فهرست
لیورپول می‌تواند قهرمان زودهنگام شود؟
لیورپول می‌تواند قهرمان زودهنگام شود؟

لیورپول می‌تواند قهرمان زودهنگام شود؟

آی اسپورت – لیورپول با پیروزی ۲-۱ مقابل ولوز موفق شد رکورد سابق بهترین شروع فصل در فوتبال اروپا که متعلق به درخشش منچسترسیتی در فصل ۲۰۱۷ بود را بشکند، فصلی که سیتی در آن موفق شده بود رکورد فوق‌العاده کسب ۱۰۰ امتیاز را ثبت کند. حالا این سوال ذهن علاقه‌مندان فوتبال را به خود مشغول کرده که لیورپول امسال از چه زمانی می‌تواند قهرمان زودهنگام لیگ برتر شده و قهرمانی‌اش را جشن بگیرد؟

لیورپولی‌ها بعد از پیروزی‌شان مقابل ولوز در هفته بیست و سوم حالا ۲۷ امتیاز دیگر لازم دارند تا قهرمانی‌شان در لیگ برتر را قطعی کنند. یعنی شاگردان کلوپ با ۹ پیروزی دیگر قهرمان قطعی این لیگ هستند. اگر لیورپول مثل هفته‌های گذشته به پیروزی‌های پیاپی ادامه دهد و البته رقبای نزدیکش هم در بازی‌های آینده خود پیروز شوند، لیورپول می‌تواند در روز ۴ آوریل بعد از بازی خود با منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد قهرمانی‌اش در لیگ برتر جزیره را قطعی کند، آنهم شش هفته مانده به پایان این فصل.

تا این لحظه قهرمانی منچسترسیتی در فصل ۲۰۰۱ لیگ برتر که در روز ۱۴ آوریل اتفاق افتاد، درحالیکه پنج هفته به پایان لیگ باقی مانده بود سریعترین قهرمانی یک تیم در تاریخ این لیگ بوده و امسال لیورپول می‌تواند حتی این رکورد منچسترسیتی را شکسته و سریعترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر جزیره را به خود اختصاص دهد.

 

ورزش سه 

۱    
آی اسپورت
2020-01-24 10:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر