فهرست
پاتک استقلال به سپاهان: پیشنهاد به حاج‌صفی
پاتک استقلال به سپاهان: پیشنهاد به حاج‌صفی

پاتک استقلال به سپاهان: پیشنهاد به حاج‌صفی

آی‌اسپورت- دعوای استقلال و سپاهان بر سر جپاروف ازبک بالا گرفته. از طرفی استقلالی‌ها با ادعای کارشکنی اصفهانی‌ها به آن‌ها انتقاد دارند و مدیران اصفهانی هم خود استقلالی‌ها را در کم‌کاری و تعلل برای بستن قرارداد با جپاروف مقصر؛ و حق مذاکره با ستاره ازبکستانی را برای خود محفوظ می‌دانند. جپاروف در حالی که به واسطه قرارداد با آبی‌های پایتخت به ایران آمده بود و طی شرایطی در نیم فصل دوم به سپاهان رفت، هیچ ارتباطی با استقلالی‌ها برقرار نمی‌کند و از طرف دیگر با مدیران سپاهان رابطه خوبی برقرار کرده. این جدال حالا رسانه‌ای شده و به صدور بیانیه از طرف سپاهانی‌ها رسیده.

در گیر و دار مجادله بر سر جپاروف، گویا استقلالی‌ها با پیشنهادی قابل توجه خواهان جذب احسان حاج‌صفی ستاره سپاهان شده‌اند و به نوعی به اقدامات سپاهانی‌ها در داستان جپاروف، پاتک زده‌اند. احسان حاج‌صفی که از ابتدای لیگ شانزدهم قراردادی یک ساله با طلایی‌پوشان داشته و حالا بازیکن آزاد به حساب می‌آید برای سال منتهی به جام جهانی، لژیونر شدن را اولویت خود قرار داده است. حاج‌صفی مثل تابستان قبل پیشنهاداتی از یونان دارد و شاید به واسطه شجاعی و انصاری‌فرد در تابستان پیش رو راحت‌تر برای حضور در اروپا تصمیم‌گیری کند. اما اگر قرار به ماندگاری در ایران باشد منصوریان پیگیر حضور او در استقلال خواهد بود. جذب سعید آقایی برای سمت چپ خط دفاع سپاهان کار استقلال را برای مذاکره با حاج‌صفی راحت‌تر کرده است. احسان در تابستان گذشته هم مدنظر منصوریان قرارداشته اما در آخر تصمیم به حضور در اصفهان گرفته بود.

۱۶ ۳۲  
آی اسپورت
2017-06-16 21:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۲ نظر
کیسه
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
مگه حاج صفی مغز خر خورده به استقلال بره!!؟؟ از محالاته
لنگ در پیت
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۹
مغز شماها روخورده که اخر خربت هستین
کیسه پاره پاره
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۷
شش تا جاش می خاره
هواداران متوهم تراکتوری!
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۵
قبلا جپارف چیزی از منصوریان نمیدونست ولی تو این مدت براش مشخص شده منصوریان کیه و برای همین حاضر نیست کار کردن زیر نظر یه مربی با سطح بالا مثل کرانچار و ول کنه بیاد شاگرد یکی بشه که هنوز دوره های آموزش مربیگریش تموم نشده! انصافا هر بازیکن عاقل دیگه ای هم که بود همینکارو میکرد.‌جپارف حاضر جریمه بشه ولی نره استقلال(البته استقلال خودش تیم کوچیکی نیست بلکه مدیران و کادرفنی که الان هست باعث شده بازیکنای ستاره رقبتی به اومدن به استقلال و ندارن)
حرف حساب
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۳۵
پارسال هر کی رفت استقلال گفتیم خوب منصوریان رو نشناخته امسال واقعا کسانی که میرن استقلال از حداقل شعور فوتبال بی بهره هستند! دیگه عیار مربی بیسوادشون برا همه معلوم شده!
سینا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۲
و قاچعلی هنوز درس عبرت نگرفته است. قاچعلی فکر میکنه با ولخرجی و تیم گران بستن ضعف فنی اش برطرف میشود. خدا را شکر وزیر پرسپولیسی است و اینهمه بودجه واسه خریدهای استقلال تامین شده، اگر وزیر استقلالی بود که قاچعلی یه تیمی در حد رئال میبست.
کیسه
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
قاچعلی یعنی چی!؟
قاچ علی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۷
یعنی ششعلی
FC TAJ
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۱
فقط اینو با منتظری رو بگیرین.تمام .رامین بز رو نگیرین
شیشعلی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
باشه می گیرم
بز اونی است
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
که شش قلو آورده
علی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
خخخ جک قشنگی بود احسان اگه میخواست بره استقلال همون پارسال میرفت . بارها گفته خونش زرده و تو ایران فقط برا سپاهان بازی میکنه
محسن
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۹
این بابا استقلال بیا نیست. جان ناموستان رو دیوار این اقا یادگاری ننویسید.پارسال ازاد بود و نیامد امسال که تعلق خاطری هم به سپاهان دارد!!!!!
Hamid4ss
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۷
اره به خدا خودش صد بار گفته تو ایران فقط سپاهان.
موراتا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
پرسپولیس از هواداراش درآمد خیلی بیشتری داره ولی انگار نه انگار استقلال مثل ریگ داره پول خرج میکنه بعد پرسپولیس سروش رو واسه دویست سیصد تومن نمیتونه نگه داره
كيسه پاره كن
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
مگه كم داره كه بره توي يه تيم كثيف و لجن كه يه ملي پوشم نداره، خخخخ، توفيقي ايستگاه كيسه كشا رو گرفته هر روز داره اسكولشون ميكنه با اسم يه بازيكن، خخخخ شير تو كيسه كشا
لنگی پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۱
این ادبیات فقط مختص لنگیهاست . شعورم که هیچی
۳
کیسه پاره پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۵
خودت رعایت کن
امید از تفت
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
آقای طاهری، پرسپولیس مال 60% مردم ایرانه، استقلال 28 درصدی چجوری خرج میکنه!؟ طبق گفته مدیر سامانه 3090 تعداد هواداران استقلال در این سامانه یک چهارم پرسپولیسی هاست یعنی درآمد استقلال یک چهارم پرسپولیسه. آقای طاهری اگه اختلافت با اسپانسر و وزارت ورزش بخاطر اینه که وزارت، درآمد پرسپولیس از این سامانه را به استقلال داده و شما سکوت کردی، خائن به هواداران و باشگاه هستی و باید هرچه سریعتر گورت را گم کنی. چجوری میشه استقلال با درآمد کمتر هم پارسال، هم امسال اینقدر بریز بپاش کنه بعد پرسپولیس با هزینه کمتر مشکل مالی داشته باشه!!؟؟ الان صحبت از پرداخت رضایتنامه یک و نیم میلیاردی استقلال به گسترش بابت شجاعیان هست. از کجا!!!؟؟؟ من از همین الان عضویتم توی 3090 را لغو می کنم و تا شفاف سازی نشه عضو نمیشم. بخدا دارن درآمد پرسپولیس را خرج استقلال می کنند.
امید از دهات تفت
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
میگم میتونی برای نظرسنجی نود یه ده بیست تا ستاره بزنی رو پیراهنتون . بعدشم امید جون چرا میخوای گریه کنی ما 28 درصدم نیستیم بلکه 2 درصدم نیستیم ولی زورمون میرسه خرج میکنیم تازه مافیا هم داریم من به خاطر خودت میگم زیاد به خودت فشار نیار وگرنه مثل اون چند تا دختر پسر لنگی میشی که چند تاشون رو بازی دربی امسال مردن چندتاشونم به نظرم فلج مغزی- نخاعی شدن .من چون هنوز بچه ای دلم برات میسوزی.
۸
امید از تفت
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
امید خان مال کدوم دهات تفتی!؟ خوب اسم دهات خودت را بنویس. من دهات تفت زیاد رفتم و اکثراً میشناسم.
۵
شش تایی شدن تخصص ماست
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
امید جان پرسپولیسی
ناراحت نباش و عضویتت رو هم لغو نکن
من حاضرم دستخط بدم که این هم تو استقلال هیچی نمیشه
کلا حاضرم دستخط بدم استقلال تا ششعلی هست هیچی نمیشه
مطمئن باش در شرایط فعلی هم هیچکی بهتر از طاهری از عهده این اقلیت پر سر و صدا برنمیاد.
فقط نگاه کن به اینکه یک خارجی هم حاضر نیست بیاد تو باشگاه اینا
اگر شجاعیان هم مجبور شه بیاد بخاطر رضایت نامشه
۹
لنگی پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۴
یه مشت سیرابی فروش پولشون کجا بود واسه خودت چرت و پرت بلغور میکنی .
۴
کیسه پاره پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۶
زنجیر پاره کرده
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
جدا از کری خوانی ها، به یقین میگم همه این خریدها و هیاهو از طرف مدیریت استقلال با همراهی علی منصوریان برای ساکت کردن هوادار و وقت گرفتن است. بخدا قسم این کادر مدیریتی و این سرمربی استقلال را بدجور داغون میکنه. وقتی یادم می افته به دوران مدیر عاملی سیاسی و حمید درخشان بیشرف که چقدر حرص میخوردم واقعا ناراحت میشوم واسه هوادارهای استقلال که دارند این کله پوکهای بی مصرف را تحمل میکنند. هرچند همیشه از شکست استقلال در لیگ داخلی خوشحال و مسرور میشوم ولی به خاطر حضورشون تو آسیا امیدوارم زودتر از دست این کله پوکها و مسدر شومنیان خلاص بشوند.
shahab.ir
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۵
دقیقا....ولی داچ علی خیلی خرشانسه
ارغمان
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۲
نه پخ له....
۱
شيشعلي منصوريان هستم
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۴
به خدا قسم اگر كريس رونالدو را در دستان راستم و ليونل مسي را در دستان چپم قرار دهيد از العين كمتر از شش تا نخواهم خورد
۷
هيچكس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۰
چرا كامنتها اينجا هميشه فحاشيه يعنى يكيتون نميتونه بدون تحقير و فحاشى حرفشو بزنه؟!
۸ ۲
لنگی پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۲۳
لنگی ها نمیذارند .تا یه مطلبی مینویسی بجای نقد و بحث جدی شروع میکنند به شیش هفتا سوخته جاش درد داره و اینجور اباطیل . منم از بس بهم فحش دادن اسممو گذاشتم لنگی پاره
۵
کیسه پاره پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۶
خودت مودب باش
۳
السا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۴۵
زهی خیال باطل. اگه حاج صفی استقلال و پرسپولیس برو بود تا حالا هزار بار رفته بود. احسان آزمایششو قبلا پس داده اما ظاهرا شما خسته نمیشید هر سال از این شایعاتی که معلومه آخرش چی هست.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر