فهرست
انتقاد دی‌بروین از تاکتیک بلژیک؛ مشکل داریم
انتقاد دی‌بروین از تاکتیک بلژیک؛ مشکل داریم

انتقاد دی‌بروین از تاکتیک بلژیک؛ مشکل داریم

آی اسپورت- ستاره بلژیکی منچسترسیتی از تاکتیک های سرمربی تیم ملی بلژیک انتقاد کرده است. کوین دی بروین که در این فصل عملکرد درخشانی داشته در مصاحبه با رسانه های بلژیک به انتقاد از تاکتیک های روبرتو مارتینز در تیم ملی بلژیک و به خصوص بازی دوستانه اخیر مقابل مکزیک که با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید پرداخته است. 

دی بروین به نقل از  ESPN به رسانه های کشورش گفته: «مکزیک از نظر تاکتیکی از ما بهتر بود. سیستم آن ها به گونه ای بود که با ۵ بازیکن دفاع می کردند و میانه زمین را از کنترل ما در آوردند. ما هنوز بیش از اندازه به بازیکنان با استعدادمان متکی هستیم. تا زمانی که تاکتیک خوبی نداشته باشیم مقابل تیم هایی چون مکزیک به مشکل می خوریم.» 

«سیستم ما روی کاغذ دفاعی است اما در عمل اکثر بازیکنان تیم هجومی هستند و می خواهند توپ را در اختیار داشته باشند. در این مواقع دچار مشکل خواهید شد. در مقابل مکزیک مالکیت توپ بالایی نداشتیم و با سیستمی مناسب بازیکنان حاضر در زمین بازی نکردیم. می دانیم چیزی باید تغییر کند اما در نهایت روبرتو مارتینز تصمیم گیرنده است. فکر می کنم مربی باید راه حلی پیدا کند تا اتفاقات بازی با مکزیک تکرار نشود. »

     
آی اسپورت
2017-11-13 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر