فهرست
آنالیز آقای‌ پاس‌گل استقلال: دقیق و باهوش
آنالیز آقای‌ پاس‌گل استقلال: دقیق و باهوش

آنالیز آقای‌ پاس‌گل استقلال: دقیق و باهوش

آی‌اسپورت- شش پاس گل در یک نیم‌فصل. آماری عالی است که کاوه رضایی به جای گذاشت. کاوه که پنج گل زد، بیشتر از گل‌های زده‌اش، برای استقلال گل ساخت. رضایی سه پاس گل در لیگ برتر داد و سه پاس گل هم در جام حذفی. بعد از او هرایر مگویان، امید ابراهیمی، جابر انصاری با دو پاس گل در رده‌های بعدی قرار دارند. خسرو حیدری، وریا غفوری، بختیار رحمانی هم یک پاس گل داده‌اند. کاوه رضایی اگر به این روندش ادامه دهد، قطعا بهترین فصل فوتبالی خودش و یک مهاجم در سال‌های اخیر استقلال را پشت سر خواهد گذاشت.

با نگاهی به گراف پاس‌ گل‌های کاوه رضایی، مشخص می‌شود که پاس‌های کاوه واقعا پاس گل بوده و نه این که مهاجم استقلال از روی پاس او، با خلاقیت خودش به گل برسد. کاوه رضایی در این فصل برای ارسال بیشتر پاس گل‌هایش تلاش کرده و به کنار زمین رفته. تاکتیکی که یکی از معدود تفکرات علیرضا منصوریان است که جواب داده. گراف پاس گل‌های کاوه رضایی را مشاهده می‌کنید.

 

گراف پاس گل‌های کاوه رضایی در این فصل
گراف پاس گل‌های کاوه رضایی در این فصل

در تصویر زیر تماشا می‌کنیم که کاوه رضایی برای ارسال پاس گل، در بازی مقابل سپاهان تا گوشه خط به چپ و راست می‌رفت و در قامت یک مهاجم طعمه ظاهر می‌شد تا این که مهاجم هدف باشد.

۱ / ۲

۱۰    
آی اسپورت
2016-12-28 15:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر