فهرست
رکورد جالب نکونام؛ آقای کلین‌شیت
رکورد جالب نکونام؛ آقای کلین‌شیت

رکورد جالب نکونام؛ آقای کلین‌شیت

آی‌اسپورت- جواد نکونام کاپیتان اسبق تیم ملی، کار رسمی خود در دنیای مربی‌گری را از تیم خونه به خونه آغاز کرد. نکونام که ۱۷ بازی را روی نیمکت خونه به خونه نشست، ۷ برد و ۸ تساوی و ۲ باخت را برای بابلی‌ها به ارمغان آورد. تیم نکونام در این ۱۷ بازی، موفق شد ۱۷ گل به حریفان بزند و ۸ گل نیز از آنها دریافت کرد.

نکونام پس از نیم‌فصلی موفق با خونه به خونه در لیگ یک، به پیشنهاد مدیران نساجی پاسخ مثبت داد و اکنون یک ماهی می‌شود که سرمربی این تیم شمالی است. نکونام در ۳ دیداری که روی نیمکت نساجی نشسته، دو پیروزی و یک تساوی به ارمغان آورده و تیمش دو گل نیز زده اما آمار جذاب نکونام در تیم نساجی، آن است که آنها هنوز گلی را از حریفان دریافت نکرده‌اند.

مربی موفق کنونی فوتبال ایران، در ۸۰ درصد ۱۵ بازی‌های گذشته خود در خونه به خونه و نساجی، موفق شده کلین شیت ثبت کند. نکونام زمانی که در خونه به خونه بود، موفق شد مقابل بادران، ماشین سازی، آلومینیوم اراک، سیاه جامگان، راه آهن، گل گهر، شهرداری تبریز، ملوان، گسترش فولاد و اکسین کلین شیت کند. وی در نساجی نیز موفق شد مقابل تیم‌های مس کرمان، برق جدید و مس رفسنجان کلین شیت کند تا به آماری خیره‌کننده در مسابقات لیگ یک دست یابد.

 

فرتاک ورزشی

۶    
آی اسپورت
2018-03-23 22:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر