فهرست
رکورد تیم ملی: چهارمین بازی هم کنسل!
رکورد تیم ملی: چهارمین بازی هم کنسل!

رکورد تیم ملی: چهارمین بازی هم کنسل!

 آی اسپورت- لغو بازی‌های تیم ملی از هت تریک هم گذشت. چهارمین بازی تیم ملی مقابل مراکش هم لغو شد. قبل از بازی ایران مقابل سوریه، سه بازی دوستانه مقابل سنگاپور، عراق و تایلند لغو شده بود و حالا بازی با مراکش هم در اردوی امارات برگزار نخواهد شد. اگرچه هنوز لغو این بازی به صورت رسمی اعلام نشده اما روزنامه های معتبر مراکشی این‌طور نوشته‌اند.

 یک روزنامه مراکشی نوشت: مطمئن شدیم که دیدار تدارکاتی تیم‌ملی مراکش برابر ایران که قرار بود ششم ژانویه در ورزشگاه بن محمد شهر العین امارات جهت آماده‌سازی جام ملت‌های آفریقا برگزار شود لغو شد. دلیل این مسئله اصرار ایران برای برگزاری بازی تدارکاتی برابر مراکش با حضور تماشاگران است که مسئولان اماراتی‌ مخالفت خود را با پیشنهاد ایران اعلام و تاکید کردند این بازی باید پشت درهای بسته انجام شود.پیشنهاد امارات برای برگزاری بازی بدون تماشاگر مورد موافقت فدراسیون فوتبال مراکش قرار گرفت، اما ایران آن را نپذیرفت و بدین ترتیب بازی دوستانه این دو تیم لغو شد.

البته دلیل لغو این بازی تنها همین موردی  که روزنامه مراکشی بیان کرده نیست و اماراتی‌ها با شرایطی که برای برگزاری بازی گذاشته‌اند قصد سخت‌گیری برای ایران را داشته‌اند و همین مساله باعث مخالفت با برگزاری این بازی شده است.

سرمربی هلندی مراکش با توجه به لغو بازی برابر ایران به دنبال یک بازی تدارکاتی دیگر برای تیمش است.  البته تیم‌ ملی مراکش 20 دی‌ ماه طبق برنامه‌ریزی قبلی در ورزشگاه العین امارات به مصاف فنلاند خواهد رفت.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-01 17:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۵۰
چقدر بدبختیم اماراتی ها برای ما تعیین تگلیف می کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر