روشنفکری!!!!!!!!!
اخه کیسه کش شماها با این همه بازیکن تا دو تا بازی قبل داشتین در نبود جباروف و تیام گریه میکردین چی میگی؟
چی میگی وقتی سرمربی تیمت کنار زمین با همه درگیر میشه؟
!!!
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۹
همین سه هفته اخیر بازی با ذوب اهن فخردینی نباید اخراج میشدو کامیابی نیا اخراج نشد گل صحیح تراکتور رو افساید گرفتن و باز هم کمال اخراج نشد و پنالتی بازی ماشین سازی رو نگرفتند و گل لنگی ها خطا بود دیگه کمیته داوران باید چه کار کنه برای این تیم سوگولی دولت؟
علی شیرازی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۰
کاری به محتوای متن ندا م ولی یک لطفی بکنید و نویسنده هاتون ر. از چاله میدون انتخاب نکنید. این یارو فقط جلوی خودش رو نگه داشته و فحش چارواداری بار برانکو نکرده. این ادبیات ناشی از بی سوادی و فقر ذهنی نویسنده هست و بی کفایتی مدیران سایت که اجازه می دهند همچین کسانی مطلب بذارند.
.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۵
خب راست میگن مظلوم هستن بیچاره و بی کس ها کلا داوری به نفع شان نیست باید هر بازی سه چهار پنالتی براشون بگیرن هر گلی هم میخورن باید مردود بشه علیل زاده و بلال هم چرا توبیخ میشن چرا کلا واسشون بازی میذارن اینها باید واسشون بازی نذارن تا وقتی این محرومیت ناحق تموم بشه اینها مظلومن چون وزیر و پسرش استقلالی چند اتیشه هستن اینها مظلومن چون ورزش سه سایت نود عادل فردوسی پور مازیار ناظمی استقلالی هستند.
امیدیار
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
استاد جوادی واقعا زیبا فرمودید ولیکن بنده هنوز معتقدم ژتون فروشی بیشتر به شما میاد
لنگ
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
اون بلاشون مصاحبه میکنه میگه نباید برامون بازی بگذارن تا بعد تعطیلات نیم فصل ... رو که نیست سنگ پای قزوینه
666
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
در بازی با تراکتور بنا بر احضارات کمیته داوران که سه داور با هم دواری را بررسی می کردن گل تراکتور آفساید اعلام شد و یک کارت قرمز به بازیکن تراکتور داده نشد بازی با سایپا گل سایپا در حالت آفساید اتفاق افتاد و بازی با ماشین گل صحیح پرسپولیس آفساید اعلام شد چقدر شما صادق هستید پرسپولیس مظلوم پر هوادار اگر واقعیت داوری ایران به فیفا برسد و حرکاتی که در طول ده سالاخیر بر علیه پرسپولیس صورت گرفته مورد نظاره قرار بگیرد داوران ایرانی رنگ بازی خارج از ایران را نمی بینن ننگ بر این فوتبال کثیف
امیر
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۵
بابا دمت گرم چه ساقی داری تو
رو دست مینا جون زدی
مینا جون باید بیاد توهم رو از تو یاد بگیره
فردوسی پور لنگی میگه من گل تراکتور رو اشتباه آفساید اعلام کردم بعد تو میگی:))))))))
...
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
دهنت رو ببند احمق. پرسپولیس بیشتر از یکساله بازیکنی نگرفته و تا الان با فشار زیاد بازی ها بازیکنان زیادی مصدوم شدن. نکنه توقع داری سرنربی بایسته و بی عدالتی ها رو ببینه و حرفی نزنه؟ اگه بازیکنی مصدوم بشه لابد عمه نویسنده میاد تو زمین؟
خخخ
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
چطوری لنگی احمق ؟ دیروز فکر کنم 50 کامنت به اسامی توی خبرهای مربوط به سرورت ارسال کردی!
...
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶
باز از غار بیرون اومدی کیسه کش؟ چون خودِ بیشعورت با اسامی مختلف کامنت میذاری فکر میکنی همه مثل خودت هستن؟ بی ریشه بی بته برو گمشو تو طویله ات
خخخ
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
خاطره العین - محسن هوادار فوتبال
کسری - محسن
مرتضی سلطان - مست قاتل
این سه تا کاربر چقدر شبیه تو هستند ابله لنگی بی بته
...
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
باز خوبه یکی یه حرفی میزنه تا توی بیشعور بیسواد یاد بگیری خخخخ
برای چندمین بار همه رو مثل خودت نبین بی ریشه
110
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
باز مگس های مزاحم پیداشون شد. برانکو هم مقبولیت داره هم محبوبیت. نکنه یادت رفته کارلوس جونت کتش رو درمی اورد تا داور رو بزنه؟ کسی که بازیکنان زیادی نداره نباید نگران سوت های شائبه دار داوران باشه؟ ایا همیشه قراره در سایه نجابت و ارامش حق تیمی خورده بشه؟ اگه در یک مورد اعتراض کنه یعنی نقابش رو برداشته؟
6
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
یه وعده ناهار و یه پک اهدایی اینقدر تو رو از خود بیخود کرده؟
یعنی تمام سال های سرمربی تیم ملی و امید بوده و 3 سال پرسپولیس نقاب زده بوده و حالا جوادی دوزاری، موضوع مهم رو کشف کرده. قلم قداست داره بیخودی واسه هرمطلب ابکی نفروشش
دی باگر
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۰
خداوکیلی برانکو چه بر سر روح و روان شماها اورده؟؟؟؟؟
تو ایران همه حق سرمربی ها حق دارن عصبانی بشن و اعتراض کنن غیر از برانکو!
علی دایی هربازی میتونه عربده کشی کنه
شفر هر بازی کنار زمین با سرمربی های رقیب درگیر بشه
حتی مهاجری و.... حق دارن اعتراض کن.
کیروش حتی حقی مضاعف داره و میتونه منتظر بمونه تا داور بیاد و کتکش بزنه
محبوبیت و مقبولیت برانکو با خزعبلات امثال تو خدشه دار نمیشه.
###
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
در بازی‌ ماشین‌سازی، تراکتورسازی و سایپا پرسپولیس با اشتباهات داوری از باخت گریخته است!!!!!!!!!
خدا لعنتت کنه کثافت . تو بازی با ماشین سازی مگه گل افساید پرسپولیس رو مردود نکردن؟
بازی با تراکتور هم گل افساید بود
بازی با سایپا هم گل خطا و افساید بود.
حق تون همینه که شفر تو کنفرانسش بهتون بگه خفه شید
!!!
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
اخه لنگی احمق نادون بازی با سایپا جلال حسینی اخراج نشد بیرانوند خطی پنالتی کرد و اخراج نشد سه تا اشتباه داوری به ضرر سایپا بود.بازی با تراکتور گل افساید نبود هم کارشناس شب های فوتبالی و هم کارشناس نود و دیروز هم خود رفعتی اعتراف کرد که گل تراکتر افساید نبود و کامیابی نیا اخراج نشد. بازی با ماشین سازی گل تون خطا بود که فردوسی پور بی شرف اون رو نشون نداد.دقیقه ده پنالتی ماشین سازی رو نگرفتند.
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
کیسه کش سعی نداری در توالت عمومیت رو ببندی؟ پرسپولیس فقط تو دربی کلی ضرر کرد. عدم اعلام پنالتی رو علیپور و عدم اخراج سهرابیان. اخه تو که تیمت رو وزارت ورزش از گه و نجاست باید بیرون بکشه غلط میکنی حرف میزنی
خخخ
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۹
اخه لنگی نفهم توی همون دربی کمال گوزو و نورالهی هم اخراج نشد. پنالتی هم بیشتر کارشناسان به غیر از یکی دو نفر گفتند که پنالتی نبود.
اخه یابو ( حیف یابو که به تو بگم ) هر دو جام تون غیرقانونی بود قرارداد طارمی غیر قانونی بود و جعل و اسناد کردید.
امیر
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷
لنگی جون همون برانگوه تون گفت بهتون سیرک براتون بسه
لازم نیست مال بقیه رو دهن بگیرید
شجاعت و حق گویی ام آرزوست
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
درود بر شما که خبرنهار نیستید و از انتقاد از پوپولیسم همه گیر و واگیری و جبری تیم محبوب حکومت و رسانه های میلی نمی ترسید.
اشکان
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
دمت گرم
گل گفتی
پارسال هم که اس اس اوج گرفته بود این دلال کثیف شروع کرد به جفتک انداختن و در سومین اظهار فضلش گفت به خیابانی که تو اس اسی هستی و با عصبانیت قهر کرد رفت
ولی خبرگزاری های لنگی گفتن تو لازم نیست روی واقعیت رو نشون بدی ما خودمون برای تیم حریف حاشیه درست میکنیم و اگر نتونستیم آخر فصل وزیر لنگی خودش اونا رو میترکونه تو حفظ جنتلمن منی کن ما هستیم
غافل از اینکه خدایی هم بالاتر از وجود داره که تو 5 سال یه افتخار درست حسابی براتون نذاشته که بتونید یه فصل همه چی تموم داشته باشید با اینکه تیم حکومتی لنگ از تمام امکانات برخوردار بود ولی تو محاکم خارج از ایران محکوم به انواع کثافت کاری شدید ولی در داخل ایران لنگ ایران حساب میشید
پول کثیف هدایتی و زنجانی هم تا حالا نتونسته کاری براتون بکن
کیسه چرک
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
یا خدااااااا ببیند این کیسه کش چه خزعبلاتی سرهم کرده!
پرسپولیس بیشتراز یکساله بازیکن نگرفته ولی قهرمان لیگ و نایب قهرمان اسیا شده افتخار بیشتر از این؟
کیسه بی مصرف چیکار کرده؟
24 تا بازیکن گرفتین
14 میلیارد بدهی تون رو دولت پرداخت کرد
خاله پروانه مجلس رو به خاطرتون بهم ریخت
جلسه شبانه با نوبخت
دلالی وزیر
ولی خدا گذاشت تو کاسه تون. السد اومد 3 تا گذاشت درتون و رفت و سایپای ده نفره تحقیرتون کرد. الان هم به لطف وزارت ورزش یه هوایی بهتون رسیده.
امیر
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶
دمت گرم اشکان جان گل گفتی
این لنگی ها رو خدا زده با این همه حمایت دولتی فکر میکنن نایب قهرمانی آسیا افتخار
خوب آره دیگه یارو که ستاره حلبی میزنه رو لوگو با نایب قهرمانی جفتک هم میزنه
:)))))
مشخصات یک لنگی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
برانکو جنتلمن خوش اخلاق خخخخخخخخخخ
Saeed144
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
مضحک شما هستی آقای جواتی
کنت دراکولا
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
نویسنده باید فرقی با مردم عادی داشته باشه مثلا,وقتی الاغی مثل جوادی تا تیمش دو تا برد میاره و زبون باز میکنه ادم یه فکرهایی میکنه.الان این صحبتهای ما مثل یاسین تو گوش خر خوندنه ما هر چی بگیم مگه این جماعت متوجه میشن!!؟؟بابا ناراحتی برانکو و ما از اینه که چرا تو فیفا دی در نبود ملیپوشهامون باید بازی کنیم ؟؟!!ناراحتی ما از اینه در حالی که هر دو مدیران این دو تیم بازنشسته هستن چرا یکی خیالش راحته که قانون برای اون اجرا نمیشه ولی مدیر دیگه باید بازنشسته بشه!!میتونی خودتو به نفهمی بزنی اونموقع میشی یکی مثل علی جوادی یا یه طرفدار کیسه کش .الان دیگه وزیر پرسپولیسی نیست .
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۰
داداش ساقی تو عوض کن
شماره ساقی انصاری فرد رو بگیر به نظر بهتره
کی گفته فتحی بازنشسته ست :))))))
هر چند مگه این تحفه نفوذی اون وزیر لنگی نیست که ما از موندنی خوشحال باشیم
خدا شما لنگی های نادان رو برای ما نگهداری یخورده بخندیم
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
فتحی بازنشسته شهرداریه ولی باور کن انتظار نداریم بفهمی تو برو با اسامی مختلف کامنت بذار
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
تو حتما خودت از خبرنهار های لنگی آی اسپورت هستی که فهمیدی من با اسامی مختلف هستم دیگه
سایتی کاملا لنگی
به اقرار خودشون
رید به خودت :))))))
۵
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
من ریدم به هیکل تو کیسه کش خخخخ حالا باز کامنت بده
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
حرف از خودت داشته باش
مثل این بچه ها حرف های من و قرقره نکن
حتما آخرش هم میخوای بگی فلانی حرصش گرفته مورچه گازش گرفته :)))))
برو حرف از دهنت داشتی بیا
زیپتم بکش بالا بوی گوه سایت رو گرفت
:))))))))
الان که جری شدی برو از یجا دیگه یه چیز دیگه کپی کن بیار اینجا
بدو پسر گلم
۲
00
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۳
ما به همین برانکوی عصبانی و معترض حال میکنیم کسی که یکساله بازیکن نگرفته ولی قبل و بعد هر بازی از نبود بازیکن گریه نکرد، موند و جنگید کلی هم درامدزایی برای باشگاه داشت.
ساعت رولکس
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۸
بازی کیسه با پدیده رو لغو میکنن و تو فیفادی استراحت میکنن اما پرسپولیس مجبوره تو فیفادی بازی کنه؟ زیبا نیست.
چی شد دوتا برد ابکی اوردین زبون باز کردین؟ اخه از وزارت ورزش از نجاست کیسه رو بیرون نمیکشید که الان جرات نداشتی چیزخوری کنه.
بیخود نیست خدا اینطوری زده به کمر کیسه کشا. دوتا برد اوردن همه ریختن بیرون و جفتک پرونی انگار نه انگار که با این همه بازیکن فکر کردن شق القمر کردن!!!!!!!!
باز نیم فصل دوم شروع میشه میان میذارن درتون مجبورین وزیرپرسپولیسی گویان برید تو غار
چه عجب یه متن غیرمجیزگو!
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
درود... مرسی که دستمال کش تیم پیروزی و سرمربیش نیستین.
۹
لنگپولیس ویتنام
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
دوست عزیز با این واقعیاتی که گفتی مورد هجمه لنگی ها قرار گرفتی چون تحمل حرف حق رو ندارن... جوک سال اینه به مربی دلال عقده ای شون که بخاطر ندادن مالیات نمی تونست به ایران بیاد لقب جنتلمن دادن... خخخ
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
ای جان بیشتر و بیشتر کامنت بذار کمه کیسه کش کمه. بیشتر
خخخ
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
دوستان عزیز توجه کنید کامنت هایی به اسامی

کیسه کشی با اسامی مختلف
ساعت رولکس
کیسه چرک
###
...

همه اینها رو یک لنگی بی افتخار نوشته.
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۹
کیسه کشی با اسامی مختلف
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
بیشتر کیسه کش بیشترررررررررخخخخ
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
تازه خودش این ### هم از بیرون نیست از خود مسولین سایت هست میاد کل کل میکنه و متن ها رو عوض هم میکنه برای اینکه جذاب بشه
ریدی به خودت داداش
ریدیییییی
۴
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
تازه خودش این ### هم از بیرون نیست از خود مسولین سایت هست میاد کل کل میکنه و متن ها رو عوض هم میکنه برای اینکه جذاب بشه
ریدی به خودت داداش
ریدیییییی
۳
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
به: اسامی مختلف
جالب به ننت رفتی
اونم همش همین رو میگه
بیشتر بیشتر
بزار گوشه لپت هر وقت خیس خورد غورت بده
۲
Smn
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
برانکو رو همه از سال ۹۸ و تیم ملی کرواسی میشناسن.چقدر خوب تو این ۲۰ سال نقش آدم های جنتلمن و با شخصیت رو بازی کرد.چقدر تو باهوش و زرنگی که دستش رو رو کردی.تو واقعا داری حیف میشی باید تو CIA MI6 کار کنی.فقط رفتی اونجا کمتر تابلو دروغ بگو.
لنگ
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
سرمربی تیم ملی کرواسی در جام جهانی 98 میروسلاو بلاژویچ بوده.
برانکو فقط یک دستیار بوده توی اون جام
۸
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
ا‌بتدا مجددا هشدار می دهم به سایت که
مقاله های توهین آمیز از هر سمت را منتشر نکنید؟

چند تا سوال جناب جوادی!
چطور حساب کردی که سکوت برانکو در برابر کی روش نشانه ی ترس است ؟؟؟
چطور حساب کردی مقبولیت برانکو کمتر شده؟؟؟
چطور حساب کردی پایان بازی با ذوب ، شخصیت واقعی برانکو نشان داده شد؟؟؟

چند تا پیشنهاد!
اگر تو هم می تونی در برابر انتقادات و حریف طلبی و مبارزه طلبی کسی ،
سکوت کن !( که با این مقاله نشان دادی اهل صبوری نیستی)

اگر تو هم می تونی شخصیت واقعی خودت را برای قریب شصت سال مخفی کن( که نتونستی)
سکوت را علامت ترس میدانی چون اینجا در مملکت ما یقه گرفتن ، تهمت زدن ، بی آبرو کردن ،
"مفتخور خواندن کسی که دوعنوان قهرمانی یک نایب قهرمانی ، صعود به جام جهانی و سوم جام ملتها شدن و قهرمان بوسان شدن و و اخیرا فینالیست آسیا شدن را "
و تظاهر کردن و دعوا و جار و جنجال کردن و ...
همه نشانه ی شجاعت است!!!!

کی روش در میان مردم ما بعنوان سرمربی تیمی که برای همه است ، ، هم مخالف دارد هم موافق
اما برانکو در میان سرخها و بعنوان سرمربی تیم ، هیج مخالفی ندارد!

خوشحالم در سرزمینی زندگی میکنم که پریشانی موی سر و حرکات دست و دو سه تا جمله از روی ناراحتی را
نشان بی ادبی و بی نزاکتی برانکو دانستی(تصوسری که از تلویزیون پخش شد )

اگر وقت داری به سوالاتم فکر کن و تمرین کن !
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۸
خفه شو
همین
۳
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۸
خفه شو
همین
۳
استقلال
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
جناب 4444
فکر کنم تازه وارد این سایت شدید ایشون از معدود پرسپولیسی های خوب این سایت است. لطفا به ایشان توهین نکنید.
کاج
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
بیشرف کیسه کش تو کدوم قبرستونی بزرگ شدی که اینقدر پاچه پاره و پررویی؟ برو گمشو تو طویله ات
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۵
چرا؟؟؟
4444
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۳
جناب استقلال مگه ما حرف بی ربط میزنیم که به ازای هر حرف همین لنگی های بی شعور کلی اهانت میکنن
چه فرقی میکنه مگه دیگران ما رو جدا میکنن که من بخوام کسی زو جدا کنم
کسی که میگه مجددا هشدار میدهم ....
۲
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
به 4444
من نمیخوام منو جدا کنی ، هرچی دلت میخواد بگو ولی بی زحمت متن را بخون
من عرض کردم مقاله توهین آمیز از هردو سمت
چه آبی و چه قرمز;
هشدار من به مسئولان سایته که خودشون را به ندیدن و نشنیدن زدند؛
به اون دوستان خبرنگاریه که میگن احترامشون باید حفظ بشه!
الان برانکو بد؛
تو خبرها اومد شفر هم بده!!!
کی روش که اصلا حرفشو نزن(از نظر رسانه ها البته)
علی دایی که واییییی نگو
قلعه بد!
علی کریمی بد
خداداد بد
فقط رسانه ها خوبند؟
مردم و کاربران هم که دیگه کسی آدم حسابشون نمی کنه!
خودت نگاه کن
چقدر از کاربران سایت تغیر کردند
همه را فراری دادند!
نه الزاما به خاطر فحش و بد گفتن بلکه به خاطر
بعض مطالب تفرقه انداز به شدت زشت و آبکی


یادمه توهین زشتی که یه خبر نگار بی ادب به شفر کرد هم همین اندازه ناراحت شدم.
مگه ما همدیگر را می شناسیم یا می بینیم

می خواستم بدونم دقیقا کجای حرفم مسوجب خفه شدنه؟
دلیلشو بگو
۲
اراس
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
بهتر نیست موقع نوشتن تعصبات رنگی تون رو کنار بذارید؟ نکته مشترک بین همه نویسندگان استقلالی سایت بی ادبی و هتاکی و توهینه.
منتقد کسی هستین باشید ولی حق ندارید توهین کنید و اَنگ بزنید. یعنی شما هیچ وقت عصبانی نمیشد که همچین متنی رو نوشتین؟ فقط یه ادم ترسو برای نقد دیگران رو به توهین و هتاکی میاره. لطفا رویه تون رو تغییر بدید
.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
.
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
.
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
.
فرزاد مهریار
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۰۳:۵۰
پس بالاخره امواج رادیکالیسم ، پیر دیر آی اسپورت را هم در نوردید .
فقط جای تأسف برای آن کسانی که یکسال پیش اول من را و حمید را و اکنون «پرسپولیس واقعی» را هم از کشتی همراهی سرمربی تیم ملی پیاده کرد و در هواداری از تیم محبوبمان رویه آرامش و محافظه کاری را رویه ای ناکارآمد و بی تاثیر نشان داد .
و چه شباهت عجیب و شگفت انگیزی بین سرنوشت سرمربی دیکتاتور تیم ملی و بقیه دیکتاتور های دنیا . اول جوانان پر شور ازش می برند و به صف مخالفان می پیوندند ، سپس آنها که کمی موی سپید کرده اند و دست آخر دلسوز ترین هایی که تا آخرین لحظه تن به رادیکالیسم نمی دادند و به جایشان لشکر پاچه خاران و کاسه لیسان و ثناگویان و بادمجون دور قاب چین ها می آیند و در لحظات آخر ، کاری از دست هیچکس برنمی‌آید...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر