فهرست
تکذیب حشمت خان؛ تیم ملی به من پیشنهاد نشد
تکذیب حشمت خان؛ تیم ملی به من پیشنهاد نشد

تکذیب حشمت خان؛ تیم ملی به من پیشنهاد نشد

آی اسپورت - در اوج روزهای بحرانی در جام ملت‌های آسیا و خصوصاً بعد از مصاحبه کارلوس کی‌روش علیه وزیر ورزش حرف و حدیث‌هایی زیادی مبنی بر تغییر کی‌روش و حتی مذاکره با چند مربی داخلی برای جانشینی سرمربی پرتغالی مطرح شد. ظاهراً اولین گزینه‌ای که مهدی تاج مطرح کرد، علی دایی بود اما کاپیتان پیشین تیم ملی این ادعا را که در حین برگزاری جام ملت‌ها با وی برای جانشینی کی‌روش مذاکره‌ای شده، به شدت تکذیب کرد.

این روزها اما نام دیگری به عنوان فردی که در آن روزها به عنوان گزینه جانشینی کی‌روش مطرح بوده، بر سر زبان‌ها افتاده و حتی برخی افراد مرتبط با ورزش از او به عنوان فردی یاد کرده‌اند که با تصمیم مسئولان ممکن بود در صورت اخراج کی‌روش به عنوان سرمربی در تیم ملی مشغول به فعالیت شود اما او نیز همانند علی دایی هرگونه مذاکره‌ای برای جانشینی کی‌روش در جام ملت‌ها را تکذیب کرد.

حشمت مهاجرانی در گفت‌وگو با ایسنا پیرامون این مباحث گفت: «تنها چیزی که در مملکت ما و به خصوص در فوتبال وجود دارد، شایعات است. هیچ وقت کسی از فدراسیون با من تماس نگرفته و من هم از گوشه و کنار می شنوم. اگر کسی با من تماس می‌گرفت، من علاقه‌مند هستم و دوست دارم در خدمت فوتبال مملکتم باشم و تجاربم را در اختیار جوانان بگذارم. به آن صورت که فکر می‌کنید کسی با من تماس نگرفت و از گوشه و کنار و به خصوص خبرنگاران این سوالات را از من می‌پرسند. به هر حال تمام چیزی بود که من شنیدم. من برای تیم ملی المپیک دوست دارم با استیلی، کلانی و کرانچار همکاری کنم اما درباره سوال شما و درباره تیم ملی بزرگسالان کسی با من تماس نگرفته است.»

ایسنا

۲    
آی اسپورت
2019-02-15 01:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر