فهرست
پیشنهاد به کاوه؛ پنج سال اینجا بمان!
پیشنهاد به کاوه؛ پنج سال اینجا بمان!

پیشنهاد به کاوه؛ پنج سال اینجا بمان!

آی اسپورت - تنها نیم فصل بعد از حضور در ژوپیرلیگ و درخشش در ترکیب شارلروا حالا کاوه رضایی با 10 گل زده در صدر جدول بهترین گلزنان بلژیک و مدعی اول آقای گلی لقب گرفته است. درخششی که باعث شد تا این تیم با ایستادن در جایگاه دوم جدول رده بندی فصلی رویایی را نیز تجربه کند.

در شرایطی که با بازشدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات در اروپا شایعات پیرامون انتقال ستاره ایرانی به باشگاه‌های بزرگ اوج گرفت سایت HNL بلژیک مدعی شد مهدی بیات، مدیر عامل ایرانی باشگاه شارلروا تحرکات جدی خود برای تمدید قرارداد کاوه رضایی تا پنج سال آینده را آغاز کرده است.

به نوشته این سایت مالک باشگاه با حضور در تمرینات با تمامی بازیکنان به صورت خصوصی صحبت کرد که صحبت‌های او با گلزن اول بیش از دیگران طول کشید. این رسانه بلژیکی با اشاره به صحبت‌های خصوصی بیات با کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی تیم شارلوا نوشت: «انتظار می‌رود قرارداد جدید پنج ساله باشگاه شارلروا با کاوه رضایی منعقد شود. همچنین قراردادهای جدید بناونته و هندریکس به زودی نهایی خواهند شد».

کاوه رضایی در نیم‌فصل اول ژوپیرلیگ بلژیک با به ثبت رساندن 10 گل در صدر جدول برترین گلزنان جای گرفت و توجه بسیاری از تیم‌های مطرح بلژیکی و اروپایی را جلب کرد. در این میان باشگاه شارلوا که تا سال 2019 میلادی با کاوه رضایی قرارداد رسمی دارد در تلاش است تا قرارداد این ملی‌پوش ایرانی را تا پنج سال دیگر تمدید کند.

 ورزش سه

۴    
آی اسپورت
2018-01-10 14:56:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر