فهرست
به امیر بباز، استاد شو!
به امیر بباز، استاد شو!

به امیر بباز، استاد شو!

آی اسپورت - سپاهان یک پیروزی سخت در زمین گل‌گهر سیرجان به‌دست آورد. اگرچه تیم اصفهانی این بازی را با 2گل اختلاف برد، اما گل دوم در آخرین ثانیه‌ها به ثمر رسید و پیش از آن سپاهان حداقل 45دقیقه تحت فشار حملات شدید تیم میزبان بود. برد بیرون از خانه همیشه شیرین است؛ مخصوصا اگر منجر به صدرنشینی شود. به همین دلیل کبک امیر قلعه‌نویی هم بعد از بازی حسابی خروس می‌خواند؛ آنقدر که با وجود سر داده شدن آن شعار معروف(!) علیه او در سیرجان، آخر بازی از شرایط میزبانی، داوری و... ابراز رضایت کرد و به مجید جلالی، سرمربی حریف هم لقب «استاد» داد. بدیهی است که اگر یکی از موقعیت‌های خطرناک گل‌گهر در نیمه دوم به گل تبدیل می‌شد، جلالی دیگر استاد نبود و تماشاگران حاضر در ورزشگاه هم سیرجانی واقعی نبودند!

۹ ۲  
آی اسپورت
2019-10-24 01:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اصفهانی
پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸، ۰۴:۳۳
اگه امیر خان قلعه نویی میدونست به شما برمیخورد بازی میباخت تا تو را خوشحال کند. قبلش باهاش هماهنگ شو. راستی یه چیزی این نونی که میبری تو خونه زن و بچه ات از گوشت سگ حرومتره حتما همین نون را بابات بهت داده که بهش عادت کردی حالا هم قصه ندارد شماها یه چهار ساله زبان دراوردی حالا یواش یواش اون زبونت و قلمتا باید بکونی تو کونت و فوتبال اروپا دنبال کنی و دنبال مطلب باشی.
۱
حرف حساب
پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۳
رییس کمافیا کیه .... ؟؟ دیگه از مرزهای کشور هم داره رد میشه! ولی در بین نهادهای نظارتی فوتبال ما هنوز گوش شنوایی وجود نداره! بدجوری خودشون رو به خواب و خریت زدند!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر