فهرست
زوریا لوهانسک در انتظار موافقت صیادمنش
زوریا لوهانسک در انتظار موافقت صیادمنش

زوریا لوهانسک در انتظار موافقت صیادمنش

آی اسپورت - الهیار صیادمنش مهاجم 19 ساله و ایرانی تیم فنرباغچه هنوز به طور رسمی با زوریا   قرارداد نبسته است. یکی از رسانه های اوکراینی نوشت که  باشگاه زوریای لوهانسک اوکراین هنوز به دنبال امضای قرارداد با اللهیار صیادمنش است، او در حالی برای انتقال به این باشگاه مخالفت خود را اعلام کرد که فنرباغچه خواستار پرداخت ۷۰ درصد مبلغ انتقال وی به اوکراین است. 

همچنین انتقال قرضی صیادمنش به زوریا ۱.۵ ساله است و پس از پایان این مدت زوریا می‌تواند با پرداخت ۳.۵ میلیون یورو به صورت قطعی این بازیکن را خریداری کند. صیادمنش که با عملکرد خوبش در استقلال توانسته بود فصل گذشته به فنرباغچه بپیوندد، اما در این تیم فرصت زیادی پیدا نکرد.

این بازیکن ۱۹ ساله در مقطعی به صورت قرضی در تیم استانبول اسپور به میدان رفت.ذاو در ماه گذشته در لیست خروج تیم فنرباغچه قرار گرفت، همچنین پیش از آن باشگاه ماریوپول اوکراین پیشنهاد رسمی برای جذب این مهاجم ایرانی را به تیم فنرباغچه داده بود. او  با قراردادی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو از باشگاه استقلال به فنرباغچه پیوست، پس از انتقال قرضی به استانبول‌اسپور، در مجموع هفت دیدار لیگ دسته یک ترکیه و چهار بازی جام حذفی برای این تیم موفق به زدن یک گل شده است.

صیادمنش که با قراردادی پنج ساله راهی فنرباغچه شده است، در لیگ هجدهم عنوان پدیده مسابقات لیگ برتر را به خود اختصاص داده بود و علاوه بر این جوان‌ترین گلزن تیم ملی فوتبال ایران نیز لقب گرفت. 

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-25 15:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر